Treść opublikowana przez peter22
-
Audi A8 D3 4.2 MPI z fajnym wypasem
Dzisiaj troszkę zabawy z poletka na tym zdjęciu maska po 2 pastach jutro 3 i wosk oraz całe auto Prawa strona po 2 pastach lewa przed Prawy naroznik po 2 pastach Może jutro uda sie skończyć auto chociaż watpię. Powinienem zacząć od papieru wodnego 3000 ale nie mam tyle czasu wolnego wiec jadę pastami Menzerna i 3m maska zrobiona Menzerna .
-
PMW A8 D3 4,0 TDI
4.2 benzyna jak zainwestujesz w wymiane wszystkich uszczelek i oringów to nie będziesz dolewał oleju . Oby się dobrze chowała ;o)
-
PMW A8 D3 4,0 TDI
Wiesz ze kupiłeś najgorszy silnik jaki wyszedł w a8 , chodzi o awaryjność
-
Audi 100 c4 quattro 2,7 BiT
Pieknie sie prezentuje Mi tylko te pedały nie pasują
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
I dobrze będzie kosa
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
no kur... nareszcie jakiś męski rozmiar ;oD
-
Audi A6 C5 2.8 APR Quattro by Sajmoon
jeszcze tylko oznaczenia zdejmij
-
Audi A6 C7 by 7ups
spassss jest dobry ))
-
Audi A8 D3 4.2 MPI z fajnym wypasem
Gzw nikomu juz nie polecę . Właściciel ładnie gada tylko przy chęci zdobycia klienta pózniej same z nim problemy i nie potrafi sie przyznać do błędów . U mnie zle złożyli osłonę od spodu wypięła sie po trasie nadkola rozwaliło jak mu to powiedziałem to tylko wzruszył ramionami. Osłonę posklejalem ale za nadkla 500 musiałem wybulić. Pózniej auto przestało przełączać sie na gaz pojechałem stwierdzili ze wszystko jest Ok na czuja wymienili jakis czujnik Dojechałem do domu na drugi dzień znowu nie przełącza . Postanowiłem zrezygnować z gzw po tym jak sie dowiedziałem ze jednak nie maja autoryzacji na staga . Wstawiłem auto do autoryzowanego zakładu pan sie trochę zdziwił i śmiejąc sie powiedział ze nie wie gdzie robiłem auto ale panowie maja manie wkładania wszystkiego dogory nogami . Komputer sterujący i cewka przy reduktorach zamontowana w taki sposób ze do środka dostawała sie woda . W dodatku komputer za słaby powinien byc w takim aucie zamontowany model wyższy zeby można juz było prowadzić diagnozę przez obd oraz spalanie pokazywało by na zegarach . Ale teraz jest juz wszystko wyregulowane i ustawione jak powinno . Gzw nie potrafiło pożądanie wyregulować gazu kontrolka silnika paliła sie cały czas . Hamulce trzeba wsadzić większe ale to na spokojnie . Jeszcze jedna fotka która kolega cyknal
-
Audi A8 D3 4.2 MPI z fajnym wypasem
dzisiaj już założyłem felunie i wygląda super . Musiałem ogarnąć gaz bo niestety GZW Zbrosławice nie popisali się do końca . Całe szczęście znalazłem ogarniętego gazownika który poprawił niedociągnięcia i wysterował auto tak jak trzeba . jutro ma padać , ale może coś cyknę to wkleję na forum . Tak to mniej wiecej wyglada , jak będzie chwila wolnego to cykne coś ładniejszego Autko dostało nowy olej i filtry . Dodatkowo wymieniony przekaźnik pneumatyki wraz z filtrem. Czekam jeszcze na czujnik poziomowania prawy przód . Trzeba było w ASO zamówić cena powala 560 zł dobrze ze kolega ma upust i za 400 zł udało sie wyrwać
-
Audi A6c6 2.7TDi + Q 20" zoll 2X s- line
polecam dołożenie kamery cofania , za***ista sprawa
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
silnik ???
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Co teraz ???
-
Purple Haze Air Force C6 in progress
jest dobrze z wydechem będziesz coś robił ??/
-
Mironowóz cz.VI - A6 C6 Allroad 08r 3.0tdiQ 20 cali - SPRZEDAM
320 , 346 były w s-line
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
dokładnie . szukaj polifta na przód
-
RS4 B5 2,7BiT -> 1,9AWX -> 3,0TDI CDUC
chłopaki z genowefa garage już wypuścili taki projekt tzn silnik 3.0 tdi w bude b5 i nawet fajnie gada
-
RS4 B5 2,7BiT -> 1,9AWX -> 3,0TDI CDUC
jak tam prace??
-
Audi A8 D3 4.2 MPI z fajnym wypasem
szczerze to jeszcze ich nie przymierzałem na moje d3. czekam na pierścienie centrujące do felg i dopiero przymiarka. wtedy się okaże czy trzeba dac jakiś dystans i czy zawias opuścić w dół . Nie mogę się doczekać aż je wsadze na auto ale niestety mało mam ostatnio czasu i ta pogoda cały czas robi psikusy . Na forum już pare osób śmiga na letnich hehe już się nie mogli doczekać letnich laczków. Jak tylko założę zaraz wrzucę fotki na forum
-
S8 D2 polift AQH quattro by Path
po castrolu obowiązkowo płukanka . Ja stosowałem w swoich autach płukanki i nic się nie działo . co ma się dziać jak auto chodzi na tym 10-15 min.
-
Audi A8 D3 4.2 MPI z fajnym wypasem
dzisiaj odebrałem felgi . opony 265 /30 /22 w b. dobrym stanie . 245/30/22 nówki do sprzedania . jedna felga przytarta , zobaczymy co da się z tym zrobić. Jeśli nie da się tego zrobić w miarę dobrze to na następny sezon zastanowię się czy ich nie zregenerować i przemalować na srebrny połysk tak jak miałem a6
-
Audi A8 D3 4.2 MPI z fajnym wypasem
felgi od dawmac kupione rok temu . Sprzedaje je chłopak który sprzedal swoje a8 na zdjęciu jest opona 245 i jest zrobiony mega naciąg koła będą sprzedawane na oponie 265 . Jest to 22 cale na d4 nie wygląda że jest za duże, tam jest opona 265 Mniejszych nie ma . Szukałem 21 cali ale cieżko coś dostać w rozsądnych pieniądzach . 20 cali ginie w a8
-
Audi A8 D3 4.2 MPI z fajnym wypasem
Co powiecie na to kółko
-
Audi A6 C5 by Kuli$, customowy wydech :)
od razu lepiej wygląda na tym zawiasie
-
Moje nowe wozidło C6 Avant 2.0 TDI 170 KM CR
ja też będę zamawiał od Davmac felgi axe 20 cali 10,5 . Wrc laguna jeździ na jego felgach i miron też już chyba 3 albo 4 komplety brał od niego . Zadnych problemów. A jak masz jeszcze kogos kto ma nip Europejski to płacisz netto za felgi