Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat

Treść opublikowana przez peter22

  1. Kiedy montaż i korekta programu ??
  2. Narazie musi zostać bo kasy brakło hehe . Początek kwietnia walka z mocą Wiec tu tez trochę kasy pójdzie . Jesli chodzi o fotele to chciałem wsadzić coś z s/rs5 na przod . Już znalazłem nawet same przednie ze sportbaga za 1600 zł z polifta ale niestety z Anglika . A w fotelu jest jakiś czujnik odpowiedzialny za wystrzał poduchy i by trzeba było się z tym bawić przełożyć lewy na prawy . Narazie środek tzn fotele i podsufitka zostają reszta jest już sq5
  3. Karbon częściowo na aucie , został jeszcze tunel ale to już grubsza robota i trochę więcej czasu trzeba zarezerwować dotarły również listwy na progi ale będzie zabawa ze sciągnięciem starych . Ma ktoś jakiś pomysł jak zdemontować stare ???
  4. Kierownica już ba swoim miejscu na szybko dzisiaj dorwałem licznik sq5 i karbony ori także będzie się dzuało
  5. Kolejne elementy do kompletu
  6. Ja wymieniałem u ojca w q5 ale na taki sam jak był cena w aso 20 zł czy nawet mniej . Stary wałek miał już jakieś drobne ślady przebieg Ok 190 tys jak dobrze pamietam. W q5 żeby michę zdjąć musieli jeszcze zawieszenie rozpinać czy tez podlewarowac silnik już dokładnie nie pamietam ale inaczej miska nie chciała wyjść nie wiem czy tak samo jest w a4 b8
  7. No niestety muszę jeszcze troszkę poczekać . Może w następnym tygodniu jak mrozy odpuszcza coś się zacznie działać
  8. Ładnie to będzie dopiero wyglądało na aucie ?
  9. Dawno się nic nie działo w temacie , ale dzięki kolędzie z forum „Gibons” wleciały nowe fanty tzn jeszcze. Nie są na aucie ale właśnie odebrałem paczkę a w niej takie cukierki to jest chyba moje pierwsze auto które tak długo jeździ na serji . Początek kwietnia jestem wstępnie umówiony na walkę z mocą . Zobaczymy co uda się osiągnąć
  10. Podejdą te spryski do q5 ???? Masz jakiś nr części ??
  11. Sprawdził bym na waszym miejscu maglownice . Mogą być już luzy i dlatego są wibracje
  12. Nie sprawdzałem , nie mam problemu z Dpf . Oleju nie przybywa. Wiec wszystko daje radę. Żeby to dokładnie sprawdzić musiał byś stworzyć identyczne warunki bez dolewanego oleju i po .
  13. Dlatego mój jest odpowiedni norma pasująca dla wszystkich . Przetestowane i wszystko jest Ok
  14. Zrobię ci fotkę ma oznaczenia odpowiednie. Oznaczenie musi być API/TC olej 2t do dwusuwów
  15. Ja leje Orlen 17 zł litr na zbiornik wlewam 250 ml. Auto ciszej chodzi . Leje do Leona fr 2.0 tdi 170 KM z dpf, q5 2.0 tdi cahb i do swojej q5 3.0 tdi ccwa wszystkie auta maja dpf . Jeśli nie masz dpf to najlepiej lac miksol bo ma taka sama temperaturę spalania jak ropa ale minusem jest ze zapycha szybciej dpf
  16. peter22 odpowiedział(a) na 7ups temat w Audi A7/S7/RS7
    Tez tak planuje zrobić do swojej q5
  17. peter22 odpowiedział(a) na 7ups temat w Audi A7/S7/RS7
    Na aledrogo są fajne czerwone fotele rs/s 7
  18. Ccwb to to samo co ccwa jest tylko ograniczony programem wykastrowany na Belgię to tak samo jak caha i cahb
  19. Klocki kupisz poza aso spokojnie a bolączki to podobno przegrzewajace się turbiny i zacierające się pompa wysokiego cisnienia
  20. peter22 odpowiedział(a) na Pawel.84 temat w 3.0TDI
    Jeśli nie przybywa ci oleju to nic się nie powinno złego stać . Obserwuj poziom oleju .
  21. A podobno pompa pancerna jest w tych modelach
  22. Ja leje motula i dodatkowo do paliwa dolewam olej do 2 suwow żeby pompa paliwa i wtryski miała lepsze smarowanie
  23. Najważniejsze w 3.0 tdi wymieniać olej max co 12-15 tys i wtedy powinno posłużyć długo i bezawaryjnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.