Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. peter22 odpowiedział(a) na Nexave temat w Audi Q/SQ/RS Q
    Przy takim przebiegu i wycinałes DPF??
  2. witam , dużo roboty z podłączeniem modułu zamykania klapy z pilota ??? instrukcja jest jakaś konkretna , czy trzeba zgadywać ??
  3. peter22 odpowiedział(a) na gregski temat w 3.0TDI
    Dzięki bardzo kolego
  4. peter22 odpowiedział(a) na gregski temat w 3.0TDI
    To ktory czujnik był u ciebie walnięty ??? Możesz podać nr części ewentualnie jakieś foto
  5. Ja używam gliptone tez fajnie matowa skóra się robi i jeszcze tępa . Dodatkowo fajny zapach skory w srodku pozostaje
  6. Ja bym pomyślał o wsadzeniu nowszej jednostki jak zamierzasz jeździć tym autem . Chyba ze robisz i sprzedajesz to już jak uważasz . Zadzwoń do nosba albo genowefagarage czy tez do innej firmy co się zajmuje swapami i zapytaj jaka nowsza jednostkę możesz zamontować żeby wszystko działało jak należy
  7. 250 ml na 50 litrów
  8. peter22 odpowiedział(a) na gregski temat w 3.0TDI
    Podepnij kompa i zobacz jaki masz przepływ i ile popiołu
  9. za***isty opis . Dzisiaj ojcu przeczyscilem wszystko i jeszcze założyłem ogranicznik nastawnika tak profilaktycznie bo błędów jeszcze nie waliło ale jak już rozbierałem to postanowiłem go zamontować . Dzięki wielkie kolego .
  10. Może tuner zapomniał Ci wyłączyć ta sondę . Podjedz i zapytaj . Jak chcesz jeszcze coś więcej osiągnąć to w pierwszej kolejności wydajniejszy IC później turbo . Polecam tc turbo naprawdę super ogarniają turbiny miła i pomocna obsługa . Ja nam wsadzona turbinę z perun turbo ale gdybym miał robić teraz turbo to oddał bym do tc turbo
  11. Na blacie 152 tys kupione od 1 go właściciela serwisowany cały czas . Obecnie w aucie nic jeśli chodzi o sondy i czujniki to wszystko jest jak wyszło z fabryki. W chwili wyjęcia dpf były wyłączone wszystkie czujniki które są w dpf i katalizatorze .
  12. Ja już leje od dawna do 3 aut tylko Orlen 2t silniki się wyciszyły
  13. Czepiasz się słówek . Wiadomo ze chodziło mi o emisje spalin. Skoro jesteś tak uczony to wyjaśnij to sam a nie się powołujesz na auto świat albo inna gazetę . I tu właśnie widać ze jesteś Zaczytany teoretykiem .
  14. W każdym aucie które wcześniej miałem i robiłem więcej niż tylko program usuwałem dpf-a teraz tez usunąłem wsadzając downpipa . Jednak z uwagi na fakt, ze auto ma jeździć poza granice Polski i zaostrzone przepisy dotyczące spalania zdecydowałem się powrócić do dpf-a . Nie uśmiecha mi się płacić ogromnych mandatów i autem wracać na lawecie. . Ciekawe to co piszesz o egr ze można go usunąć czy tez wyłączyć i dpf będzie dalej działał . Ja spotkałem się z inna opinia ze jeśli ma dpf działać to egr musi być . Nie wiem która opinia jest prawdziwa najlepiej jak by się wypowiedziały jakieś firmy zajmujące się modyfikowaniem aut. Napisałem przecież ze wcześniej i podczas diagnostyki nic się nie działo z egr. Problemy zaczęły się dopiero później . Decyzja kolegi auto zostało wystrojone . Korekta będzie po wymianie egr
