Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat

Treść opublikowana przez peter22

  1. No to pieknie ja jak robiłem u nich to było z dnia na dzień . Rozeszła się informacja po forach ze robią dobrze i oto skutki .
  2. ‭503 866 877‬ bodajże sc sprzęgła czy coś takiego w wawie możesz wysłać z dociskiem to ci go jeszcze troszkę liznął żeby lepiej dociskało
  3. Widzę ze podszedłem kompleksowo ??
  4. peter22 odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    a macie jakieś fotki tych spryskiwaczy ?? Zastanawiam się czy podejdą do q5 bo obecne to jakaś tragedia
  5. peter22 odpowiedział(a) na wodz temat w Inne marki
    mieli na streatreacing jest też wątek o dwóch audi a6 3.0 tdi biturbo. także nie polecam tej firmy . Ja również miałem do nich jechać swoim q5 CCWA ale po samej rozmowie telefonicznej mi się odechciało . I później jeszcze poczytałem o nich na forach.
  6. Kupiłem zamek zamiennik pochodził 3 miesiące a dzisiaj mimo zamkniętych drzwi pokazuje ze drzwi są otwarte i cały czas swieci się światełko w srodku. Z pilota drzwi zamykają się i otwierają . Z klamki z przycisku nie zamyka po zamknięciu z pilota otwiera normalnie z klamki . Jakiś pomysł , pewnie jakiś czujnik w zamku padł
  7. Robiłeś pompe wysokiego ciśnienia do tej mocy??
  8. Kolega widzę bardzo mądry. Ja miałem zrobione 2.0tdi w a6 c6 na 240KM i dolozony tylko docisk sachs performance tarcza obita kevlarem . Za docisk z 5 lat temu zapłaciłem 1300 zł do auta dołożyłem quattro i dawało radę zero poślizgu sprzęgła . Zapraszam do przeczytania mojego wątku z a6c6 . Jeśli jest ogarnięty tuner to zrobi tak program ze sprzęgło nie będzie cierpiało.
  9. Jak najbardziej wymiana ic przy samym programie da i to dużo a zwłaszcza w upalne dni . Jak masz wkładać to już lepiej od a6/a7/sq5 3.0 tdi biturbo , jeśli na pasować na ori mocowania . Jak nie koniecznie to fmic.pl ma duży wybór . Możesz włożyć większe turbo lub zrobić chybryde z caha . Paliwa starcza tak do 240KM. Zastanawia mnie czy wsadzenie sportowego większego kata naprawdę coś da jeśli chodZi o diagnozę ba przeglądzie . Dużo ludzi wypowiada się ze jeśli wywalasz oryginalna ekologię dpf i kat i masz sprawny silnik to i tak łapiesz się w normie . Mnie właśnie jak narazie blokują te nowe przepisy . Już wsadziłem bieg IC chce jeszcze przerobić turbo i wsadzić cały nowy downpipe 3 cale i do tego jeszcze pompa wysokiego ciśnienia . Mowa o motorze 3.0 tdi ccwa
  10. Kolejne fajne cyferki na liczniku
  11. Ja bym brał bez , nic to nie daje a czasem potrafi rdzewieć jak auto jest myte chemia . Z ta siatka to wyglada jak jakiś tani badzew . I sam takie coś miałem bo wtedy innych nie było .
  12. Moc nie powinna spaść . Pomiar trzeba było zrobić na tej samej hamowni. W ciepłe dni odczujesz różnice . Korektę można zrobić
  13. Dźwięk się zmienił , ale nie na co się dziwić teraz jest przelot . Różnica między sq5 a q5 3.0 tdi w wydechu jest taka ze sq 5 ma puszkę przedniej części auta i tyle dalej przelot . U mnie wyleciały tylnie puszki Wiec został sam przelot nie mam puszki wcześniej tak jak ma sq5 . Auto fajnie słychać dostało basowego brzmienia a w srodku dalej cicho. Zobaczymy co będzie po wywaleniu ekologii (dpf, katalizator ) elektryka jeszcze nie jest podłączona . Trzeba zakupić moduł i kabelki poprowadzić
  14. Wydechy zamontowane
