Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. Jak już gaśnie to mechatronika do wymiany lub naprawy koszt Ok 3000 zł . Zadzwoń sobie do Kielc zapała serwis skrzyni . Wpisz w Google
  2. Małe sprostowanie muszę napisać odnośnie czujników w klamkach . Czujniki o oznaczeniu 8k zamieniły się na 4g Wiec czujniki od a6, a7 pasują i działają . Sprawdzikem to na swoim aucie jutro przychodzą do mnie kolejne 3 klamki a ta o oznaczeniu 8k starego typu pan mi wymieni na ta 4g
  3. Przy włożeniu IC og biturbo nie pasowało coś od strony kierowcy i została wymieniona rura plastykowa ba nierdzewna . Jeśli od 3.0 tdi jest taka sama średnica to mogę ci zmierzyć bo leży w garażu stary IC mam tylko takie zdjęcia ojca q5
  4. A o to dlaczego czujniki w klamkach przestają działać po lewej stary po prawej nowy . Niestety zły nr zamówiłem i muszę czekać na nowe poprawne u mnie nr zaczyna się 8K0 i takie tez musza być wsadzone . Ta co kupiłem jest od a6 a7 4G0 i nie działa . Także nie ma tego złego bo już wiem jak to składać i rozkładać
  5. jakieś opinie na temat firmy Dieselsoft Płock ????
  6. Żeby Taką moc uzyskać to trzeba zrobić za turbo rurę 3 cale . No i ciekawe na ile starczy paliwa
  7. Wsadź to co ja mam i z głowy . Orzeł nie poleca TC Performance . Jeśli chodzi o DPF to powinieneś robić w tej samej firmie co program inaczej nie na to sensu. Ja zdecydowałem dzisiaj ze Dpf wylatuje ponieważ robi więcej złego niż dobrego .
  8. Witam Panowie mam pytanie, czy fotele rs/s 4 b8 rs5/s5 podejdą do audi q5 ??? Chodzi mi o same przednie. Mam naleśniki i jak je wymieniać to na coś konkretnego .
  9. Dokładnie sama turbina da te 20 KM , u mnie po wsadzeniu gtb2260VK w a6 jeszcze przed programem doszło sporo koni , które później Rogall ułożył jak trzeba i wyszło 240 KM
  10. ja mam s-tronik u siebie. co do manuala to nie ma problemu żeby wsadzić. do wymiany skrzynia dyfer , wał , dołożenie pedału sprzęgła itd.
  11. Moje to CCWA , orzeł bez ruszania ekologii zrobił 370 KM . Zobaczymy ile wyjdzie u mnie .
  12. musisz dzwonic ok 9 albo ok 18 pomiędzy tymi godzinami jest zawsze ciężko się dodzwonić bo jak hamuje auta to nie odbiera. A IC od biturbo to dobry pomysł ale do 2.0 tdi ja tak waki wsadziłem do ojca q5 i do swojej wcześniejszej a6 c6 . Do obecnej 3.0 tdi wsadziłem z firmy fmic.pl wymiary masz podane przez kolegów wyżej
  13. W a6 c6 całkiem wywaliłem . Tu jeszcze doszedł IC pod Belkę Wiec jest dodatkowe wzmocnienie ?
  14. A co ci Rogal powiedział odnośnie kresek?? Chodzi mi , dlaczego tylko tyle KM wyszło ?? Orzeł uzyskał na seryjnym wydechu po zmianie turbo i IC chyba 370 KM ja się tez pomału szykuje na większe moce IC już wsadziłem teraz tylko turbo i program . Tak to u mnie wyglada
  15. Odebrałem dzisiaj auto i wydaje mi się ze już czuć poprawę . Szkoda ze nie miałem okazji zmierzyć auta przed modyfikacja. Generalnie bardzo fajnie to wyglada teraz pora na kolejne modyfikacje jak tylko na to czas pozwoli i kasa
  16. Firma w Łodzi Tc-turbo przerabia turbiny koszt Ok 2000 zł
  17. Chyba jeszcze pokuszę się o turbinę ?
  18. Fajnie wyszło bo tylko zmieniony jest ic i dwa kolanka reszta została oryginalna . Belka podcięta żeby odsłonić IC. W a6 c6 jak robiłem centralny IC to belka całkiem wyleciała .
  19. Tak to wyglada bez zderzaka
  20. Wymieniaj wszystko jak będzie dostęp
  21. U swojego mechanika , który ogarniał mi wszystkie auta do tej pory .
  22. peter22 odpowiedział(a) na tom4275 temat w Audi Q/SQ/RS Q
    Zależy czy będziesz zmieniał zderzaki czy nie. Przodu bym nie ruszał ewentualnie grill z UK taki jak ja mam , tył sq5 i wtedy nakładki na progi możesz zakładać . Do aktywnego tempomatu chyba jeszcze licznik trzeba zmienić ?? Jeśli tak to wkładaj tez od sq5
  23. peter22 odpowiedział(a) na tom4275 temat w Audi Q/SQ/RS Q
    No i fajnie zrobiona q5 szkoda tylko ze nie w automacie ?, powiedz dlaczego zdecydowałeś się na spowalniacze od sq5 a nie brembo ?? Program obowiązkowo , wcześniej polecam wsadzić ic od sq5 . Fotele niczym się nie różnią od s-line, dlatego ja się zastanawiam nad wsadzeniem przednich od rs/s 4 lub rs/s 5 chyba ze trafia się z przeszyciami od sq5 w dobrej kasie . Generalnie auto bardzo fajnie dopasione i dofinansowane
  24. Dawno nic nie pisałem , Wiec auto jak narazie śmiga bezproblemowo dzisiaj wskoczyło 140 tys. W związku z tym kolejna wymiana oleju oczywiście MOTUL i wszystkie filtry Zebrałem się tez w końcu na wymianę IC , termin ustalony na początek lipca
  25. Dokładnie ja też nie mam zamiaru ciąć zderzaka, a zamawiałeś też u nich jakieś złączki sylikonowe, najbardziej interesują mnie te łączące IC z jakim kontem zastosowałeś ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.