  15. To ze jest z nim jakiś problem wyszło akurat podczas robienia auta . Wcześniej nie było żadnej informacji .
  16. Jeśli ma pozostać ekologista to egr musi byc. Nie mam zamiaru się z Tobą dochodzić o mody bo nie jestem w tej sprawie specjalista . Opisałem co mam zrobione i na ile dane podzespoły są dostępne do dalszej modyfikacji (opinia osób zajmujących się przerobieniem danych podzespołów) ja nigdy nie wrozylem z fusów wyszło ile wyszło . hamownia r-performers nie wiem czy zawyża czy zaniża ważne ze programy pisane przez Witka są pisane pod auto i jeszcze nigdy nic mi nie klekneło po jego programach . Mam w d*pie czy wyjdzi 500 KM czy 400 , najważniejsze ze auto ma być bezawaryjne i bezpiecznie się przemieszczać . Jadąc na program myślałem ze wyjdzie max 350 KM z dpf tak jak pisał orzeł . Sam byłem w szoku jak się okazało ze wyszło aż 372 . Nie nam i nie miałem ciśnienia na cyferki . Wyszkoliłem wyszło , nie mam laga i auto fajnie się przemieszcza i to jest najważniejsze . Pozdrawiam
  17. Każdy tuner robi inaczej auta nie można tego porównywać . Każde auto jest w innej kondycji tzn wtryski itd . Każda hamownia inaczej pokazuje dlatego trzeba porównywać seria plus mod . Miałem wcześniej a6 c6 z 2.0 tdi zrobiłem 240 KM i dołożyłem quattro , tez mówili ze będzie lag ale nie było bo wszystko zostało dobrze złożone i wystrojone . Mam gdzieś wyniki tzn same liczby . Obecne q5 nie ma laga fakt ze bez dpf-a wkręcali się auto dużo lepiej z doli ale teraz nie ma tragedii . Automat daje spokojnie sobie radę . To nie jest pierwsze auto które przerabiam . Nigdy nie zalezalomo na cyferkach , bo to i tak weryfikuje ulica. Ja nie przerabiam aut na wyścigi tylko dla siebie żeby czasami było czymś przydeptać . Wynik z dpf zaskoczył mnie tym bardziej ze kolega swoim ccwa był tez na programie w r-performance ( zrobiony Ic i turbo ) i wyszło tylko 320 KM bo miał problemy z egr i wywalało błąd , obecnie jest kupiony nowy egr i będzie korekta zrobiona . Zobaczymy co wyjdzie. Na forum jest sporo ccwa na moce 400 plus i nikt się tego nie czepia . Nie moja wina ze komuś nie domaga silnik i ma słabe wyniki . Auto obecnie ma 153 tys . Ja wymieniłem wszystko dlatego żeby nie działało na maxa żeby miało jakiś zapas . Skończ swoje wywody bo to nie ma sensu . Ja roboty tunera nie neguje tym bardziej ze robię u niego chyba już 6 auto . Ale skoro ty jesteś takim specem w dziedzinie przerabiania ccwa to szacun . Po montażu dpfa turbo wstaje troszkę później ale nie ma znaczenia . Może przy wyścigach ma to znaczenie ale przy normalnym użytkowaniu nie .
  18. Kolego jesteś bardzo irytujący komentujesz czyjaś robotę . Powiedz zajmujesz się profesjonalnie robieniem programów w autach . Czy jesteś kolejnym specjalistom oczytanym i robiącym zamieszanie na forum . Każde auto jest inne . Nie będę wklejam rozmowy z orłem bo po co napewno nie miał 360 z dpf bo mi napisał sam ze jak przekroczę 350 KM z dpf to żebym mu dał znac .
  19. Z dpf mial mniej. Orzeł od razy praktycznie zrobił cały wydech z downpipe i dopiero robił pdalsze programy . Z tego co z nim rozmawiałem to obecny właściciel jego a4 zrobił 415 KM
  20. Z dpf-m raczej ciężko uzyskać moc 400 KM . Układ wydechowy mam seryjny ostatnie puszki zostały jedynie zastąpione aktywnymi wydechami sq5 . Moje auto to q5 a nie a4 .
  21. Auto dymiło na programie wcześniejszej firmy . Pompa jest przerobiona z wcześniejszych modeli . Nie jest to pompa z 3.0 biturbo . Turbina z perun jest to ta wersja dająca możliwość uzyskania moce 400+ . Mapsensor mam 4 barowy ale obecnie jest 1,95 . Napisałem to co co mi powiedziały firmy w których były brane dane podzespoły nic sam nie wymyśliłem . Witek sam był zdziwiony ze aż tyle wyszło z dpf bo do tej pory robił. Max 340-345 KM ale tamte auta miały seryjna pompę . Opisalem to co mam zrobione w aucie i co mi zostało przekazane . A ty mnie masz za jakiegoś bajkopisarza i Kreta. Słabym ogniwem jest skrzynia która powyżej 700 Nm może sprawiać problemy . Zakończ te swoje wywody i swoje przemyślenia . Opisałem co jest wsadzone i co wyszło w aucie . Nie napisałem nigdzie ze nie trzeba wymieniać pompy w baku żeby osiągnąć te 480 KM napisałem ze pompa wysokiego ciśnienia która mam przerobiona jest w stanie ogarnac 480 KM i tak tez mi to zostało przekazane przez firmę która ja przerabiała . Auto zostało zrobione tak aby sprawdzało się przy wyprzedzaniu bo seryjne 240 KM na tego wysokiego klocka to za mało .
  22. http://www.audi-sport.net/xf/threads/bobby-singh-a4-3-0-tdi-build-thread.248899/
  23. Czy widziałeś projekt audi ccwa w Anglii bez metanolu i innych takich ma zrobione 500KM . Wiec jeśli nie jesteś fachowcem w tej dziedzinie to się po prostu nie wypowiadaj na ten temat bo już jest za dużo fachowców co coś tam zaslyszeli a z kolega orzeł tez się kontaktowałem przed modyfikacjami Wiec tez znam jego temat .
  24. Widzę ze kolega zna dobrze moje auto i wie co tam jest wsadzone . Skoro tak to ja już nic nie pisze . Wszelkie pytania proszę kierować do kolegi powyżej .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.