Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat

Treść opublikowana przez peter22

  1. Jak już gaśnie to mechatronika do wymiany lub naprawy koszt Ok 3000 zł . Zadzwoń sobie do Kielc zapała serwis skrzyni . Wpisz w Google
  2. Małe sprostowanie muszę napisać odnośnie czujników w klamkach . Czujniki o oznaczeniu 8k zamieniły się na 4g Wiec czujniki od a6, a7 pasują i działają . Sprawdzikem to na swoim aucie jutro przychodzą do mnie kolejne 3 klamki a ta o oznaczeniu 8k starego typu pan mi wymieni na ta 4g
  3. Przy włożeniu IC og biturbo nie pasowało coś od strony kierowcy i została wymieniona rura plastykowa ba nierdzewna . Jeśli od 3.0 tdi jest taka sama średnica to mogę ci zmierzyć bo leży w garażu stary IC mam tylko takie zdjęcia ojca q5
  4. A o to dlaczego czujniki w klamkach przestają działać po lewej stary po prawej nowy . Niestety zły nr zamówiłem i muszę czekać na nowe poprawne u mnie nr zaczyna się 8K0 i takie tez musza być wsadzone . Ta co kupiłem jest od a6 a7 4G0 i nie działa . Także nie ma tego złego bo już wiem jak to składać i rozkładać
  5. jakieś opinie na temat firmy Dieselsoft Płock ????
  6. Żeby Taką moc uzyskać to trzeba zrobić za turbo rurę 3 cale . No i ciekawe na ile starczy paliwa
  7. Wsadź to co ja mam i z głowy . Orzeł nie poleca TC Performance . Jeśli chodzi o DPF to powinieneś robić w tej samej firmie co program inaczej nie na to sensu. Ja zdecydowałem dzisiaj ze Dpf wylatuje ponieważ robi więcej złego niż dobrego .
  8. Witam Panowie mam pytanie, czy fotele rs/s 4 b8 rs5/s5 podejdą do audi q5 ??? Chodzi mi o same przednie. Mam naleśniki i jak je wymieniać to na coś konkretnego .
  9. Dokładnie sama turbina da te 20 KM , u mnie po wsadzeniu gtb2260VK w a6 jeszcze przed programem doszło sporo koni , które później Rogall ułożył jak trzeba i wyszło 240 KM
  10. ja mam s-tronik u siebie. co do manuala to nie ma problemu żeby wsadzić. do wymiany skrzynia dyfer , wał , dołożenie pedału sprzęgła itd.
  11. Moje to CCWA , orzeł bez ruszania ekologii zrobił 370 KM . Zobaczymy ile wyjdzie u mnie .
  12. musisz dzwonic ok 9 albo ok 18 pomiędzy tymi godzinami jest zawsze ciężko się dodzwonić bo jak hamuje auta to nie odbiera. A IC od biturbo to dobry pomysł ale do 2.0 tdi ja tak waki wsadziłem do ojca q5 i do swojej wcześniejszej a6 c6 . Do obecnej 3.0 tdi wsadziłem z firmy fmic.pl wymiary masz podane przez kolegów wyżej
  13. W a6 c6 całkiem wywaliłem . Tu jeszcze doszedł IC pod Belkę Wiec jest dodatkowe wzmocnienie ?
  14. A co ci Rogal powiedział odnośnie kresek?? Chodzi mi , dlaczego tylko tyle KM wyszło ?? Orzeł uzyskał na seryjnym wydechu po zmianie turbo i IC chyba 370 KM ja się tez pomału szykuje na większe moce IC już wsadziłem teraz tylko turbo i program . Tak to u mnie wyglada
  15. Odebrałem dzisiaj auto i wydaje mi się ze już czuć poprawę . Szkoda ze nie miałem okazji zmierzyć auta przed modyfikacja. Generalnie bardzo fajnie to wyglada teraz pora na kolejne modyfikacje jak tylko na to czas pozwoli i kasa
  16. Firma w Łodzi Tc-turbo przerabia turbiny koszt Ok 2000 zł
  17. Chyba jeszcze pokuszę się o turbinę ?
  18. Fajnie wyszło bo tylko zmieniony jest ic i dwa kolanka reszta została oryginalna . Belka podcięta żeby odsłonić IC. W a6 c6 jak robiłem centralny IC to belka całkiem wyleciała .
  19. Tak to wyglada bez zderzaka
  20. Wymieniaj wszystko jak będzie dostęp
  21. U swojego mechanika , który ogarniał mi wszystkie auta do tej pory .
  22. peter22 odpowiedział(a) na tom4275 temat w Audi Q/SQ/RS Q
    Zależy czy będziesz zmieniał zderzaki czy nie. Przodu bym nie ruszał ewentualnie grill z UK taki jak ja mam , tył sq5 i wtedy nakładki na progi możesz zakładać . Do aktywnego tempomatu chyba jeszcze licznik trzeba zmienić ?? Jeśli tak to wkładaj tez od sq5
  23. peter22 odpowiedział(a) na tom4275 temat w Audi Q/SQ/RS Q
    No i fajnie zrobiona q5 szkoda tylko ze nie w automacie ?, powiedz dlaczego zdecydowałeś się na spowalniacze od sq5 a nie brembo ?? Program obowiązkowo , wcześniej polecam wsadzić ic od sq5 . Fotele niczym się nie różnią od s-line, dlatego ja się zastanawiam nad wsadzeniem przednich od rs/s 4 lub rs/s 5 chyba ze trafia się z przeszyciami od sq5 w dobrej kasie . Generalnie auto bardzo fajnie dopasione i dofinansowane
  24. Dawno nic nie pisałem , Wiec auto jak narazie śmiga bezproblemowo dzisiaj wskoczyło 140 tys. W związku z tym kolejna wymiana oleju oczywiście MOTUL i wszystkie filtry Zebrałem się tez w końcu na wymianę IC , termin ustalony na początek lipca
  25. Dokładnie ja też nie mam zamiaru ciąć zderzaka, a zamawiałeś też u nich jakieś złączki sylikonowe, najbardziej interesują mnie te łączące IC z jakim kontem zastosowałeś ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.