Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. Mi akurat w audi a7 nie starczyło na szybę z pakietu auto szyba . - 4000 zł . Cała operacja kosztowała mnie 6700 w ASO . Poszło z AC
  2. Chyba zbyt kanciate te felgi do bryły a4 b6 . Takie moje zdanie .
  3. Nie pamietam jakie miałem wartości bo już trochę czasu minęło od kiedy kupowałem auto . co do emblematów to jest to tapicerka z pakietu audi exclusiwe i to jest na emblematach właśnie . Czyli tapicerka na specjalne zamówienie
  4. Teraz jest 120 i mniej . Także jak się nie znasz to daj to komuś kto się zna , bo malowanie to teraz majątek kosztuje
  5. Mi polerował lakiernik . To są stare auta i nie są malowane tak cienko jak teraz .
  6. the s-line front is already in the garage. I'm not doing anything right now because I have my second car audi a7 grounded. I need to replace the seal of the box - the output to the shaft because it sweats. later still the front suspension and engine mounts are in poor condition. also there are still a few things to do more important than converting to s-line versions
  7. Bardzo słabo wyglądają te końcówki , trzeba było kupić krótsze .
  8. hej, kolego jak możesz to podeślij namiary na tą gumę pod zderzak . Też kupiłem tą plastykową dokładkę , ale widzę ze jesteś kolejną osobą która odradza jej montaż , z uwagi , że jest bardzo krucha
  9. Jaki koszt?? Kupujesz całe lampy czy wysyłasz swoje i przerabiają ??
  10. peter22 odpowiedział(a) na duffy temat w Audi A6/S6/RS6
    No i mnie ograniczeniem jest koło zimowe 19 cali . ?
  11. peter22 odpowiedział(a) na duffy temat w Audi A6/S6/RS6
    przy kole 21 cali trzeba było wsadzić hamulce 420 ładniej by wypełniło felgę .
  12. I które lepiej wyglądają
  13. Zamów sobie na Allegro kolekcjonerska tablice o normalnych rozmiarach a oryginalna trzymaj w bagażniku w razie kontroli
  14. Miałem , brakowało mi tylko pilota .
  15. Auto odebrane od mechanika . - wpadl nowy płyn do wspomagania - nowy olej z filtrami do skrzyni - okazało się ze olej nigdy nie był wymieniany filtr ori z rocznika 2004 czyli produkcji auta . Teraz skrzynia pracuje bardzo fajnie . - dolozony moduł światem dziennych w światła długie - dolozony ori z b7 włącznik drl - udało się dorwać ori pilot do webasto i go zakodować do auta . na zdjęciu widać trochę dymu z odpalonego webasto ??
  16. Jeszcze się za to nie zabrałem . Auto jest na wymianie oleju w skrzyni , Płynu wspomagania i podłączeniu modułu i włącznika drl. A i jeszcze kodowanie pilota webasto
  17. No ładnie to wyszło ?
  18. No zobaczę jak to wyjdzie . U mnie taki plus ze auto jest czarne , wiec ewentualnych niedoskonałości dopasowania tej kratki aż tak bardzo nie będzie widać ?
  19. Żeby to sprawdzić to muszę już przerobić zderzak . Ale w opakowaniu od tej środkowej kratki są w zestawie trytki ??
  20. wszystko brałem od tego gościa Zderzak Audi A4 B6 S-Line sline czujniki spryskiwacze XENON KSENON Stoczek Łukowski • OLX.pl
  21. Pisałem do gościa , powiedział ze jest w szpitalu i nie wie kiedy wróci i czy jeszcze wróci do tej pracy .
  22. Trzeba zmienić ten przód bo wyglada słabo . paczka z fantami dotarła , trzeba zorganizować trochę wolnego czasu i się zabrać za przerabianie . Dokładka s-line , wszystkie trzy dolne kratki z plastrami miodu , dodatkowo jeszcze dobrałem dokładkę Ala cupra
  23. Dzisiaj udało się zmienić panel z włącznikach esp i pdc. Wymieniłem tez 3 światło stopu i grill. Resztę zdjęć może uda się jutro zrobić bo dzisiaj już było ciemno
  24. No to jeszcze ładna felga do kompletu i można jeździć ?
  25. też uważam że srebrne i 20 to minimum . nie ma rórznicy w komforcie pomiędzy 20 a 19 więc szukaj 20

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.