peter22
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda stronę główną forum
Treść opublikowana przez peter22
-
Audi Q5 s line 2.0 TDI
Kiedy montaż i korekta programu ??
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Narazie musi zostać bo kasy brakło hehe . Początek kwietnia walka z mocą Wiec tu tez trochę kasy pójdzie . Jesli chodzi o fotele to chciałem wsadzić coś z s/rs5 na przod . Już znalazłem nawet same przednie ze sportbaga za 1600 zł z polifta ale niestety z Anglika . A w fotelu jest jakiś czujnik odpowiedzialny za wystrzał poduchy i by trzeba było się z tym bawić przełożyć lewy na prawy . Narazie środek tzn fotele i podsufitka zostają reszta jest już sq5
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Karbon częściowo na aucie , został jeszcze tunel ale to już grubsza robota i trochę więcej czasu trzeba zarezerwować dotarły również listwy na progi ale będzie zabawa ze sciągnięciem starych . Ma ktoś jakiś pomysł jak zdemontować stare ???
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Kierownica już ba swoim miejscu na szybko dzisiaj dorwałem licznik sq5 i karbony ori także będzie się dzuało
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
-
Wymiana walka w pompie oleju 2.0TDi Cr
Ja wymieniałem u ojca w q5 ale na taki sam jak był cena w aso 20 zł czy nawet mniej . Stary wałek miał już jakieś drobne ślady przebieg Ok 190 tys jak dobrze pamietam. W q5 żeby michę zdjąć musieli jeszcze zawieszenie rozpinać czy tez podlewarowac silnik już dokładnie nie pamietam ale inaczej miska nie chciała wyjść nie wiem czy tak samo jest w a4 b8
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
No niestety muszę jeszcze troszkę poczekać . Może w następnym tygodniu jak mrozy odpuszcza coś się zacznie działać
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Ładnie to będzie dopiero wyglądało na aucie ?
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Dawno się nic nie działo w temacie , ale dzięki kolędzie z forum „Gibons” wleciały nowe fanty tzn jeszcze. Nie są na aucie ale właśnie odebrałem paczkę a w niej takie cukierki to jest chyba moje pierwsze auto które tak długo jeździ na serji . Początek kwietnia jestem wstępnie umówiony na walkę z mocą . Zobaczymy co uda się osiągnąć
-
Audi A5 8T Sportback 2.0TFSI Quattro by Kopter
Dzięki za info
-
Audi A5 8T Sportback 2.0TFSI Quattro by Kopter
Podejdą te spryski do q5 ???? Masz jakiś nr części ??
-
Cykliczne wibracje po przekroczeniu 130km/h i inne wibracje
Sprawdził bym na waszym miejscu maglownice . Mogą być już luzy i dlatego są wibracje
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Nie sprawdzałem , nie mam problemu z Dpf . Oleju nie przybywa. Wiec wszystko daje radę. Żeby to dokładnie sprawdzić musiał byś stworzyć identyczne warunki bez dolewanego oleju i po .
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Dlatego mój jest odpowiedni norma pasująca dla wszystkich . Przetestowane i wszystko jest Ok
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
- Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Zrobię ci fotkę ma oznaczenia odpowiednie. Oznaczenie musi być API/TC olej 2t do dwusuwów- Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Ja leje Orlen 17 zł litr na zbiornik wlewam 250 ml. Auto ciszej chodzi . Leje do Leona fr 2.0 tdi 170 KM z dpf, q5 2.0 tdi cahb i do swojej q5 3.0 tdi ccwa wszystkie auta maja dpf . Jeśli nie masz dpf to najlepiej lac miksol bo ma taka sama temperaturę spalania jak ropa ale minusem jest ze zapycha szybciej dpf- A7 by 7ups
Tez tak planuje zrobić do swojej q5- A7 by 7ups
Na aledrogo są fajne czerwone fotele rs/s 7- Audi q5 3.0tdi
Ccwb to to samo co ccwa jest tylko ograniczony programem wykastrowany na Belgię to tak samo jak caha i cahb- SQ5 typowe bolączki
Klocki kupisz poza aso spokojnie a bolączki to podobno przegrzewajace się turbiny i zacierające się pompa wysokiego cisnienia- Jak to jest z tym DPF?
Jeśli nie przybywa ci oleju to nic się nie powinno złego stać . Obserwuj poziom oleju .- Audi A6 C6 ALLROAD 3.0TDI
A podobno pompa pancerna jest w tych modelach- A6 C6 3.0 TDI Lift Exclusive Schwarz Schwein by David
Ja leje motula i dodatkowo do paliwa dolewam olej do 2 suwow żeby pompa paliwa i wtryski miała lepsze smarowanie- A6 C6 3.0 TDI Lift Exclusive Schwarz Schwein by David
Najważniejsze w 3.0 tdi wymieniać olej max co 12-15 tys i wtedy powinno posłużyć długo i bezawaryjnie - Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki