Treść opublikowana przez peter22
-
Podniesienie mocy w silniku 3:0 TDI V6
-
Podniesienie mocy w silniku 3:0 TDI V6
Żeby zrobić sam program to tez powinieneś mieć w pełni sprawny technicznie pojazd . Doprowadź wszystko do ładu i dopiero zabieraj się za podnoszenie mocy .
-
Podniesienie mocy w silniku 3:0 TDI V6
- Podniesienie mocy w silniku 3:0 TDI V6
Ten co ty podałeś to chyba niczym się nie różni od tego co masz obecnie na aucie . Jeśli chodzi o a4 b8, a5 i q5 z 3.0 tdi to większość wkłada o takich wymiarach jak mam ja .- Podniesienie mocy w silniku 3:0 TDI V6
- Podniesienie mocy w silniku 3:0 TDI V6
To nie 2.0 żeby miało niewiadomo jakiego laga , wiec spokojnie .- Podniesienie mocy w silniku 3:0 TDI V6
50 KM to już jest mega różnica na plus . A nie pytałeś u tunera gdzie będziesz robił program jakie inne turbo podejdzie bez rzeźby do twojego silnika i dopiero później to turbo wyslac do perun na modyfikacje. Chociaż jeśli zostawiasz dpf to nie ma co się spinać 350 KM to już jest fajna jazda , w dodatku nie zapominaj ze moment tez idzie w górę i to właśnie momentem auto jedzie. IC dla mnie to jest podstawa jeśli robisz więcej niż stag 1- Podniesienie mocy w silniku 3:0 TDI V6
Jak robisz hybrydę to mówisz na ile chcesz docelowo koni . Perun turbo ma 2 albo 3 wersje w zależności ile chcesz koni . Ccwa robisz bez zmiany pompy na okolice 350 KM po zmianie turbiny i IC- Podniesienie mocy w silniku 3:0 TDI V6
Korekta 500 zł jeśli u tego samego tunera- Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Auto ogarnięte wszystko już działa tak jak powinno . wydaje mi się ze w przed lifcie wyglądał groźniej i lepiej małe porównanie- Podniesienie mocy w silniku 3:0 TDI V6
Do 400 musisz zmienić pompę turbinę i IC do 350 bez zmiany pompy powinno dać radę . Chociaż cduc ma słabsza pompę jak dobrze pamietam niż ccwa- Podniesienie mocy w silniku 3:0 TDI V6
Ja mam s-tronik w którym został tez napisany nowy program . W manualu można obić tarcze kevlarem . Ja wymieniam olej w skrzyni częściej niż zalecają czyli co 40 tys mam nadzieje ze to pomoże w długim i bezawaryjnym jej działaniu . Moje auto nie służy do wyścigów tylko do codziennego przemieszczania się i w razie potrzeby do sprawnego wyprzedzania . Moje auto nie jest meczone . Obecnie ma przejechane prawdziwe 165 tys skrzynia była wymieniana w aso na nowa przy 80 tys.- Podniesienie mocy w silniku 3:0 TDI V6
Ja mam pompę zamontowana przez firmę DieselSoft . Miała być ona jeszcze przerobiona na większe moce. Tylko teraz nie wiem czy to przerobienie miało polegać na dopasowaniu jej do obecnego silnika , czy jest jeszcze coś w niej ruszone wewnątrz . Paliwa jest naprawdę dużo jak dobrze pamietam to Marcel z DieselSoft swoje a5 z silnikiem ccwa na tych samych gratach co mam ja zrobił ponad 430 KM. Moja pompa to- Podniesienie mocy w silniku 3:0 TDI V6
Ja mam obecnie ostatnie wydechy wywalone ponieważ wsadziłem aktywne z sq5 . Co do kosztów to pompa wysokiego ciśnienia 1500-2000 tys turbo 2600 zł . Ic 400 zł jak dobrze pamietam do tego węże i opaski plus cena montażu . Program 1500-2000zl . Ja jeszcze 1000 zł zapłaciłem za downpipe , ale jak chcesz zostawić dpf to 1000 zł masz w kieszeni .- Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Auto dzisiaj odebrałem od lakiernika . Zostały do przekodowania przednie lampy , bo wali mi błąd na zegarach od spalonych żarówek i od modułu odpowiedzialnego za skręcanie xenonow . Obecnie są nie skrętne wiec trzeba to wykodowac . Dodatkowo po wyjechaniu od lakiernika któryś czujnik parktronika szaleje i wyłączyło się wszystko . Jutro poszukiwania sprawcy czy to wina któregoś nowego na przodzie czy może zbieg okoliczności i tył się posypał . Zdjęcia cykne jak ogarnę się jutro z lampami .- Podniesienie mocy w silniku 3:0 TDI V6
U mnie było bez DPF-a 415 KM . Jednak wyjeżdża się czasami autem za granice Polski i nie chciałem wracać na lawecie gdybym miał kontrole i dowalili by się do braku dpf. W aucie jest wymieniony IC na większy z firmy fmic, turbina hybryda z perun-turbo, pompa wysokiego ciśnienia z poprzedniej wersji silnikowej . I to tyle . Jeśli masz s-tronik to pamiętaj ze trzeba tez zmienić program w skrzyni bo inaczej powie ci szybko papa- Puckowe A6 C7 Avant 3.0TDI Ibis white - koniec przygody, sprzedane, zapraszam do działu A7:)
I najlepiej jeszcze ledy z polifta- Audi A6 C7 3.0T 333KM
Zobacz ofertę: Gałka zmiany biegów mieszek automat AUDI A6 C7 4G0 Gałka zmiany biegów mieszek automat AUDI A6 C7 4G0 5108407228 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 300 zł - Gałka zmiany biegów mieszek automat AUDI A6 C7 4G0 (5108407228). Allegro.pl -... Tu masz czysta bez napisu- Audi A6 C7 3.0T 333KM
Piękne auto dobrze wyposażone z odpowiednią mocą . Gałka i kiera do wymiany i nie będzie się do czego przyczepić . I dbaj o nią może kiedyś odkupie od Ciebie jak znudzi mi się q5 .- Audi Q5 s line 2.0 TDI
To czas to zmienić bo jest co pokazać ??- Szarpanie przy wcisnieciu gwaltownie gazu gdzieś przy 3.500rpm
No to sprawdzaj wtryski i będzie już coś wiadomo .- Szarpanie przy wcisnieciu gwaltownie gazu gdzieś przy 3.500rpm
A może to wina skrzyni a nie silnika- Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Ja mam za dużo chromu i musi być taka . Czarna miał bym z polski i to z 400 zł taniej niż ta z UK ?. Widać ze większość modzi na czarna a chromów jest bardzo mało . Generalnie chciałem satynę tak jak jest ori w rs6 c6 i jaka mam obecnie ale takiej to już nigdzie nie znalazłem .- Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Grill zamówiony . Niestety w PL były dostępne tylko czarne , ale udało się trafić na zagranicznych portalach . Idzie z Anglii . Maska odbiór jutro z ASO- Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Ja trafiłem przypadkiem na Allegro . Gościu wystawił z auta testowego kanapę , podłokietnik i gałkę z czerwonymi przeszyciami . Nawet nie nie zastanawiałem bo cena tez była super - Podniesienie mocy w silniku 3:0 TDI V6