Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. Myślałem ze chodzi o s-tronic .
  2. Mechatronika do wymiany od tego bym zaczynał
  3. Podana cena na zdjęciu jest bez rabatu . Ja będę miał rabat w wysokości 20 % . W poniedziałek będę umawiać termin na robotę .
  4. Witam, dopadla i mnie przypadłość o której tu mowa . U mnie luz jest na prawej półosi objawy podczas jazdy przy obrotach 1400-2000 słychać odgłos tak jak by jakaś osłona była odkręcona i uderzała o druga takie terkotanie. Auto to audi q5 2008 rok oznaczenie silnika ccwa skrzynia s-tronic. Będę robił odrazu lewa i prawa stronę . Wklejam części jakie będę miał wymieniane
  5. Kolego ja jeździłem tak
  6. Kolejny kolega widzę tablice z d*py zamontował ????
  7. Ze skrzynia nic się nie dzieje , biegi zmienia nadal płynnie nie ma żadnego szarpania przy ruszaniu czy tez kangura przy hamowaniu
  8. Jak 3.0 to tylko w quattro . Koszta klocki tarcze i reszta eksploatacyjnych podzespołów nie są drogie . Jeśli będziesz dbał o silnik i skrzynie mowa o s-tronic (wymiana oleju w silniku max co 15 tys , skrzynia max 60 tys wraz z filtrami) to będziesz jeździł bezawaryjnie , jeśli kupisz trupa to koszty mogą być duże , choć już i tak dużo staniały podzespoły do rozrządu .) przy obecnej cenie paliwa trzeba się dobrze zastanowić czy brać tdi , może lepiej 3.0 w benzynie . Musisz popytać kolegów co śmigają benzyniaki jak im wychodzi ze spalaniem. Ja Libię charakterystykę diesla ale zastanawiam się czy jak coś grubego by u mnie się zesralo czy nie pakować benzyny .
  9. peter22 odpowiedział(a) na cocoo24 temat w 3.0TDI
    Tak masz temat wrclaguny on dokładał
  10. peter22 odpowiedział(a) na cocoo24 temat w 3.0TDI
    Podejdzie spokojnie , dużo takich swapow już było w sieci i na forach opisywanych
  11. Super furka , zmiana na plus
  12. Super zadbany egzemplarz Ci się trafił . Dbaj bo jest o co . Pozdrawiam
  13. U mnie takie błędy wyskakiwały kiedy włącznik szalał bo się zalał .
  14. To może coś jest nie tak z tym modułem . Odłącz go i zobacz jak będzie bez niego
  15. Nie wiem jak u ciebie ale u mnie klapę da się zamknąć jedynie przyciskiem w klapie . Reszta tylko mogę otwierać . Tak mam w dwóch q5
  16. A wymieniałeś sam włącznik na nowy . U mojego ojca tez się czasem zacina po myciu . Dostaje się tam woda i włącznik szaleje .
  17. Dzięki kolego za szybka pomoc . Wszystko działa jak powinno . Tylko dziwne ze samo się tak przeprogramowalo .
  18. Witam , jak w temacie , mam problem z elektryczna klapa audi q5 2009 rok czyli to samo co a4 b8 . Klapa otwiera się do połowy i staje . Zamyka się normalnie . Nawet jak otworze dalej recznie to zamyka się normalnie . Problem jest tylko z otwieraniem . Nie ma znaczenia którym guzikiem otwieram . Cały czas są takie same objawy .
  19. Dawno nic nie pisałem i nie robiłem z autem. Przybywa tylko kilometrów na liczniku hehe. Ostatnio wpadł spojler sq5 , cały czas się gryzę jakie fotele zapakować do środka hmm
  20. W swojej q5 chętnie bym tak zrobił ??
  21. Tył wyszedł mega ???
  22. Panowie pytanie mam dotyczące zwrotnicy i wahaczy. Czy zwrotnica wraz z wahaczami z poliftingowej wersji będzie pasowała do przedliftowej ??? Ojciec przywalił w krawężnik swoją q5 i zastanawiam się nad wymiana na polifta
  23. fajna sztuka , Wydechy robiłeś sam czy kupiłeś już auto z takim zestawem >??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.