Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. A macie dobrego mechanika do automatycznej skrzyni u ojca w q5 2.0 tdi w s-troniku szarpie przy zmienię z 2 na 1 i jak jest zimne auto to gaśnie na skrzyżowaniu .
  2. kupiłeś takie samo audi jak miałeś wcześniej , różni się tylko silnikiem napędem i skrzynią
  3. Poducha chyba jest od a3 trzeba było dwa kabelki zamienić miejscami bo klakson nie działał . Ja kupiłem kompletna z poduszka reszta od mojej starej kierownicy zostało
  4. skrzynia manualna 3.0 tdi nie jest wcale krótka , ja ją mam w swoim 2.0 tdi na 4 biegu przy 4 tyś mam 180 km/h
  5. Sterownik fotela który ma niestety ochronę , włączniki do pamięci i pociągnąć trzeba pare kabelków .
  6. Dzieki, Poszła odpowiedz na pw. Twoja tez niczego sobie a z modami idziesz w dobrym kierunku.
  7. peter22 odpowiedział(a) na srb38vx temat w Inne marki
    Czym czyściłem auto w środku , dywany i resztę
  8. sam będziesz robił , czy gdzies wstawiasz ???
  9. będziesz wkładał pneumatykę???
  10. peter22 odpowiedział(a) na srb38vx temat w Inne marki
    no niestety srebrny to chyba najgorszy kolor do malowania . Na moim starym a4 pomalowałem sobie maske i błotniki bo odprysków było od groma , dopiero za 3 malowaniem udało się tak pomalować , że odcienie się zgadzały
  11. peter22 odpowiedział(a) na srb38vx temat w Inne marki
    lewe przednie drzwi były malowany , czy tylko tak na zdjęciu wyszły jaśniejsze ???
  12. :thumbup1:zapuszczone i z silnikiem 2.5 tdi .
  13. Super auto , jak by mnie było stać łac do baku to juz bym takiego szukał .
  14. WrcLaguna ma chyba nawet 100 wsadzone pod taki zderzak
  15. i ja mam właśnie tez fleszowany Gateway
  16. a widzisz i tu się mylisz , jeśli do nowego elementu zostanie przypisany twój vin to nie ma takiej opcji . ja miałem zdjętą jedną ochrone poza aso , po samym zdjęciu tak jak mówisz w nowym elemencie został win ze starego auta, dopiero później został przypisany mój vin . i teraz nawet po podlączeniu online będzie wszystko ok
  17. zdjęcie ochrony to zależy od ASO od 250-400zł, tylko musisz mieć pewniaka żeby się na czerwono nie zaświecił
  18. Ładnie wyszło
  19. Ja ju wsadziłem do siebie taki licznik za***ista różnica
  20. Super Autko sie prezentuje
  21. do automatycznej skrzyni obowiązkowo wymiana stacyjki
  22. Z takim dp to dopiero ładnie bedzie sie budziła turbina . kiedy bedziesz cos dłubał w programie ? Jestem ciekawy co tym razem wyjdzie
  23. Wyslalem ci pare fotek w kilku mailach Auto udało sie dzisiaj wystawić http://otomoto.pl/audi-a6-c6-pelen-s-line-grill-rs6-C34701955.html Auto sprzedane można zamykać temat .
  24. przycisk pod klape trzeba było zostawić i dołożyć jako następny mod

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.