Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. Wyglada fajnie , gdzie dorwałes kompletny zderzak sq5 , na Allegro wszystko rozkapletowane . I za ile wyrwałem
  2. jak działasz na internet explorer to zmień na inna przeglądarkę . u mnie też czasami ta przeglądarka świruje z klubowym forum Ja wrzucam prze http://postimage.org
  3. Do końca tygodnia promocja na auto oddam za 57000zł z dwoma kompletami kół http://allegro.pl/show_item.php?item=6614513430 Auto sprzedane można zamykać
  4. Auto już skończone ???? Jeśli tak to jakaś sesyjka by się przydała i brzmienie wydechu na milteku
  5. no dajesz te foty ???
  6. pokaż jak to brzmi teraz
  7. Wszystko jest do zmiany nawet wtyczki halogenów są inne i inna żarówka jak dobrze pamietam
  8. peter22 odpowiedział(a) na Wojto temat w 3.0TDI
    czy wtryski i rozrząd da się zdiagnozować za pomocą komputera ??
  9. za***iście , bo już myślałem że bede musiał robić zmianę na polifta czyli zmiana zderzaka i maski . Będziesz miał w ofercie taki grill do przedlifta ?? Jeśli tak to jaka cena u ciebie ??
  10. peter22 odpowiedział(a) na Wojto temat w 3.0TDI
    w których miejscach ma mieć miejsce to rozszczelnianie ?? droga w kosztach naprawa takiego rozszczelnienia ???
  11. peter22 odpowiedział(a) na Wojto temat w 3.0TDI
    na co zwrócić uwagę przy zakupie silnika 3.0 tdi w audi q5 2009 r ???
  12. a do przed lifta nie ma takich grilli ??
  13. Hehe jedno quattro jest , moja stara a6 c6
  14. Regeneracja polegała na wymianie odblasnika polerowaniu kloszy wymianie silniczków odpowiedzialnych za skręcanie soczewki , czyszczenie lampy w środku , montaż led , malowanie na czarno środka . http://www.naprawa-reflektorow.pl/na FB tez jest wpisz ARCZI regeneracja leflektorow Ok więc tak zawieszenie auta i 3 klameczki ogarnięte , niestety lampy lecą powtórnie do regeneracji na reklamacje ponieważ prawy silniczek w lampie nie działa i wali błąd na fisie . Jak wrócą i wszystko będzie działało to auto będzie do sprzedania żona marudzi że nie można nic tym autem większego przewieźć czytaj rowerek dla dziecka itd. Trzeba znowu będzie jakieś kombi kupić hehe.
  15. Wydech zmień w MG motorsport na milteka ludzie narzekają . Będę śledził projekt bo zapowiada sie fajnie
  16. da się tylko trzeba adaptery założyć i masz regulację bez podpinania kompa . Chłopaki na forum a8 montują takie zestawiki
  17. no niestety ale kolor felgi wygląda fatalnie w tym kolorze auta. Sory kolego ale zjebałeś , auto na tym kolorze felg wygląda nijak
  18. blend rejestracji pójdzie w kolor jeszcze .
  19. Zobacz jak wyglada na aucie . Jest mega po pełnej regeneracji zaczęły świecić nareszcie jak trzeba . pic upload
  20. No ceny z kosmosu jak na wiek auta. Używki są tańsze , ale bałem sie ze może sie trafić rowniez uszkodzone lub padnie po paru dniach . Jak zrobię glebę to może samym programem nie chce za nisko bo będę zachaczal przodem . A 8 ma niżej wszystko niż poprzednie a6 . Widzieliscie takie jaja ???? A jaki syf w środku masakra Juz na gotowo płyn hamulcowy i od wspomagania wymieniony. Stary był tragiczny czarny jak smoła . Do wspomagania poszedł oryginał ASO, hamulcowy motul. Wymieniłem też czujnik od zawieszenia przedni prawy cena powala bez zniżki 560 zł ale mój mechanik nie zrobil adaptacji zawieszenia i nadal przód opada na glebe. Więc na dniach jadę ponownie na zrobienie adaptacji. Ostatnio cisza w temacie mała zapowiedź
  21. i co się dzieje z projektem???
  22. Dzięki, gdyby żona nie psioczyła to było by lepiej a tak jest dobrze ale nie idealnie. Ostatnio mała awaria kruciec wychodzący ze zbiornika przelewowego płynu chłodzącego pękł i strasznie się lał płyn (nie wiem też czy się nie rozszczelnił na łączeniu ) , więc auto od 4 dni stoi w garażu . Dzisiaj odebrałem z aso nowy zbiorniczek z nowym korkiem cena po rabacie 230 zł i doszedł też do aso czujnik odpowiedzialny za poziomowanie auta i poziomowania xenonów cena po rabacie 454 zł . Zbiornik wymienię raczej sam a na czujnik pojadę do kolegi bo trzeba jeszcze adaptacje zrobić po wymianie.
  23. Spory naciąg będzie cały rant odkryty Tez miałem taka gumę naciągnięta
  24. Szymeniu chyba miał robiony w sportmile

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.