Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. Dzisiaj troszkę zabawy z poletka na tym zdjęciu maska po 2 pastach jutro 3 i wosk oraz całe auto Prawa strona po 2 pastach lewa przed Prawy naroznik po 2 pastach Może jutro uda sie skończyć auto chociaż watpię. Powinienem zacząć od papieru wodnego 3000 ale nie mam tyle czasu wolnego wiec jadę pastami Menzerna i 3m maska zrobiona Menzerna .
  2. peter22 odpowiedział(a) na PMW temat w Audi A8/S8
    4.2 benzyna jak zainwestujesz w wymiane wszystkich uszczelek i oringów to nie będziesz dolewał oleju . Oby się dobrze chowała ;o)
  3. peter22 odpowiedział(a) na PMW temat w Audi A8/S8
    Wiesz ze kupiłeś najgorszy silnik jaki wyszedł w a8 , chodzi o awaryjność
  4. Pieknie sie prezentuje Mi tylko te pedały nie pasują
  5. I dobrze będzie kosa
  6. no kur... nareszcie jakiś męski rozmiar ;oD
  7. jeszcze tylko oznaczenia zdejmij
  8. peter22 odpowiedział(a) na 7ups temat w Audi A6/S6/RS6
    spassss jest dobry ))
  9. Gzw nikomu juz nie polecę . Właściciel ładnie gada tylko przy chęci zdobycia klienta pózniej same z nim problemy i nie potrafi sie przyznać do błędów . U mnie zle złożyli osłonę od spodu wypięła sie po trasie nadkola rozwaliło jak mu to powiedziałem to tylko wzruszył ramionami. Osłonę posklejalem ale za nadkla 500 musiałem wybulić. Pózniej auto przestało przełączać sie na gaz pojechałem stwierdzili ze wszystko jest Ok na czuja wymienili jakis czujnik Dojechałem do domu na drugi dzień znowu nie przełącza . Postanowiłem zrezygnować z gzw po tym jak sie dowiedziałem ze jednak nie maja autoryzacji na staga . Wstawiłem auto do autoryzowanego zakładu pan sie trochę zdziwił i śmiejąc sie powiedział ze nie wie gdzie robiłem auto ale panowie maja manie wkładania wszystkiego dogory nogami . Komputer sterujący i cewka przy reduktorach zamontowana w taki sposób ze do środka dostawała sie woda . W dodatku komputer za słaby powinien byc w takim aucie zamontowany model wyższy zeby można juz było prowadzić diagnozę przez obd oraz spalanie pokazywało by na zegarach . Ale teraz jest juz wszystko wyregulowane i ustawione jak powinno . Gzw nie potrafiło pożądanie wyregulować gazu kontrolka silnika paliła sie cały czas . Hamulce trzeba wsadzić większe ale to na spokojnie . Jeszcze jedna fotka która kolega cyknal
  10. dzisiaj już założyłem felunie i wygląda super . Musiałem ogarnąć gaz bo niestety GZW Zbrosławice nie popisali się do końca . Całe szczęście znalazłem ogarniętego gazownika który poprawił niedociągnięcia i wysterował auto tak jak trzeba . jutro ma padać , ale może coś cyknę to wkleję na forum . Tak to mniej wiecej wyglada , jak będzie chwila wolnego to cykne coś ładniejszego Autko dostało nowy olej i filtry . Dodatkowo wymieniony przekaźnik pneumatyki wraz z filtrem. Czekam jeszcze na czujnik poziomowania prawy przód . Trzeba było w ASO zamówić cena powala 560 zł dobrze ze kolega ma upust i za 400 zł udało sie wyrwać
  11. polecam dołożenie kamery cofania , za***ista sprawa
  12. Co teraz ???
  13. jest dobrze z wydechem będziesz coś robił ??/
  14. dokładnie . szukaj polifta na przód
  15. chłopaki z genowefa garage już wypuścili taki projekt tzn silnik 3.0 tdi w bude b5 i nawet fajnie gada
  16. jak tam prace??
  17. szczerze to jeszcze ich nie przymierzałem na moje d3. czekam na pierścienie centrujące do felg i dopiero przymiarka. wtedy się okaże czy trzeba dac jakiś dystans i czy zawias opuścić w dół . Nie mogę się doczekać aż je wsadze na auto ale niestety mało mam ostatnio czasu i ta pogoda cały czas robi psikusy . Na forum już pare osób śmiga na letnich hehe już się nie mogli doczekać letnich laczków. Jak tylko założę zaraz wrzucę fotki na forum
  18. po castrolu obowiązkowo płukanka . Ja stosowałem w swoich autach płukanki i nic się nie działo . co ma się dziać jak auto chodzi na tym 10-15 min.
  19. dzisiaj odebrałem felgi . opony 265 /30 /22 w b. dobrym stanie . 245/30/22 nówki do sprzedania . jedna felga przytarta , zobaczymy co da się z tym zrobić. Jeśli nie da się tego zrobić w miarę dobrze to na następny sezon zastanowię się czy ich nie zregenerować i przemalować na srebrny połysk tak jak miałem a6
  20. felgi od dawmac kupione rok temu . Sprzedaje je chłopak który sprzedal swoje a8 na zdjęciu jest opona 245 i jest zrobiony mega naciąg koła będą sprzedawane na oponie 265 . Jest to 22 cale na d4 nie wygląda że jest za duże, tam jest opona 265 Mniejszych nie ma . Szukałem 21 cali ale cieżko coś dostać w rozsądnych pieniądzach . 20 cali ginie w a8
  21. Co powiecie na to kółko
  22. od razu lepiej wygląda na tym zawiasie
  23. ja też będę zamawiał od Davmac felgi axe 20 cali 10,5 . Wrc laguna jeździ na jego felgach i miron też już chyba 3 albo 4 komplety brał od niego . Zadnych problemów. A jak masz jeszcze kogos kto ma nip Europejski to płacisz netto za felgi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.