Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. Filmiku brak jak narazie , wydechy zostały bez zmian tez jak narazie ?. Z uwagi ze zawsze robiłem program u Rogala mimo iż auto ma zrobiony program jadę do r-performance na ponowne strojenie ponieważ do witka mam pełne zaufanie. Także 29 kolejny wykres. Może dojdzie procedura startu i zostanie jeszcze poprawione reakcja na gaz
  2. Turbo przerobione w perun , downpipe 3 cale pompa wysokiego ciśnienia przerobiona , duży ic
  3. Ok właśnie wróciłem z trasy , auto odebrane pierwszy pomiar dał 415 KM ale z uwagi na dziwne zachowanie skrzyni zostało 390 KM wykres wrzucę później. Wydech jest obecnie przelotowy , kat się nie zmieścił . Dźwięk za***isty Wiec chyba trzeba będzie odsprzedać aktywne wydechy bo przy obecnym brzmieniu nie ma sensu ich podlanczac. Auto przyspiesza za***iście kolega wracał ze mną swoją jeszcze seryjna q5 i mówił ze jest przeciąg w porównaniu do jego serii. Wiadomo to nie jest auto do wyścigów dwie tony wagi i jeszcze wysokość auta robi swoje ale do bezpiecznego poruszania się już się nadaje . Co do kata to muszę podjechać jeszcze w jedno miejsce i zobaczymy czy się gdzieś zmieści czy nie. Przy spokojnej jeździe wydech chodzi cicho dopiero przy dodaniu gazu budzi się i jego dźwięk jest za***isty. Przejechałem autem 140 Km i nie jest męczący dźwięk , zobaczymy co na to powie żona i dieciaki. Jak będzie dla nich za głośno to zawsze można jakiś środkowy wydech dołożyć tak jak to jest w sq5
  4. Witam czy taki zestaw z polifta będzie Ok czy jeszcze trzeba coś innego zmienić
  5. trzeba trochę poczekać bo niestety perunturbo zle złożyło stronę zimna i turbina zawadza o jakieś tam przewody. Może w piątek auto będzie do odbioru zobaczymy . Gdyby nie to to już dzisiaj pewnie by był odbiór . Marcel z dieselsoft jedzie z tematem , maja wszystko zrobić na mojej starej turbinie tzn downpipe itd a później ja perun odeśle turbo to zostanie tylko podmiana i strojenie
  6. Miałem takie coś jak dokładałem quattro do swojej a6 c6 u mnie okazało się ze dyfer ma inne przełożenia niż torsem w skrzyni . Następstwem tego było zmielenie torsenu powód tylne koła kręciły się szybciej niż przednie . Wtedy u mnie tempomat również nie działał po zmianie dyfra na odpowiedni i wymianie skrzyni wszystko zadziałało
  7. dzieki to teraz mam takie pytanie , czy jest ktoś w stanie podać opisać wraz z nr części co trzeba zmienić za co ??? Fajnie by to było opisać i wrzucić w jedno miejsce
  8. Auto zaprowadzony na walkę z mocą . Wymiana pompy wysokiego ciśnienia na wydajniejsza , turbo - perun turbo , downpipe mr-motors , sportowy katalizator na euro 4 . Czas 2-3 dni zobaczymy co wyjdzie
  9. Z tego co jest opisane powyżej , jak dobrze zrozumiałem wymiana na te co mam teraz może nic nie dać (jeśli mam te mniejsze średnice ) zgadza się??? I trzeba zmieniać na polifta tak ??
  10. Witam . posiadam q5 z 2008/2009 roku u mnie telepie kierownica pomiędzy 105-120 km/h poniżej i powyżej tej prędkości wszystko Ok . Tarcze wymienione na inne cały zestaw z sq5 opony lato zimo to samo . Zastanawia mnie czy mimo ze to jest q5 to jest takie samo zawieszenie jak w a4 i a5 . Przeczytałem cały wątek i jak na taki obszerny materiał skaba dokumentacja brak zdjęć z opisami co i jak zrobić hehe .
  11. Kat ma być na euro 4
  12. Z wydechem się wstrzymuje bo nie wiem jak będzie chodziło auto po wywaleniu dpf-a . Wsadzam kata na euro 4 . Dopiero później zapadnie decyzja czy podłączę wydechy czy tez nie . Ewentualnie jeszcze jest opcja dołożenia puszki tak jak jest w sq5
  13. Koła moje , lato zima mam te same felgi tylko opony przekładam. Docelowo chce na lato 21 cali z sq5. No przebieg jaki robię nie powala hehe ale tak jak piszesz w rok to max 10 tys robię . Co do turbo i reszty ciagle czekam . Nie odpisuje do mnie jak narazie. Trzeba chyba zadzwonić bo tak to będę czekał w nieskończoność .
  14. Udało się złapać kolejne fajne cyferki ? szybki zostały ściemniony , teraz dzieciaki nie marudzą ze ich słońce razi
  15. Po co kolega od Castrola zadaje pytania w tym dziale skoro wszystko wie i jego olej jest najlepszy..
  16. To zes pokazał ?
  17. A daj spokój , ostatnio byłem umówiony na przyciemnienie szyb swojego i ojca q5 gosciu się rozchorował i d*pa . Z mocno tez nic nie zrobione bo perun jeszcze nie zrobiło turbiny i tak cały czas coś pod górkę. A twoja jak tam śmiga na nowych gratach ??
  18. 22 cale trzeba pakować
  19. Wywal podkładkę pod rejestracje bo wyglada to masakrycznie . Rejestracje zrób na trytki , taśmę dwustronna lub magnes neodynowy
  20. peter22 odpowiedział(a) na klucha11 temat w 3.0TDI
    Wg producenta rozrząd miał być bezobsługowe , niewymienialny. Tak naprawdę te silniki nie lubią starego przepracowanego oleju , czyli longlive wcale tu nie pomaga. Częsta wymiana oleju max co 15 tys powinna wydłużyć żywot silnika. Ja zmieniam u siebie co 10 tys i jak narazie wszystko jest Ok .
  21. Nie wiem jakie masz et. Ja bym nie kombinował bo będziesz miał obite błotniki i listwy na dole drzwi
  22. Czekam aż się odezwie firma która mi miała robić auto . Jeśli się nie odezwia to może turbo zrobię tam gdzie Ty , i program tam gdzie zawsze czyli rPerformance
  23. Zamiast 19 dawaj 20 , opony można wyrwać w takiej samej kasie . Co do mocy to tak jak pisałem Ci wcześniej po usunięciu ekologii napewno wyszło by 240 KM a nawet więcej . Teraz to trzeba będzie zainwestować w hamulce ja swoje stare wsadziłem do ojca q5 CAHB i jest dużo lepiej . Koledze załatwiłem teraz kompletny zestaw z sq5 może będzie chciał swoje sprzedać .
  24. To musisz trochę poczekać ?
  25. Trzeba znaleźć zapaleńca , który to doceni ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.