Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. Ja dzisiaj wymieniałem u taty w q5 oznaczenie silnika cahb . Po zmianie zerowanie . przy wyciąganiu starego połamały mi się rurki ale ważne ze nowy dział jak trzeba . na zdjęciu stary i nowy
  2. Dokładnie ?
  3. Ja mam 390 i tez jest tak mało miejsca .
  4. Narazie niczym nie malowałem . Jak wyjdzie ruda to się przemaluje .
  5. Dzięki , staram się chodź czasu mało bo działam jeszcze przy budowie domu
  6. Z Ali . W q5 swojej miałem ori u ojca w q5 z Ali i nie było różnicy . Wiec teraz postanowiłem nie przepłacać , a nawet jak trzeba będzie to się zmieni na kolejne bo cena śmieszna
  7. I kolejne fragmenty układanki ?
  8. Czyściłem szczotka na wiertarce i później zmywaczem do hamulcu . Na zdjęciu jeszcze przed czyszczeniem .
  9. Witam , jak by się ktoś zastanawiał czy Akebono z tarcza 390 wejdzie w felgę 19 do audi a7 felga a tak siadło
  10. Dzisiaj wpadły hamulce na przód , tarcza 390 i Akebono . Weszło w 19 calowa felgę . Wszystko pasuje p&p zakupione u kolegi Wandej po wcześniejszej przymiarce. Jedynie co trzeba zrobić to przyciąć fabryczne osłony tarcz . Poniżej zdjęcia jak siadło i porównanie ze starymi tarczami i zaciskami
  11. No coś tam działam. Spalanie , po zabawie z s5 na trasie .
  12. Tak jak w q5 tak i w a7 przed zrobieniem programu silnika trzeba zadbać o hamulce . Nie chciałem zmieniać felgi ponieważ kupiłem nowe zimówki i szkoda było tracić kasę . Szybka przymiarka u kolegi z forum , czy zacisk Akebono z tarcza 390 zmieści się w 19 calowej feldze . Okazało się ze jest tam dużo miejsca i wszystko się pomieści . Na zdjęciu nowy zacisk , ale tarcza jeszcze stara . Czekam na położenie lakieru i zakładamy . na liczniku udało się dzisiaj uchwycić równe 170 tys
  13. Jeszcze troszkę pracy przede mną . 22 zaprowadzam na wyciągnięcie paru wgniotek , zmiana folii na szybach bocznych i przyciemnienie przednich . Później lakier i jakieś zmiany wizualne trzeba będzie zrobić .
  14. Sorki zapomniałem dodać na końcu ? chodzi mi o to czy wszystko pasuje tak jak np w audi q5 ze zdejmuje stary przedlift a wkładam nowy polift . Czy trzeba dodatkowo jeszcze coś zmieniać np ślizgi ??
  15. zderzaki pasują p & p z przedlifta na polifta
  16. Gibons masz taki zestaw 390 na sprzedaż ??? jestes w stanie po parametrach felgi stwierdzić czy taki zestaw zmieści się czy nie ??
  17. a duża będzie różnica pomiędzy tarczą 375 a 390 w hamowaniu ???
  18. Panowie czy ten zestaw ze zdjęcia wejdzie w felgę 19 cali ??
  19. Nowy właściciel postanowił wywalić dpf i wyszło 421 KM i 799 Nm dla bezpieczeństwa zeszli na 401 KM i 769 Nm IMG_3033.MOV
  20. Czujnik wymieniony, olej i nowy filtr również . Wymiana okazała sie strzałem w 10 . Czujnik 250 zł hella aso tej samej firmy 350
  21. dzisiaj zamówiłem nowy czujnik i nowy olej z filtrem . Zobaczymy czy to będzie to . Dam znać co i jak
  22. nie ma błędów , obstawiam również ten czujnik
  23. u ojca w q5 zapalił mi sie wczoraj identyczny komunikat , spuściliśmy olej do bańki i okazało się że jest tyle ile powinno . Jakieś podpowiedzi co może być przyczyną ??? Jakiś czujnik ???
  24. Żeby w razie w , było jak dojechać do domu hehe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.