peter22
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda stronę główną forum
Treść opublikowana przez peter22
-
A4 B8 2.0tdi CAGA STAGE 2 +210ps #sprzęgło
No to pieknie ja jak robiłem u nich to było z dnia na dzień . Rozeszła się informacja po forach ze robią dobrze i oto skutki .
-
A4 B8 2.0tdi CAGA STAGE 2 +210ps #sprzęgło
503 866 877 bodajże sc sprzęgła czy coś takiego w wawie możesz wysłać z dociskiem to ci go jeszcze troszkę liznął żeby lepiej dociskało
-
Audi A6 C6 ALLROAD 3.0TDI
Widzę ze podszedłem kompleksowo ??
-
C7 Resident
a macie jakieś fotki tych spryskiwaczy ?? Zastanawiam się czy podejdą do q5 bo obecne to jakaś tragedia
-
E92 335d by Wodz.
mieli na streatreacing jest też wątek o dwóch audi a6 3.0 tdi biturbo. także nie polecam tej firmy . Ja również miałem do nich jechać swoim q5 CCWA ale po samej rozmowie telefonicznej mi się odechciało . I później jeszcze poczytałem o nich na forach.
-
Zamek drzwi w Audi A4 B8 nie otwiera się z pilota
Kupiłem zamek zamiennik pochodził 3 miesiące a dzisiaj mimo zamkniętych drzwi pokazuje ze drzwi są otwarte i cały czas swieci się światełko w srodku. Z pilota drzwi zamykają się i otwierają . Z klamki z przycisku nie zamyka po zamknięciu z pilota otwiera normalnie z klamki . Jakiś pomysł , pewnie jakiś czujnik w zamku padł
-
Audi A5/RS 5 8T gtperformance automat 3.0 400hp 750 nm quattro lift czarnulka
Robiłeś pompe wysokiego ciśnienia do tej mocy??
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Kolega widzę bardzo mądry. Ja miałem zrobione 2.0tdi w a6 c6 na 240KM i dolozony tylko docisk sachs performance tarcza obita kevlarem . Za docisk z 5 lat temu zapłaciłem 1300 zł do auta dołożyłem quattro i dawało radę zero poślizgu sprzęgła . Zapraszam do przeczytania mojego wątku z a6c6 . Jeśli jest ogarnięty tuner to zrobi tak program ze sprzęgło nie będzie cierpiało.
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Jak najbardziej wymiana ic przy samym programie da i to dużo a zwłaszcza w upalne dni . Jak masz wkładać to już lepiej od a6/a7/sq5 3.0 tdi biturbo , jeśli na pasować na ori mocowania . Jak nie koniecznie to fmic.pl ma duży wybór . Możesz włożyć większe turbo lub zrobić chybryde z caha . Paliwa starcza tak do 240KM. Zastanawia mnie czy wsadzenie sportowego większego kata naprawdę coś da jeśli chodZi o diagnozę ba przeglądzie . Dużo ludzi wypowiada się ze jeśli wywalasz oryginalna ekologię dpf i kat i masz sprawny silnik to i tak łapiesz się w normie . Mnie właśnie jak narazie blokują te nowe przepisy . Już wsadziłem bieg IC chce jeszcze przerobić turbo i wsadzić cały nowy downpipe 3 cale i do tego jeszcze pompa wysokiego ciśnienia . Mowa o motorze 3.0 tdi ccwa
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
-
Jakie Końcówki wydechu
Ja bym brał bez , nic to nie daje a czasem potrafi rdzewieć jak auto jest myte chemia . Z ta siatka to wyglada jak jakiś tani badzew . I sam takie coś miałem bo wtedy innych nie było .
