Treść opublikowana przez peter22
-
Daytona Grey s-line audi a7 3.0 tdi bit. kolejna sztuka do modzenia
-
A8 D3 4.2 TDI S8 LOOOK in progress By Mordeliuss ;)
Trzeba się zastanowić na ile starczy paliwa a dopiero wtedy ruszać turbiny .
-
Daytona Grey s-line audi a7 3.0 tdi bit. kolejna sztuka do modzenia
Doszły kolanka z fmic , zmieściło się wszystko ładnie bez cięcia belki . Jeszcze mocowanie od spodu i składamy .
-
Daytona Grey s-line audi a7 3.0 tdi bit. kolejna sztuka do modzenia
IC już wisi na swoim miejscu , niestety zamówiłem złe kolanka sylikonowe - zły kont i trzeba czekać na nowe .
-
Daytona Grey s-line audi a7 3.0 tdi bit. kolejna sztuka do modzenia
Nie zaglebialem się tak bardzo w temacie 3.0 bitdi . Nie znalazłem nigdzie ile starczy paliwa na seryjnych gratach . Podobno bez dfp , po wymianie IC osiągalne jest około 450 KM . Na YouTube są jakieś filmiki ze te silniki są dlubniete nawet na 500 KM. Jak narazie poprawiam fabrykę , bo ten IC seryjny jest za mały do tego silnika , wkładają tez puszki filtra powietrza z rs ale nie wiem czy to coś daje . Jesli macie jakieś sprawdzone patenty na ten silnik to chętnie się dowiem czegoś nowego
-
Daytona Grey s-line audi a7 3.0 tdi bit. kolejna sztuka do modzenia
Dawno nic nie pisałem o aucie a wiec tak : wleciał nowy rozrząd , silnik uszczelniony , turbiny - przegląd zrobiony , dpf wyczyszczony, w ostatnie mrozy odezwała się jedna świeca , wiec w poniedziałek wymiana dodatkowo wtryski zaworze do sprawdzenia, żeby mieć już wszystko sprawdzone. Zaczynam tez pierwszy etap związany z podniesieniem mocy :
-
Wyciek oleju CAWA manual
jak nie widać z którego miejsca leci , to wymyj wszystko zmywaczem i pozostaje obserwować dalej. Mozna pozostawic odpalone auto na jakis czas i sprawdzać
-
Audi RSQ8 4.0 V8 Bi-Turbo Dragon
No i rocznik kierowcy się nie zgadza .
-
Audi RSQ8 4.0 V8 Bi-Turbo Dragon
-
Biały tygrysek Audi a6 C7
I to wszystko co do tej pory zrobiłeś na parkingu . Szacun auto nabiera fajnego wyglądu tylko tak dalej ?
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
Witam , ja już nie mam s-tronik ale znalazłem w sieci coś co wam pomoże
-
Mironowóz cz. VIII - A5 8T Sportback polift 3.0tdi s-line/S5 biel+czerń
Masz już coś na oku , kolejne audi ??
-
Shadow'owe SQ5 B9 3.0TFSI
piękne auto, szkoda tylko że ciężej jest rozpoznać sq5 od zwykłej q5 niż w pierwszym modelu 8r . Mogli pozostać przy rurach wydechowych w sq5 a nie jakieś zaślepki plastykowe. Poza tym auto Piękne.
-
Daytona Grey s-line audi a7 3.0 tdi bit. kolejna sztuka do modzenia
Jeśli chodzi o komfort to przewaga po stronie a7 - zawieszenie pneumatyczne . w q5 miałem zawieszenie adaptacyjne - amorki z opiłkami żelaza. jeśli chodzi o miejsce przestrzeń a7 ma więcej miejsca, chociaż w q5 również było ok z uwagi na wyżej zamontowane fotele i kanapę. W q5 młody kopał fotel w a7 już nie . Jeśli chodzi o skrzynię biegów to dla mnie na razie nie ma jakiejś większej różnicy. W spalaniu natomiast jest różnica, a7 z uwagi na 8 biegów spala mniej po mieście niż q5. Może będę mógł coś więcej powiedzieć jak pojeżdżę dłużej.
-
Daytona Grey s-line audi a7 3.0 tdi bit. kolejna sztuka do modzenia
Dzięki za dobre słowo ? no będę się starał zrobić coś fajnego napewno .
-
A6 4G Avant 3.0 V6T Bi-Turbo 326ps 650Nm Competition Sepang Blue Audi Exclusive
Fajne te opcje . Szkoda ze tylko dostępne w poliftowej wersji
-
Daytona Grey s-line audi a7 3.0 tdi bit. kolejna sztuka do modzenia
Nie zauważyłem nawet . Jutro zerknę . Dzięki .
-
Daytona Grey s-line audi a7 3.0 tdi bit. kolejna sztuka do modzenia
Dokładnie tez to oglądałem . Tylko dbać o wymianę oleju w silniku i skrzyni i powinna długo posłużyć .
-
Daytona Grey s-line audi a7 3.0 tdi bit. kolejna sztuka do modzenia
Dzięki ?
-
Daytona Grey s-line audi a7 3.0 tdi bit. kolejna sztuka do modzenia
tak aktywny wydech tez jest
-
Daytona Grey s-line audi a7 3.0 tdi bit. kolejna sztuka do modzenia
Pięknie wyglądają , ale narazie muszę ogarnąć ważniejsze rzeczy w aucie .
-
Daytona Grey s-line audi a7 3.0 tdi bit. kolejna sztuka do modzenia
Zaraz zmieniam w takim razie w opisie . Dzięki za podpowiedz nie zaglebialem się aż tak . Ale sporo ludzi nazywa te lampy przed liftem jako matrix
-
Daytona Grey s-line audi a7 3.0 tdi bit. kolejna sztuka do modzenia
Z uwagi, że Audi q5/sq5 znalazło nowego właściciela, postanowiłem poszukać czegoś innego. Pierwsze poszukiwania były ukierunkowane na audi a7 3.0 tfsi ze stanów z uwagi na tiptronik. Później kolega zaproponował, że sprowadzi mi q5 ze stanów, jednak z uwagi na kovit i ograniczony budżet postanowiłem poszukać czegoś na miejscu. Poszukiwałem A6 c7 kombi lub A7 obowiązkowo z silnikiem 3.0 tdi bit. Po długich poszukiwaniach niedaleko mnie trafiła się A7 właśnie z silnikiem 3.0 tdi bit oznaczenie CGQB 2012rok kolor Daytona Grey Wyposażenie: -s-line zewnętrzny i wewnętrzny - pneumatyka - bose - tiptronic - headup - lampy Led - radary w zderzaku - aktywny układ wydechowy - i jeszcze dużo innych bajerów hehe Plany - lakier doprowadzić do stanu perfekcyjnego - nowa folia na szyby - serwis olejowy w silniku i w skrzyni - IC , turbo (hybryda), program - body kit audi rs7 bez oznaczeń oczywiście - hamulce
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Cześć Proszę o rozkodowanie nowego nabytku WAUZZZ4G5CN143605 Z góry dziękuję
-
A6 4G Avant 3.0 V6T Bi-Turbo 326ps 650Nm Competition Sepang Blue Audi Exclusive
fajny wypas czekam na więcej zdjęć i co tam planujesz dalej jakaś walka z mocą ??