peter22
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda stronę główną forum
Treść opublikowana przez peter22
-
A4 B8 2.0tdi CAGA STAGE 2 +210ps #sprzęgło
Nie pamietam. Możesz odkopać mój temat z audi a6 c6 pewnie zdjęcia wrzucałem
-
A4 B8 2.0tdi CAGA STAGE 2 +210ps #sprzęgło
Ja miałem seryjna tarcze a docisk performance
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
Maglownicy - przekładnia kierownicza
-
Swap 3.0 Tdi CDU na CVU - POMOCY:)
Pewnie ze warto jak u mnie w q5 zesral by się silnik to tez bym wkładał biturbo tdi albo poszedł bym już 3.0 benzynę tylko tu kwotowo wyjdzie dużo więcej kasy
-
A4 B8 2.0tdi CAGA STAGE 2 +210ps #sprzęgło
Ja to robiłem już kilka lat temu i nie wiem jak teraz robią sprzęgła e tej firmie. Kewlar robiłem w Warszawie bodajże sc sprzęgła a docisk kupiłem od goście poniżej wklejam telefony do obu firm
-
A4 B8 2.0tdi CAGA STAGE 2 +210ps #sprzęgło
Działało jak fabryka , nie zauważyłem różnicy . Dlatego polecam szczerze taki zestaw
-
A5 8T Sportback 3.0TDI Audi Exclusive OEMS115 20' 10J
Jak tam po programie ile wyszło ??
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Czujnik mam drugi w innym miejscu niż fabryczny pompa jest CP3 przerobiona z wcześniejszego starszego 3.0 tdi . Wydajność ponoć do 480 KM
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Tak tez robię właśnie , wymiany co 10 tys . Witek jeszcze powiedział żebym wsadził stozek w puszkę to będzie auto dostawało jeszcze więcej powietrza
-
A5 8T Sportback 3.0TDI Audi Exclusive OEMS115 20' 10J
Teraz auto chodzi super . Skrzynia pieknie współpracuje z silnikiem , nie tak jak wcześniej skrzynia Gubiła się i mieszała biegami
-
A5 8T Sportback 3.0TDI Audi Exclusive OEMS115 20' 10J
Auto z dpf
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
No dobra , ekologia wygrała Wiec dpf powrócił na swoje miejsce . Program wykonała osoba , która robiła wszystkie moje wcześniejsze auta czyli r-performance Witek . Co się okazało wcześniejsza firma ogarnęła mechanicznie auto b.dobrze , niestety programowo poległa. Nie tyle co sterownik silnika co skrzynie . Jak to Witek powiedział silnik widział 700Nm a skrzynia tylko 500Nm i dlatego auto nerwowo mieszało biegami przy mocnym wciśnięciu gazu. Witek zabrał się za prace i wyszedł mega wynik jak na auto z DPF . ponizej wynik i pare fotek z rolek
-
Swap 3.0 Tdi CDU na CVU - POMOCY:)
W tym temacie to dzwon do Nosb performance on ogarnia takie swapy
-
A5 8T Sportback 3.0TDI Audi Exclusive OEMS115 20' 10J
Rozmawiałem kiedyś z kolega Orzeł z naszego forum i z tego co pamietam to z dpf max 340 KM wyszło u niego . Zobaczymy co wyjdzie u Ciebie , Twojego brata i u mnie
-
A5 8T Sportback 3.0TDI Audi Exclusive OEMS115 20' 10J
Tak jak piszesz turbo wstaje troszkę później ale w niczym to nie przeszkadza. U ciebie siedzi turbo s u mnie wsadzili dzisiaj dpf-a strojenie w piątek .
-
A5 8T Sportback 3.0TDI Audi Exclusive OEMS115 20' 10J
Jak ci wsadza czujnik w wydech to wyjdzie. Kumpel sprawdzał na stacji obsługi u znajomego .