-
Audi A4 B8 CAGA STAGE 2 FWD
Moc nie powinna spaść . Pomiar trzeba było zrobić na tej samej hamowni. W ciepłe dni odczujesz różnice . Korektę można zrobić
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Dźwięk się zmienił , ale nie na co się dziwić teraz jest przelot . Różnica między sq5 a q5 3.0 tdi w wydechu jest taka ze sq 5 ma puszkę przedniej części auta i tyle dalej przelot . U mnie wyleciały tylnie puszki Wiec został sam przelot nie mam puszki wcześniej tak jak ma sq5 . Auto fajnie słychać dostało basowego brzmienia a w srodku dalej cicho. Zobaczymy co będzie po wywaleniu ekologii (dpf, katalizator ) elektryka jeszcze nie jest podłączona . Trzeba zakupić moduł i kabelki poprowadzić
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Wydechy zamontowane
-
AWX 309 KM 522 Nm by Juby_p
Przy zmianie skrzyni trzeba porównać przełożenia dyfra . Ciekawostka jest taka ze dyfer od 2.5 tdi manual jest taki sam jak w manualu 3.0 tdi audi a6 c6 audi a4 b7 Ciekawostka dlatego ze części do 3.0 tdi w manualu jest jak na lekarstwo . 99% w 3.0 tdi to automaty . Jeśli dyfer będzie miał inne przełożenia niż skrzynia to zmielisz torsem . Ja miałem przyjemność coś takiego zrobić
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Końcówki zmienię napewno , wyrwałem za 1800 zł podłączyć napewno się da tylko pewnie odwlecze się to trochę w czasie . A kupiłem bo już nie mogłem patrzeć na zderzak z jedna fifka ?
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Niestety minimum 19 cali dzisiaj wleciał nowy prawy zamek drzwi w zamienniku za 240 zł dwa lata gwarancji identyczny jak oryginał Wiec po co przepłacać a za cenę z aso można kupić 3 zamienniki chyba ze spadły ceny w aso . Auto zostało ogarnięte z drobnych awarii Wiec pora brać się za moc . dominika6c6 czekam na info co i jak
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Siemka dawno nic nie pisałem , niestety z mocą narazie poza IC nic nie zrobiłem ale nam nadzieje ze już niebawem coś się zacznie dziać w tym kierunku. Pare dni temu zauważyłem ze prawy led w przedniej lampie mruga jak stroboskop a później zgasł i wyskoczyła kontrolka informująca o spalonej żarówce. Telefon do kumpla i okazało sie ze w lampie padł moduł drl . Telefon do serwisu cena bez zniżek 700zl. Wbijam na Allegro ceny od 200 do 450 używki. A jeszcze jest kilka rodzaii tzn nr jest taki sam zmienia się końcowa litera. U mnie w aso po vinie wyszło ze potrzebny będzie moduł z literka b wyciągam lampe i moduł jest bez literki. Ale liczba pinów się zgadzała Wiec zapakowałem i działa . Moduł kupiłem nowy za 200 zł . Gosciu kupił do siebie ale okazało się ze potrzebuje z literka c Wiec tu mi się przyfarciło. Co do samej wymiany to lampa wyciągnięta bez zdejmowania zderzaka . Dużo pomógł filmik
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Zdjęcia nie banglaja
-
Audi Q5 s line 2.0 TDI
No to lecisz z tematem , czekam na efekty
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Rozrząd się wymienia jak zaczyna coś się z nim dziać, są auta które maja przejechane po 500 tys i nie robiony rozrząd . Pamiętaj ze rozrzady w grupie Vw zabija wymiana oleju co 30 tys . Ceny części tanieją droga jest wymiana bo trzeba silnik wyciągać lub niektórzy się deklarują ze tylko odsuwają go i wymieniają .
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
skrzynia została wymieniona jeszcze na gwarancji przy 80 tyś teraz auto ma 143 tyś . Najśmieszniejsze jest to że przy zmianie skrzyni nie pokusili się nawet o wgranie nowszego softu . Auto miało pierwszy soft z jakim wyjechało z fabryki. Co do oprogramowania MMI polskie menue , lektor , mapa trzeba liczyć okolice 1500-1300 zł
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
No kawał tarczy jest hehe. wlasnie jestem po wymianie oleju i filtrów w skrzyni . Wymiana dynamiczna . Jak się okazało panowie w ASO przy wymianie skrzyni na nowa nie dolali odpowiedniej ilości oleju ehhh. Na szczęście auto trafiło w dobre ręce i już jest tak jak powinno . Wymienione dwa filtry , dwie uszczelki wgrany najnowszy soft . Teraz auto jeździ całkiem inaczej , oczywiście na plus. Dodatkowo wgrano nowe oprogramowanie do mmi nowe mapy , lektor polski , polskie menue .
-
Black Q5 by Tom
Mylisz się quattro pomoże przy ruszaniu ale hamowania już nie ma . Pamietam jak kupiłem swoją i spadł śnieg masakra mimo ze letnie prawie nowki . Koledze nie wejdą 17 przy zacisku sq5 minimum 19 cali