Treść opublikowana przez peter22
-
A6 avant 2.0TDI NL /turbo CAHA/drugi intercooler/ 200KM
papier scierny polerka , robiłem to kiedyś w mojej e61
-
Audi A8 D3 4.2 MPI z fajnym wypasem
spoko jak tylko odiore to będą fotki . Generalni auto będzie do odebrania jutro ale pracuje od 14 do 22 i dlatego odbiór będzie w sobotę
-
Audi A8 D3 4.2 MPI z fajnym wypasem
jak byś wsiadł to byś si od razu zakochał . Też ją można fajnie zrobić. Dzisiaj zaprowadziłem audice do zagazowania. W sobotę odbiór
-
Purple Haze Air Force C6 in progress
c6 na zawieszeniu s-line lub gwincie bardzo fajnie wygląda . Miałem te felgi na lato , później na zime . Bardzo twarde fele Polecam
-
Audi A8 D3 4.2 MPI z fajnym wypasem
dzięki wszystkim za miłe słowa , będę robił tyle na ile kasa pozwoli.
-
Audi A8 D3 2003 4.2 335HP było jest MB C200 AMG MY 2015
dokładnie dlatego odpuściłem 4.2 tdi . rozrząd i wtryski kosmiczne ceny. poza tym silnik super jeździłem d4 z takim silnikiem , nie słychać że to diesel i spalanie bardzo faje
-
Audi A8 D3 4.2 MPI z fajnym wypasem
Przepasc , nie ma co porównywać . Chodzisz moje 2.0 w a6 tez dawało sobie niezle radę. Jednak dźwięk v 8 to jest to .
-
Audi A8 D3 2003 4.2 335HP było jest MB C200 AMG MY 2015
w12 też się sypie , podobno bardzo delikatny silnik . Tak piszą na forum a8
-
Audi A8 D3 4.2 MPI z fajnym wypasem
miałem to szczęście , że poprzedni właściciel mimo że jest z rocznika 52 to kochał to auto i troszkę pomodził , tj lampy tył grill. zastanawiam się tylko czy nie pomalować ramki wokół tablicy przedniej w czarny połysk bo ten szary chyba nie pasuje do całości i jeszcze czujniki są czarne . Co o tym myślicie ??
-
Audi A8 D3 4.2 MPI z fajnym wypasem
Na razie zostaje bo trzeba zgazować potwora. Docelowo będzie black piano bo carbon chyba nie pasuje do tego wnętrza
-
Audi A8 D3 4.2 MPI z fajnym wypasem
Witam Po sprzedaniu A6 c6 udało się znaleźć fajną A8 D3 4.2 MPI z 2005 roku ; WYPOSAŻENIE: - Keyless go - odpalanie bez kluczyka - Distronic - radar odległościowy - Przyciski do otwierania bram garażowych - Klimatronic 4-strefowy - Webasto - Zawieszenie pneumatyczne - Nawigacja - Bi-Xenon skrętny - Tempomat - Skórzane sportowe fotele - Nagłośnienie Bose - Fotele reg. elektr. z pamięcią kierowca i pasażer - Elektr. regulacja przedniego fotela z tylnej kanapy - Fotele podgrzewane - Elektr. tylne rolety - Elektr. hamulec postojowy - Solardach - Telefon - Elektryczne szyby - Skórzana wielofunkcyjna sportowa kierownica - Łopatki F1 - Podsufitka wyłożona Alcantarą - Alufelgi 19 cali - Tylna roleta elektr. - el. tylna klapa - Kierownica reg. elektrycznie - Czujniki parkowania - AIRBAG - ABS - Kontrola trakcji - Elektr. szyby - Elektr. lusterka- podgrzewane i składane - Ściemniane automatycznie lusterka - Halogeny - Komputer pokładowy - Czujnik świateł - Czujnik deszczu - Regulacja kierownicy - Alarm - Pokrowiec na narty - i wiele innych rzeczy Pare zdjęć jeszcze z ogłoszenia
-
Audi A8 D3 2003 4.2 335HP było jest MB C200 AMG MY 2015
powiem ci że nie ma porównania A8 to a8 ja od 2 dni ciesze się jak dziecko udało się kupić ładne a8 . Dzwięk v8 bardzo fajny . Teraz tylko gazowanie i banan nie będzie schodził z twarzy. na 18 jestem umówiony u gazownika .
-
A6 avant 2.0TDI NL /turbo CAHA/drugi intercooler/ 200KM
Ładnie kolejnym etapem bedzie gtb2260 vk lub vklr jak nuz bedzie malo
-
Audi A8 D3 2003 4.2 335HP było jest MB C200 AMG MY 2015
Tak wiem szukam MPI
-
Audi A8 D3 2003 4.2 335HP było jest MB C200 AMG MY 2015
Dzieki za info ja chce kupić taka. 2005/2006 rok
-
Audi A8 D3 2003 4.2 335HP było jest MB C200 AMG MY 2015
a powiedz mi jeszcze jakie koszta za rozrząd , i ile cie wyniosła wymiana oleju z filtrami . W porównaniu do a4 to chyba koszty sa ogromne . Pytam tak bo zastanawiam sie nad d3 4.2 mpi i potrzebuje opini od osoby która nie bedzie mnie czarowała , ze nic sie nie dzieje z autem i ceny sa śmieszne za części. Pozdrawiam Piotrek
-
Audi A8 D3 2003 4.2 335HP było jest MB C200 AMG MY 2015
Jak tam fura się sprawuje . Teraz już możesz coś na ten temat powiedzieć bo od zakupu już trochę czasu minęło
-
A6 C6 Ice silver avant by Jaguś
Pasuje wszystko , szukaj od rs6 foteli na pewno bedziesz zadowolony .
-
Lexus IS-F 5.0 V8 423KM
Nie ma druciarstwa . Ładnie wszystko dopracowane
-
A6 C6 Ice silver avant by Jaguś
Na początek kiera i fotele do wymiany i bedzie oko
-
Audi A5 8T Sportback 170KM by bzyk
Jak to co ktoś ma mocniejsze wtryski - lepiej dają paliwo, turbo lepiej reaguje itd . Dlatego każde auto jest inne . Wiem ze każdy tuner w pierwszej kolejności wgrywa swojego gotowca a pozniej dopiero obrabia go po sprawdzeniu jak auto zareagowało na moda .
-
Audi A5 8T Sportback 170KM by bzyk
żadne boxy tylko indywidualny program do twojego auta z hamownią oczywiście. Zobaczysz że będziesz zadowolony. I nie mów że wystarczy ci 190 KM Bo może masz w super stanie jednostkę i po lekkim modzie wyjdzie 200KM .
-
Audi A5 8T Sportback 170KM by bzyk
Nie pierdziel tylko jedz i zrób męski program . ja mam dołożone 100 KM wiecej i nic sie nie dzieje z silnikiem . Właśnie podkładałem ojca q5 oznaczenie CAHB. To samo co CAHA tylko na Belgię ograniczone konie na 160 . Wsadziłem IC od 3.0 tdi biturbo i jadę do rogala na program . Skoro mój wiekowy ojciec nie boi sie mocnego programu , to ty tez nie powinieneś.
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
zabiera 18 zime i 20 lato . Co do marki to nadal myślę nad audi ...???????????????
-
A6 avant 2.0TDI NL /turbo CAHA/drugi intercooler/ 200KM
w a4 klapka do prawego IC była zdejmowana , wiec nie trzeba było kupować nowej a w 6 jest chyba podobnie . już nie pamięta dawno temu bawiłem się z IC