Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. Znalazłem dzisiaj taki artykuł , z którego wynika, ze jeśli nie wpiszemy kodu to auto samo musi się nauczyć ze został wymieniony akumulator co zostało potwierdzone przez fabrykę audi . Kod powoduje wykasowanie parametrów starego akumulatora . Jeśli się go nie wpisze to auto będzie się dłużej uczyło . a tu fragment artykułu Na prośbę autora broszury potwierdził to koncern Audi: według producenta z Ingolstadt wprowadzenie kodu powoduje cofnięcie uprzednio zapisanych danych baterii w urządzeniu sterującym. Producent stwierdził też, że przy wymianie baterii bez podania kodu system musi odkryć, że właśnie została wbudowana nowa bateria, co wymaga czasu.
  2. na żywo pewnie robi robotę, ale patrząc na zdjęcie dla mnie szału nie ma.
  3. Bo w USA same grubasy i nie mieszczą się w fotele z trzymaniem bocznym - sport , s-line, s, rs.??
  4. Dzisiaj byłem u kumpla i w a5 3.0 tdi ma identyczny akumulator tylko ze producenta varta zdjęcie z kodem może komuś się przyda
  5. Ten chce kupić . Kolega chwali ta firmę . Mówi ze sprzedał dużo i żadnych reklamacji i problemów z nimi nie ma
  6. a jakieś podpowiedzi w kodowaniu takiego nie z aso akumulatora ??
  7. Chodzi o to ze o tych parametrach co mam obecnie jest dostępny tylko w aso . Ktoś podpowie jaki dobrać zamiennik , które parametry musza być takie same i co z tym kodowaniem . Trzeba kodować czy nie . Dzięki z góry za pomoc p.s kolega znalazł mi taki . Podejdzie czy nie
  8. Panowie akumulator u ojca w q5 pada byłem dzisiaj w sklepie pan powiedział ze nie ma o takich parametrach jak mój obecny . Pojechałem do aso cena 1300 zł dla mnie po zniżce 1000zl . Pytanie czy jak kupię identyczny w aso te same parametry to muszę kodować ?? Pan w aso powiedział żebym nie kupował zamiennika bo nie wytrzyma mi dłużej niż 3 miesiące . Jak to jest z tymi zamiennikami . Obecnie jest taki . Nr fabryczny akumulatora nie jest już dostępny . Po nr vin wyskakuje już inny
  9. No tez tak mi się wydaje hehe . A udało się je wyrwać za b. Dobra kasę . Dwie są idealne a dwie maja drobne ubytki , ale to się akurat zamaskuje bo nie na tragedii . do sprzedania mam oponki z tych felg 275/35/21 jak by ktoś szukał contisportcontakt p5 wersja silent
  10. No i dzisiaj dotarły do mnie nowe koła . Teraz czekam na opony , bo obecnie na Felgach siedzą Opony 275/35/21 a docelowo maja być 255/40/21
  11. Ok dzięki bardzo
  12. Ale felga ma et 35 nie 33
  13. Panowie pytanko , felgi 21 cali z a8 et 35 szerokość 9 cali podejdzie do q5 . Oryginalny rozmiar z 21 w sq5 to Et 33 Na 8,5
  14. Auto ogarnięte , licznik ustawiony na oryginalny stan km , aktywny tempomat uruchomiony ponownie . Jest to urządzenie o bardzo małej tolerancji błędu , przed kalibracją wymieniłem blachę mocującą radar na nową (stara była wygięta ponieważ pani cofając zahaczyła moje auto i wbiła radar do środka), tak mi doradzili chłopaki z PP Auto Center. Co jest ciekawostką , po kalibracji radar nie działa. Trzeba przejechać kilkanaście km , żeby sam sobie połapał odległości od innych aut - sam wykonał dodatkową kalibrację. Obecnie projekt uważam za prawie ukończony . Cały pakiet sq5 został założony na zewnątrz . w środku brakuje tylko czarnej podsufitki , a w grę wchodzi tylko alcantara. Miałem kilka upatrzonych ale niestety były bardzo daleko od mojego miejsca zamieszkania, a niestety nie wyśle się tego kurierem i najlepiej przed zakupem dobrze jest sprawdzić czy nie została pozałamywana. kolejnym problemem jest wymiana zasłonki panoramy, dlatego firmy które maja pojęcie , sprzedają podsufitkę razem z panoramą. Myślałem jeszcze o zmianie felg na lato na jakies 21 cali , ale ceny felg w tym rozmiarze to jakiś kosmos. Jak się coś z w/w rzeczy trafi w dobrej cenie to wleci do auta . Na razie nie mam ciśnienia. Moc w aucie wystarczająca jak dla mnie . Na D jest już fajnie , ale jak się przełączy na sport to budzi się potwór . ;o)
  15. Da się to okleić folia spokojnie . Sam ogarniasz kabelkologie w modach które już wykonałaś ?? Mnie korci jeszcze większy monitor . Na Ali jest trochę tego działa p&p z mmi jest kompatybilne i jest właśnie Tez opcja Muzyki z telefonu i podglądu telefonu na monitorze . Ale ze ja na takich kabelkach się nie znam to czekam aż ktoś to jako pierwszy założy . Jest jeszcze opcja dołożenia kamery na przodzie .
  16. Działaj dalej bo idziesz w dobrym kierunku??
  17. Nie mówię ze czarne relingi to bieda . Ale u ciebie strasznie to jest pomieszane . Możliwe ze ktoś zmienił relingi . Nie wychodziło aż takie pomieszanie jak to jest u ciebie . Przynajmniej ja się z takim nie spotkałem .
  18. Dziwną masz ta wersje . Tzn chodzi mi o relingi ze są czarne a reszta czyli ramki wokół okien grill masz w chromie .?
  19. Jedziesz ładnie z tematem, ale s-line zewnętrzny by się przydał .
  20. Najlepiej będzie wygladalo tak jak masz w oryginale . Natomiast jeśli ktoś robi Pełen pakiet shadow line to przeważnie felgi tez robi w czerni .
  21. Wielkie dzięki . pełen profesjonalizm .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.