Treść opublikowana przez peter22
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
A macie dobrego mechanika do automatycznej skrzyni u ojca w q5 2.0 tdi w s-troniku szarpie przy zmienię z 2 na 1 i jak jest zimne auto to gaśnie na skrzyżowaniu .
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
kupiłeś takie samo audi jak miałeś wcześniej , różni się tylko silnikiem napędem i skrzynią
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Poducha chyba jest od a3 trzeba było dwa kabelki zamienić miejscami bo klakson nie działał . Ja kupiłem kompletna z poduszka reszta od mojej starej kierownicy zostało
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
skrzynia manualna 3.0 tdi nie jest wcale krótka , ja ją mam w swoim 2.0 tdi na 4 biegu przy 4 tyś mam 180 km/h
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Sterownik fotela który ma niestety ochronę , włączniki do pamięci i pociągnąć trzeba pare kabelków .
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Dzieki, Poszła odpowiedz na pw. Twoja tez niczego sobie a z modami idziesz w dobrym kierunku.
-
Po Kasi seat
Czym czyściłem auto w środku , dywany i resztę
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
sam będziesz robił , czy gdzies wstawiasz ???
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
będziesz wkładał pneumatykę???
-
Po Kasi seat
no niestety srebrny to chyba najgorszy kolor do malowania . Na moim starym a4 pomalowałem sobie maske i błotniki bo odprysków było od groma , dopiero za 3 malowaniem udało się tak pomalować , że odcienie się zgadzały
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
19 czy 20??
-
Po Kasi seat
lewe przednie drzwi były malowany , czy tylko tak na zdjęciu wyszły jaśniejsze ???
-
Audi A6 C5 Avant 1.9 TDI
:thumbup1:zapuszczone i z silnikiem 2.5 tdi .
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Super auto , jak by mnie było stać łac do baku to juz bym takiego szukał .
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
WrcLaguna ma chyba nawet 100 wsadzone pod taki zderzak
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
i ja mam właśnie tez fleszowany Gateway
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
a widzisz i tu się mylisz , jeśli do nowego elementu zostanie przypisany twój vin to nie ma takiej opcji . ja miałem zdjętą jedną ochrone poza aso , po samym zdjęciu tak jak mówisz w nowym elemencie został win ze starego auta, dopiero później został przypisany mój vin . i teraz nawet po podlączeniu online będzie wszystko ok
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
zdjęcie ochrony to zależy od ASO od 250-400zł, tylko musisz mieć pewniaka żeby się na czerwono nie zaświecił
-
Limo by Kasku&Nosb:)
Ładnie wyszło
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
Ja ju wsadziłem do siebie taki licznik za***ista różnica
-
A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco
Super Autko sie prezentuje
-
wymiana skrzyni manualnej na automat
do automatycznej skrzyni obowiązkowo wymiana stacyjki
-
A4 B8 Lift 3.0 TDI QUATTRO S-Tronic by Patrox
Z takim dp to dopiero ładnie bedzie sie budziła turbina . kiedy bedziesz cos dłubał w programie ? Jestem ciekawy co tym razem wyjdzie
-
Audi a6 c6 polift s-line 2.0 tdi CAHA
Wyslalem ci pare fotek w kilku mailach Auto udało sie dzisiaj wystawić http://otomoto.pl/audi-a6-c6-pelen-s-line-grill-rs6-C34701955.html Auto sprzedane można zamykać temat .
-
A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco
przycisk pod klape trzeba było zostawić i dołożyć jako następny mod