Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. Jakie nasz wymiary tego ic albo wklej linka . Tez będę brał od nich do swojej q5 ja myślałem o takim
  2. Rperformance - rogal
  3. To gratuluje ja mam 2 jeden 8 lat a drugi w sierpniu dwa lata i przez to nie ma czasu bo zaraz po robocie trzeba odbierać od babci i się zajmować . Dlatego tez z q5 idzie mi tak opornie hehe
  4. no w 2.0 trzeba usuwać dpf żeby uzyskać większe moce w 3.0 już nie jest to konieczne żeby wejść na pułap 300KM . Ale z tym usunięciem DPF-a to przesada 2.500zł . Usunięcie dpfa 800zł programowo , ic od 3.0 tdi bit 500zł w kwocie 1500 zł można się zmieścić . Felgi pozostaw srebrne inne ci znikną zobaczysz . ewentualnie pomaluj plastik dipem na próbę i jak ci się spodoba to wtedy pomaluj
  5. Od poniedziałku urlop więc może się coś podziałam pewnie (byle tylko pogoda dopisała ) mam jeszcze troche roboty z rodziców autami . Szukam cały czas na allegro wydechów, ale ceny mają chore , może mi się uda przekonać kolegę do sprzedania bo ma dwa zestawy , jeśli nie to trzeba będzie coś innego wkładać. Może IC uda się wsadzić też w końcu zobaczymy.
  6. Super siedzi . ?
  7. ja pierdziele , czego się czepiacie chce wsadzić zderzaki od rs-a niech wsadza . Nie każdego stać na rs-a a zderzaki już więcej osób może sobie kupic i wsadzić . pozdejmuje oznaczenia i tylko nieliczni będą wiedzieli że to może być rs po zderzakach . Ja kibicuje projektowi . jak dla mnie również powinien być dostępny pakiet rs tak jak i s-line .
  8. Lubie takie konkretne modzenie . Będę się przyglądał projektowi . Fajny kolorek do tego . Pamiętaj aby robić fotki może komuś się kiedyś coś przyda .
  9. Dokładnie , bez fotek nie na co oceniać
  10. Super autko , kolor i quattro na plus
  11. To ja poproszę namiar na tego goscia
  12. Jeszcze nie wyjmowalem , ale poprawione to te continentala
  13. Pod Kielcami jest dobry gościu zapala , ale szukaj czegoś bliżej . Dobra rada nie oszczędzaj i daj auto do kogoś kumatego , inaczej koszta wzrosną kilkukrotnie. Jeszcze takie pytanie a olej kiedy wymieniałeś??
  14. za ile wyrwałeś kierownicę z poduszką , pomału też się rozglądam za taką do mojej q5
  15. Jeszcze nie kupiłem kupię jeden zmienię i mam magika na miejscu co lubi naprawiać takie rzeczy .
  16. Trzeba zdejmować . Jest na zatrzaski i na śruby . Przekabinowali to , w a6 c6 były tylko śruby i niektórzy pisali ze się da w q5 nie na opcji
  17. No s-tronic tez szybko padają a raczej mechatronika
  18. To co we wcześniejszych tylko szybciej. Czytałem na fb którejś z czołowych firm zajmujących się modyfikacjami i serwisem aut. podobno główna przyczyna padania rozrządowe jest jazda na oleju po 30 tys km . Ja zmieniam co 10 tys zobaczymy czy to coś da .
  19. kurczę te nowsze 3.0 tdi szybciej się sypią niż wcześniejsze wypusty . widziałem już kilka na fb rozrząd pada masakra . Ale to wszystko przez long life service . Czekam na więcej fotek . C 7 bardzo ładne auto ale s-line obowiązkowo na zewnątrz
  20. Zawsze można wszystko gdzieś pod tapicerka upchnąć . GPS fajna sprawa ale tez trzeba dobrze schować i najlepiej dwa nadajniki z oddzielnym zasilaniem.
  21. najlepiej schowaj gdzieś telefon podłączony pod ładowarkę . najlepsze do namierzania są plus i orange .
  22. Narazie nic nie znalazłem . Ale cały czas rozglądam się i szukam . Generalnie brak czasu . Nawet nie wystawiłem starych zderzaków na Allegro . Masakra
  23. Kolego grill sq5 pasuje tylko do zderzaka poliftowego a co za tym idzie trzeba zmienić maskę i zderzak . Auto jest w oryginalnym lakierze a po lifcie zmienili odcień lakieru Wiec trzeba by było malować maskę . Gdyby odcień się nie zmienił to był by zrobiony polift . Kupił bym wszystko w kolor i tyle . Narazie zostaje tak hak jest . Znaczek pewnie wyleci przy montażu większego IC
  24. Daje radę . A co to gałeczka jeszcze stara ??
  25. Musza być ścięte do dołu , nie podobają mi się proste

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.