Treść opublikowana przez peter22
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
kupuje takie tylko ze 20 i 10cali szerokie do mojej a8 d3 , szkoda e nie wychodza w 21 calach .
-
A6 C6 3.0 TDI 2010 przesiadka z ciasnej B7
heh dlatego zawsze sam zmieniam sobie hamulce w aucie . Niestety mechanicy nie przykładają się do tego . Ja zawsze na wiertarke zakładam krążek taki druciany i czyszczę wszystkie prowadnice . Wtedy nie ma prawa nic obcierać .
-
C4NC3R`s AVANTador 290KM 535Nm 1.9 TDI GTB2260 HF100 FMIC by juby_p
ładnie wyszło . Dużo dymu przy tym setupie ??
-
A6 Moja "Black Beast" ;]
na Muchowcu nie skojarzyłem że to twoja audica EHHH. Ładniutko się prezentuje
- Audi A6 C7 by 7ups
-
RS4 B5 2,7BiT -> 1,9AWX -> 3,0TDI CDUC
bo Sid-owi odpadł potencjalny klient . kończ auto i pokaż co ono potrafi . Pozdrawiam i trzymak kciuki
-
RS4 B5 2,7BiT -> 1,9AWX -> 3,0TDI CDUC
ja już na pasek ulubionych dodałem hehe
-
RS4 B5 2,7BiT -> 1,9AWX -> 3,0TDI CDUC
no jedziesz z tematem . auto wygląda za***iście . szkoda ze 3.0 biturbo tdi nie wsadziłeś . Ale przy tej wadze auta to będzie rakieta .
-
2.7bit Ebon Schwarz
chyba ze tak to , to tu masz racje jak będzie robiony cały wydech to nie ma sensu teraz tykać końcówek .
-
2.7bit Ebon Schwarz
ładnie , jak dla mnie końcówki do wymiany na okrągłe 90 lub 100 ścięte do dołu i wtedy dupka będzie wyglądała 100 razy lepiej
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
nie ciebie tylko odzież wierzchnią . jak by cię rozbierał to jest wtedy kontrola osobista hehe
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
tak ale jeśli zrobi ci sprawdzenie odzieży wierzchniej i znajdzie dokumenty to masz jeszcze 500 zł za wprowadzanie w błąd hehe
-
A6 C6 3.0 TDI 2010 przesiadka z ciasnej B7
mniejsze spalanie to nie tylko zasługa skrzyni to są również inne silniki. jeśli masz łopatki przy kierownicy to tez jest fajna zabawa z tipem
-
Audi A5/RS 5 8T gtperformance automat 3.0 400hp 750 nm quattro lift czarnulka
no teraz to fura wygląda . mody w dobrą stronę Powodzenia
-
Audi A8 D3 2003 4.2 335HP było jest MB C200 AMG MY 2015
powiem ci szczerze że na 20 w mojej wcześniejszej a6 jeździło się lepiej niż na 18 . a już między 19 a 20 to nie ma żadnej różnicy . wiec nie rób błędu i kup 20 . Pozdrawiam
-
Audi A8 D3 2003 4.2 335HP było jest MB C200 AMG MY 2015
19 to na zime lub do a4 . do a8 szukaj minimum 20 cali
-
Audi S5 8T 4.2 V8
hehe a miało być w tak dobrym stanie . teraz pewnie się czujesz jak byś zrobił program w aucie
-
Siemianowy Golfik Gti
siemian oklejaj jeśli tobie się podoba . Nie zwracaj uwagi na to co gadają inni , to tobie ma się podobać . Dla mnie to co pokazałeś jest OK
-
A6 C6 2.0tdi
jak dla mnie rejestracja za nisko , ładne autko powodzenia w modach
-
Audi A6 C7 Avant 3.0Tdi Bi-Turbo 2012r. Individual by dRACoNIx
nie bo sq5 ma ten sam silnik i po zrobieniu wydechu b. ładnie brzmi ,
-
Audi A6 C7 Avant 3.0Tdi Bi-Turbo 2012r. Individual by dRACoNIx
super autko , za***isty silnik . piękna kolorystyka wnętrza i na zewnątrz . Jedyne co bym zmienił to większe końcówki wydechów
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
To dlaczego tu jeszcze nie ma fotek ;o)
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Wdać autko naprawione po próbie kradzieży . Teraz to będzie nieźle hamować
-
Audi A6 C7 by 7ups
jak dla mnie a6 c7 bez ledów na przedzie nie wygląda . Powodzenia w modach
-
BMW e61 530d LCI - czyli dupowóz
co do tarcz to właśnie na forum BMW ludziska się wypowiadali , że brembo i inne tarcze się krzywią , natomiast oryginały daja radę . Nie wiem ile jest w tym prawdy ponieważ jeździłem e61 xd tylko rok . Ale tak jak napisałeś każdemu podoba się coś innego. Moim zdaniem BMw e 60/e61 w M-pakiecie wygląda za***iście , ale niestety wnętrze auta nie nadążyło nad resztą . Miałem fotele komforty bardzo wygodne z pełna regulacją , możesz zrobić naleśniki albo kubły do sportowej jazdy . Jakość skóry też za***ista w porównaniu do fotele z a6 c6 . Podsumowując śmigaj tym co ci się podoba i co lubisz . Pozdrawiam