Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. Trzeba się zastanowić na ile starczy paliwa a dopiero wtedy ruszać turbiny .
  2. Doszły kolanka z fmic , zmieściło się wszystko ładnie bez cięcia belki . Jeszcze mocowanie od spodu i składamy .
  3. IC już wisi na swoim miejscu , niestety zamówiłem złe kolanka sylikonowe - zły kont i trzeba czekać na nowe .
  4. Nie zaglebialem się tak bardzo w temacie 3.0 bitdi . Nie znalazłem nigdzie ile starczy paliwa na seryjnych gratach . Podobno bez dfp , po wymianie IC osiągalne jest około 450 KM . Na YouTube są jakieś filmiki ze te silniki są dlubniete nawet na 500 KM. Jak narazie poprawiam fabrykę , bo ten IC seryjny jest za mały do tego silnika , wkładają tez puszki filtra powietrza z rs ale nie wiem czy to coś daje . Jesli macie jakieś sprawdzone patenty na ten silnik to chętnie się dowiem czegoś nowego
  5. Dawno nic nie pisałem o aucie a wiec tak : wleciał nowy rozrząd , silnik uszczelniony , turbiny - przegląd zrobiony , dpf wyczyszczony, w ostatnie mrozy odezwała się jedna świeca , wiec w poniedziałek wymiana dodatkowo wtryski zaworze do sprawdzenia, żeby mieć już wszystko sprawdzone. Zaczynam tez pierwszy etap związany z podniesieniem mocy :
  6. peter22 odpowiedział(a) na koral2020 temat w 3.0TDI
    jak nie widać z którego miejsca leci , to wymyj wszystko zmywaczem i pozostaje obserwować dalej. Mozna pozostawic odpalone auto na jakis czas i sprawdzać
  7. No i rocznik kierowcy się nie zgadza .
  8. Szymeniu mam nadzieje ze to nie twoje auto .
  9. I to wszystko co do tej pory zrobiłeś na parkingu . Szacun auto nabiera fajnego wyglądu tylko tak dalej ?
  10. Witam , ja już nie mam s-tronik ale znalazłem w sieci coś co wam pomoże
  11. Masz już coś na oku , kolejne audi ??
  12. piękne auto, szkoda tylko że ciężej jest rozpoznać sq5 od zwykłej q5 niż w pierwszym modelu 8r . Mogli pozostać przy rurach wydechowych w sq5 a nie jakieś zaślepki plastykowe. Poza tym auto Piękne.
  13. Jeśli chodzi o komfort to przewaga po stronie a7 - zawieszenie pneumatyczne . w q5 miałem zawieszenie adaptacyjne - amorki z opiłkami żelaza. jeśli chodzi o miejsce przestrzeń a7 ma więcej miejsca, chociaż w q5 również było ok z uwagi na wyżej zamontowane fotele i kanapę. W q5 młody kopał fotel w a7 już nie . Jeśli chodzi o skrzynię biegów to dla mnie na razie nie ma jakiejś większej różnicy. W spalaniu natomiast jest różnica, a7 z uwagi na 8 biegów spala mniej po mieście niż q5. Może będę mógł coś więcej powiedzieć jak pojeżdżę dłużej.
  14. Dzięki za dobre słowo ? no będę się starał zrobić coś fajnego napewno .
  15. Fajne te opcje . Szkoda ze tylko dostępne w poliftowej wersji
  16. Nie zauważyłem nawet . Jutro zerknę . Dzięki .
  17. Dokładnie tez to oglądałem . Tylko dbać o wymianę oleju w silniku i skrzyni i powinna długo posłużyć .
  18. Pięknie wyglądają , ale narazie muszę ogarnąć ważniejsze rzeczy w aucie .
  19. Zaraz zmieniam w takim razie w opisie . Dzięki za podpowiedz nie zaglebialem się aż tak . Ale sporo ludzi nazywa te lampy przed liftem jako matrix
  20. Z uwagi, że Audi q5/sq5 znalazło nowego właściciela, postanowiłem poszukać czegoś innego. Pierwsze poszukiwania były ukierunkowane na audi a7 3.0 tfsi ze stanów z uwagi na tiptronik. Później kolega zaproponował, że sprowadzi mi q5 ze stanów, jednak z uwagi na kovit i ograniczony budżet postanowiłem poszukać czegoś na miejscu. Poszukiwałem A6 c7 kombi lub A7 obowiązkowo z silnikiem 3.0 tdi bit. Po długich poszukiwaniach niedaleko mnie trafiła się A7 właśnie z silnikiem 3.0 tdi bit oznaczenie CGQB 2012rok kolor Daytona Grey Wyposażenie: -s-line zewnętrzny i wewnętrzny - pneumatyka - bose - tiptronic - headup - lampy Led - radary w zderzaku - aktywny układ wydechowy - i jeszcze dużo innych bajerów hehe Plany - lakier doprowadzić do stanu perfekcyjnego - nowa folia na szyby - serwis olejowy w silniku i w skrzyni - IC , turbo (hybryda), program - body kit audi rs7 bez oznaczeń oczywiście - hamulce
  21. Cześć Proszę o rozkodowanie nowego nabytku WAUZZZ4G5CN143605 Z góry dziękuję
  22. fajny wypas czekam na więcej zdjęć i co tam planujesz dalej jakaś walka z mocą ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.