  15. Przy zmianie skrzyni trzeba porównać przełożenia dyfra . Ciekawostka jest taka ze dyfer od 2.5 tdi manual jest taki sam jak w manualu 3.0 tdi audi a6 c6 audi a4 b7 Ciekawostka dlatego ze części do 3.0 tdi w manualu jest jak na lekarstwo . 99% w 3.0 tdi to automaty . Jeśli dyfer będzie miał inne przełożenia niż skrzynia to zmielisz torsem . Ja miałem przyjemność coś takiego zrobić
  16. Końcówki zmienię napewno , wyrwałem za 1800 zł podłączyć napewno się da tylko pewnie odwlecze się to trochę w czasie . A kupiłem bo już nie mogłem patrzeć na zderzak z jedna fifka ?
  17. Zamowione nowki z 2016 roku, końcówki pewnie zmienię na większe ??
  18. Niestety minimum 19 cali dzisiaj wleciał nowy prawy zamek drzwi w zamienniku za 240 zł dwa lata gwarancji identyczny jak oryginał Wiec po co przepłacać a za cenę z aso można kupić 3 zamienniki chyba ze spadły ceny w aso . Auto zostało ogarnięte z drobnych awarii Wiec pora brać się za moc . dominika6c6 czekam na info co i jak
  19. Siemka dawno nic nie pisałem , niestety z mocą narazie poza IC nic nie zrobiłem ale nam nadzieje ze już niebawem coś się zacznie dziać w tym kierunku. Pare dni temu zauważyłem ze prawy led w przedniej lampie mruga jak stroboskop a później zgasł i wyskoczyła kontrolka informująca o spalonej żarówce. Telefon do kumpla i okazało sie ze w lampie padł moduł drl . Telefon do serwisu cena bez zniżek 700zl. Wbijam na Allegro ceny od 200 do 450 używki. A jeszcze jest kilka rodzaii tzn nr jest taki sam zmienia się końcowa litera. U mnie w aso po vinie wyszło ze potrzebny będzie moduł z literka b wyciągam lampe i moduł jest bez literki. Ale liczba pinów się zgadzała Wiec zapakowałem i działa . Moduł kupiłem nowy za 200 zł . Gosciu kupił do siebie ale okazało się ze potrzebuje z literka c Wiec tu mi się przyfarciło. Co do samej wymiany to lampa wyciągnięta bez zdejmowania zderzaka . Dużo pomógł filmik
  20. Zdjęcia nie banglaja
  21. No to lecisz z tematem , czekam na efekty
  22. Rozrząd się wymienia jak zaczyna coś się z nim dziać, są auta które maja przejechane po 500 tys i nie robiony rozrząd . Pamiętaj ze rozrzady w grupie Vw zabija wymiana oleju co 30 tys . Ceny części tanieją droga jest wymiana bo trzeba silnik wyciągać lub niektórzy się deklarują ze tylko odsuwają go i wymieniają .
  23. skrzynia została wymieniona jeszcze na gwarancji przy 80 tyś teraz auto ma 143 tyś . Najśmieszniejsze jest to że przy zmianie skrzyni nie pokusili się nawet o wgranie nowszego softu . Auto miało pierwszy soft z jakim wyjechało z fabryki. Co do oprogramowania MMI polskie menue , lektor , mapa trzeba liczyć okolice 1500-1300 zł
  24. No kawał tarczy jest hehe. wlasnie jestem po wymianie oleju i filtrów w skrzyni . Wymiana dynamiczna . Jak się okazało panowie w ASO przy wymianie skrzyni na nowa nie dolali odpowiedniej ilości oleju ehhh. Na szczęście auto trafiło w dobre ręce i już jest tak jak powinno . Wymienione dwa filtry , dwie uszczelki wgrany najnowszy soft . Teraz auto jeździ całkiem inaczej , oczywiście na plus. Dodatkowo wgrano nowe oprogramowanie do mmi nowe mapy , lektor polski , polskie menue .
  25. peter22 odpowiedział(a) na tom4275 temat w Audi Q/SQ/RS Q
    Mylisz się quattro pomoże przy ruszaniu ale hamowania już nie ma . Pamietam jak kupiłem swoją i spadł śnieg masakra mimo ze letnie prawie nowki . Koledze nie wejdą 17 przy zacisku sq5 minimum 19 cali

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.