-
A5 8T Sportback 3.0TDI Audi Exclusive OEMS115 20' 10J
Ja się polski nie boje tylko Niemców i austryjakow
-
A5 8T Sportback 3.0TDI Audi Exclusive OEMS115 20' 10J
Sportowy kat nie da ci żadnej normy , mimo ze sprzedawcy piszą euro 4 lub 5 . Chciałem właśnie tak zrobić ze nawet wspawac dwa katy euro 4 rownolegle i zrobić do nich jedno wejście i jedno wyjście . Ale rogal powiedział ze takie sportowe katy nic nie dają dlatego zdecydowałem o ponownym wsadzeniu dpfa . No chyba ze ktoś sprawdzał i sportowy kat coś daje . Narazie będzie dpf a na spokojnie coś się będzie szukało
-
A5 8T Sportback 3.0TDI Audi Exclusive OEMS115 20' 10J
Dokładnie tak nawet na innym forum był poruszany temat o tym . BMW może i robią dobrze ale reszta np audi okazało się wielka lipa. Po pojechaniu na inne hamowanie wyniki wyszły bardzo śmieszne
-
A5 8T Sportback 3.0TDI Audi Exclusive OEMS115 20' 10J
Pompa z biturbo jest awaryjna tzn robią się opiłki Wiec trzeba uważać po jej montażu . Na ta firmę tc performance to bierz poprawkę hehe .
-
A5 8T Sportback 3.0TDI Audi Exclusive OEMS115 20' 10J
Ja mam jeszcze wsadzona wydajniejsza pompę wysokiego ciśnienia . Wydajność do 480 KM ale j**ana ekologia mnie blokuje . Może z czasem ktoś coś wymyśli ( Jakiś wydajniejszy , większy dpf czy coś w tym stylu ).
-
A5 8T Sportback 3.0TDI Audi Exclusive OEMS115 20' 10J
Ciekawy jestem jak z wytrzymałością tych turbin , masz wiedzę czy są przerabiane ba grubym wałku tak jak w perun turbo . U mnie wyszło 415 na perun zmniejszyli na 390 bo skrzynia s-tronic dziwnie się zachowywała . Z uwagi na ekologię i wyjazdy poza Polskę wsadzam ponownie dpf-a i jadę na program do rogala zobaczymy ile uda się wyciągnąć z dpf. Teraz denerwuje mnie tez ten zapach z wydechu ale auto zapierdziela niemiłosiernie i dźwięk na przelocie tez super ,
-
Czy w A4 B8 2.0TDI 120KM występuje usterka mechanizmu napędu pompy olejowej?
Kolego zależy czy masz gniazdo tam gdzie siedzi Imbusik wyrobionycczy nie. Ja u ojca w q5 wymieniałem przy przebiegu 197000 Imbusik miał delikatne oznaki obrobienia . Gniazdo Ok Wiec wymieniłem Imbusik w aso chyba 11 zł
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Poszukuje kogoś ogarniętego w sprawie wydechu mam pare pytań znacie kogoś kto pomoże doradzi , chodzi o katy sportowe i ewentualnie wydech środkowy .
-
Pytanie o DPF
To ja mam takie pytanie . Macie w swoim rejonie jakieś ogarnięte firmy które zajmują się wydechami?? Mam u siebie wywalone ostatnie puszki bo wsadziłem wydechy z audi sq5 aktywne z głośnikami . Przed wywaleniem dpf i kata auto chodziło delikatniej głośniej niż z wcześniejszymi puszkami . Obecnie w aucie jest zamontowany downpipe 3 cale i tak wyszło ze wydech jest cały przelotowy . Zastanawiam się nad wsadzeniem dwuch katów zamontowanych rownolegle taz będzie z jednej rury rozgałęzienie na katy i za nimi powrót w jedna rurę . Katy maja być z norma euro. 4 i teraz pytanie czy takie sportowe katy zeczywiscie dają coś w uzyskaniu emisji spalin euro 4 i czy wycisza trochę auto . Jeśli nie wycisza to wsadzę puszkę przelotowa za katami i będzie ciszej . Tak jak to jest fabrycznie w sq5 .