Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. U mnie w q5 po zmianie turbiny (perun turbo) pompie wysokiego ciśnienia, interculera i wywaleniu dpf wyszło 415 KM . Po wsadzeniu ponownie dpf wyszło 372KM. Zdecydowałem ponownie na wsadzenie dpf ponieważ bardzo waliło w wydechu . Ale głos z wydechu był za***isty . Nie słychać jak by to był diesel
  2. peter22 odpowiedział(a) na chudy13101980 temat w Inne marki
    motocykl dzisiaj chyba stał w Tuszynie pod skarabeuszem
  3. Dzisiaj do foteli wleciały szufladki czy schowki nie wiem jak to nazwać dokładnie . Żeby zdjąć napis trzeba zdjąć zderzak albo osłonę plastykowa od góry . Pomyśle o tym przy okazji .?
  4. peter22 odpowiedział(a) na srb38vx temat w Inne marki
    Jak zawsze lecisz z tematem bardzo szybko i to mi się podoba ????
  5. Dzisiaj udało się troszkę ogarnąć auto , skóra wyczyszczona i zakonserwowana gliptone. A tak auto wyglada obecnie z fotelami s4
  6. Możesz jeszcze jechać ze swoimi częściami i tez gwarancja będzie . Znajomy tak robił . Kupował olej i filtry płacił tylko za robociznę
  7. Wiesz powietrza więcej by się przydało w ciepłe dni mówię o IC
  8. Dpf na miejscu ?? Całość seria ??
  9. Auto nie było nigdy mierzone , nawet z ciekawości . Chociaż kolega który się ściga 505 konna skoda superb namawia mnie na to cały czas . A ja mu tłumacze ze to jest zwykły dupowoz i nie nadaje się do wyścigów a modyfikacje zrobiłem dla bezpiecznego wyprzedzania i przemieszczania się po naszych fatalnych drogach . Auto cały czas się przemieszcza jak narazie bezawaryjnie na włożenie czeka jeszcze sportowa wkładka k&n i wymiana oleju i pozostałych filtrow
  10. Filtr ma być wilgotny a nie zlany środkiem żeby z niego kapało . Mam nadzieje ze nic się nie będzie działo . Sportami i inne firmy ładują sportowe wkładki do wszystkich projektów i jakoś nic się nie dzieje .
  11. Czyli czas na wymianę oleju i filtrów . Po programie w r-performance powiedzieli ze szkoda ze nie ma sportowej wkładki wiec teraz zamówiony
  12. No dobra amortyzatory z Ali wyleciały , jeden stukał odgłos jak by był stabilizator walił . Obecnie cały tył ori sachs nowy i jest cisza . Wleciała nowa dwumasa okazało się ze tez niepotrzebnie . na liczniku wyskoczyło
  13. peter22 odpowiedział(a) na susource temat w 3.0TDI
    W 3.0 nie ma gruszki . Jest sterowana elektryzcznie
  14. Gdzie dorwałes te plakietki ??
  15. Jeśli masz pozostawiane wszystkie czujniki i instalacje , to wkładasz dpf i jedziesz na program . Chyba ze ktoś podcinał kable i usunął czujniki to wtedy trochę więcej zabawy .
  16. peter22 odpowiedział(a) na a4-freunde temat w Audi A6/S6/RS6
    Zmieniasz turbo , centralny ic i na seryjnych pompkach do ugrania 240 KM . Ja się nawet pokusiłem i wsadziłem quattro .
  17. peter22 odpowiedział(a) na dgr temat w 3.0TDI
    Dzwon do nosba albo Genowefa garage albo do innych co robili już przeróbkę na nowsze silniki . Jeśli ci powiedzą ze się da to szukaj w miarę nowego silnika z małym przebiegiem i tyle . Mozesz nawet wsadzić 3.0 biturbo . Wszystko zależy czy autem chcesz jeździć dalej czy szykujesz i sprzedajesz .
  18. peter22 odpowiedział(a) na dgr temat w 3.0TDI
    Są firmy co wkładają inne silniki i chodzi nawet 3.0 biturbo możesz tam wsadzić wszystko kwestia kasy
  19. Dokładnie tak są różne . Audi a4 i a5 ma taki sam natomiast q5 już ma inny . Udało się znaleźć z q5 gładki czekam na paczkę i składam do kupy. Bez podłokietnika słabo się jeździ więc na dniach auto będzie kompletne
  20. Z uwagi na fakt ze rude fotele w poniedziałek idą do Żyda , zmusiłem się do wyciagnięcia tunelu środkowego , żeby wyjąc podłokietnik i uzupełnić brakujący element w postaci karbonu przy mmi i guzik start stop z czerwona obwódka od sq5. zostal mi jeszcze do przełożenia licznik od sq5 i znalezienie ładnego podłokietnika . orientujecie się może czy podłokietnik od a4b8 a5 jest taki sam jak q5?? Chodzi mi o sama górę bez stelaża
  21. A to przepraszam , moja wina nie doczytałem. Sory za zamieszanie
  22. Tak jak Dev napisał lejesz przez korek który znajduje się z boku skrzyni . Lejesz aż zacznie ci się wylewać. Po zalaniu na zimnej skrzyni należy ja rozgrzać . Jak masz podnośnik to odpalasz auta i zmieniasz biegi żeby olej wszędzie dotarł . Po rozgrzaniu skrzyni robisz kontrole stanu oleju czyli dolewasz aż znowu zacznie się przelewać . Wymiana nie jest skomplikowana. W zależności od skrzyni możesz mieć jeden lub dwa filtry . Jeden po zdjęciu miski to ma każda , natomiast drugi taki mały na zewnątrz skrzyni . Ten nie występuje we wszystkich. Po zdjęciu miski dokładnie ja umyj . Wyciągnij magnesy i tez je wymyj z opiłków , które zawsze troszkę jest . Polecam zakupienie nowych srob do miski olejowej , które są aluminiowe i najczęściej są poprzeciagana . Kosztują niewiele a masz pewność ze miska odpowiednio dociągnie uszczelkę . Co do oleju to tak jak powyżej ma spełniać normę producenta danej skrzyni . Ja akurat zalewam motulem. Jak robisz wymianę dynamiczna to musisz mieć około 8 litrów , przy wymianie statycznej około 6 .
  23. Ok dzięki, sprawdzę jeszcze to kolo pasowe , auto ma przejechane dopiero ok 150 tys i rozrząd nie daje o sobie znac.
  24. A czy robił ktoś taka rzecz jak uzbrojenie foteli z s4!w wentylacje ?? Wiadomo , ze wiąże się to ze zmiana obicia na perforowana skore . Zastanawiam się nad taka przekładka w swojej q5 . Fotele od s4 b8 już zamontowałem . Mam na dawcę całe fotele z wentylacja i korci mnie żeby to przełożyć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.