Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. Jak sie mądre mody zrobi to bedzie dorównywać osiągami 3.0 . A spalanie mniejsze przy normalnej jeździe i obsługa auta tez tansza
  2. Super , teraz pozostała do zmiany kierownica żeby pasowała do nowej gałki )
  3. Ładna szkoda ze stebrna , ale liczy sie ze s
  4. Fachowcy widać po drzwiach , masakra
  5. peter22 odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Super
  6. felga była 9 cali a nie 8,5 i opona 265/30/20
  7. Quattro zawsze można dołożyć nawet do 2.0 tdi
  8. na razie zostaw tak jak jest a jak wsadzisz 20 do doregulujesz tak jak powinno być
  9. peter22 odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    dopieszczasz tego potworka
  10. ja bym szukał z esy . ewentualnie kupić czarne i dać do tapicera żeby środek wstawił biały
  11. peter22 odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Moje marzenie , ale trzymają cenę .
  12. peter22 odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Ładnie wyszlo, kiedy sprzedajesz?
  13. ładna sztuka dbaj o nia. Tak jak wyżej pisali z czasem dołożysz s-line i nie będzie się do czego przyczepić
  14. s-tronik też jest awaryjny i też posiada dwumas . do tego mechatronika się sypie. Na szczęście już ją naprawiają za około 3000-3500zł
  15. Ciężej przez pare dni pozniej normalnie , przynajmniej u mnie tak było
  16. Ewentualnie moge ci dać namiary na goscia co sprzedaje docisk sachs performance. Ja u niego zakupiłem i jestem zadowolony. Do tego nowy dwumas a tarcza twoja kewlarowa moze zostac
  17. peter22 odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Św tymkolorze bedziesz widoczny na drodze
  18. K...wa miałem racje ze długo nie wytrzymasz hehe
  19. Super furacz Teraz ci pozostało wsadzenie quattro i skrzynia tip
  20. peter22 odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Ciekawe jaki będzie efekt końcowy
  21. peter22 odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    kiedy składasz
  22. wkładaj http://allegro.pl/audi-a5-s5-siedzenia-fotele-sportback-i5074248453.html?utm_source=criteo&utm_medium=cpc&utm_campaign=alluserscro ale do a5 są tanie te fotele

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.