Treść opublikowana przez peter22
-
3.0 CCWA Jaka pompa I turbo pow 310KM
U mnie w q5 po zmianie turbiny (perun turbo) pompie wysokiego ciśnienia, interculera i wywaleniu dpf wyszło 415 KM . Po wsadzeniu ponownie dpf wyszło 372KM. Zdecydowałem ponownie na wsadzenie dpf ponieważ bardzo waliło w wydechu . Ale głos z wydechu był za***isty . Nie słychać jak by to był diesel
-
Yamaha r6
motocykl dzisiaj chyba stał w Tuszynie pod skarabeuszem
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Dzisiaj do foteli wleciały szufladki czy schowki nie wiem jak to nazwać dokładnie . Żeby zdjąć napis trzeba zdjąć zderzak albo osłonę plastykowa od góry . Pomyśle o tym przy okazji .?
-
Po Kasi passaty
Jak zawsze lecisz z tematem bardzo szybko i to mi się podoba ????
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Dzisiaj udało się troszkę ogarnąć auto , skóra wyczyszczona i zakonserwowana gliptone. A tak auto wyglada obecnie z fotelami s4
-
Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20
Możesz jeszcze jechać ze swoimi częściami i tez gwarancja będzie . Znajomy tak robił . Kupował olej i filtry płacił tylko za robociznę
-
A6 C6 Avant by PAJDA 3.0 V6 -> 278ps i 553Nm, 2 x sline i inne bajery
Wiesz powietrza więcej by się przydało w ciepłe dni mówię o IC
-
A6 C6 Avant by PAJDA 3.0 V6 -> 278ps i 553Nm, 2 x sline i inne bajery
Dpf na miejscu ?? Całość seria ??
-
CCWA by R-performance ekologia pozostała
Auto nie było nigdy mierzone , nawet z ciekawości . Chociaż kolega który się ściga 505 konna skoda superb namawia mnie na to cały czas . A ja mu tłumacze ze to jest zwykły dupowoz i nie nadaje się do wyścigów a modyfikacje zrobiłem dla bezpiecznego wyprzedzania i przemieszczania się po naszych fatalnych drogach . Auto cały czas się przemieszcza jak narazie bezawaryjnie na włożenie czeka jeszcze sportowa wkładka k&n i wymiana oleju i pozostałych filtrow
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Filtr ma być wilgotny a nie zlany środkiem żeby z niego kapało . Mam nadzieje ze nic się nie będzie działo . Sportami i inne firmy ładują sportowe wkładki do wszystkich projektów i jakoś nic się nie dzieje .
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Czyli czas na wymianę oleju i filtrów . Po programie w r-performance powiedzieli ze szkoda ze nie ma sportowej wkładki wiec teraz zamówiony
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
No dobra amortyzatory z Ali wyleciały , jeden stukał odgłos jak by był stabilizator walił . Obecnie cały tył ori sachs nowy i jest cisza . Wleciała nowa dwumasa okazało się ze tez niepotrzebnie . na liczniku wyskoczyło
-
Migajace świece
W 3.0 nie ma gruszki . Jest sterowana elektryzcznie
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
Elegancki stateczek ?????
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Gdzie dorwałes te plakietki ??
-
Ponowny montaż DPF po usunięciu
Jeśli masz pozostawiane wszystkie czujniki i instalacje , to wkładasz dpf i jedziesz na program . Chyba ze ktoś podcinał kable i usunął czujniki to wtedy trochę więcej zabawy .
-
A6 C6 2.0 TDI
Zmieniasz turbo , centralny ic i na seryjnych pompkach do ugrania 240 KM . Ja się nawet pokusiłem i wsadziłem quattro .
-
3.0 CCWA - wymiana silnika.
Dzwon do nosba albo Genowefa garage albo do innych co robili już przeróbkę na nowsze silniki . Jeśli ci powiedzą ze się da to szukaj w miarę nowego silnika z małym przebiegiem i tyle . Mozesz nawet wsadzić 3.0 biturbo . Wszystko zależy czy autem chcesz jeździć dalej czy szykujesz i sprzedajesz .
-
3.0 CCWA - wymiana silnika.
Są firmy co wkładają inne silniki i chodzi nawet 3.0 biturbo możesz tam wsadzić wszystko kwestia kasy
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Dokładnie tak są różne . Audi a4 i a5 ma taki sam natomiast q5 już ma inny . Udało się znaleźć z q5 gładki czekam na paczkę i składam do kupy. Bez podłokietnika słabo się jeździ więc na dniach auto będzie kompletne
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Z uwagi na fakt ze rude fotele w poniedziałek idą do Żyda , zmusiłem się do wyciagnięcia tunelu środkowego , żeby wyjąc podłokietnik i uzupełnić brakujący element w postaci karbonu przy mmi i guzik start stop z czerwona obwódka od sq5. zostal mi jeszcze do przełożenia licznik od sq5 i znalezienie ładnego podłokietnika . orientujecie się może czy podłokietnik od a4b8 a5 jest taki sam jak q5?? Chodzi mi o sama górę bez stelaża
-
Jaki olej do skrzyni biegów multitronic w Audi A4 B8?
A to przepraszam , moja wina nie doczytałem. Sory za zamieszanie
-
Jaki olej do skrzyni biegów multitronic w Audi A4 B8?
Tak jak Dev napisał lejesz przez korek który znajduje się z boku skrzyni . Lejesz aż zacznie ci się wylewać. Po zalaniu na zimnej skrzyni należy ja rozgrzać . Jak masz podnośnik to odpalasz auta i zmieniasz biegi żeby olej wszędzie dotarł . Po rozgrzaniu skrzyni robisz kontrole stanu oleju czyli dolewasz aż znowu zacznie się przelewać . Wymiana nie jest skomplikowana. W zależności od skrzyni możesz mieć jeden lub dwa filtry . Jeden po zdjęciu miski to ma każda , natomiast drugi taki mały na zewnątrz skrzyni . Ten nie występuje we wszystkich. Po zdjęciu miski dokładnie ja umyj . Wyciągnij magnesy i tez je wymyj z opiłków , które zawsze troszkę jest . Polecam zakupienie nowych srob do miski olejowej , które są aluminiowe i najczęściej są poprzeciagana . Kosztują niewiele a masz pewność ze miska odpowiednio dociągnie uszczelkę . Co do oleju to tak jak powyżej ma spełniać normę producenta danej skrzyni . Ja akurat zalewam motulem. Jak robisz wymianę dynamiczna to musisz mieć około 8 litrów , przy wymianie statycznej około 6 .
-
Skrzynia biegów S-tronic w Audi A4 B8 cyklicznie lekko zasprzęgla w D na postoju/hamulcu
Ok dzięki, sprawdzę jeszcze to kolo pasowe , auto ma przejechane dopiero ok 150 tys i rozrząd nie daje o sobie znac.
-
Montaż wentylowanych siedzeń w Audi A4 B8 2007-2011
A czy robił ktoś taka rzecz jak uzbrojenie foteli z s4!w wentylacje ?? Wiadomo , ze wiąże się to ze zmiana obicia na perforowana skore . Zastanawiam się nad taka przekładka w swojej q5 . Fotele od s4 b8 już zamontowałem . Mam na dawcę całe fotele z wentylacja i korci mnie żeby to przełożyć