Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. ładne co http://allegro.pl/fotele-skory-audi-a6-c7-4g-rs-i5097259866.html?utm_source=criteo&utm_medium=cpc&utm_campaign=alluserscro
  2. peter22 odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    A miała byc biała hehe
  3. peter22 odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    no będzie się dzialo , dawaj więcej fotek
  4. ładna sztuka , jasny środek, sam już widzisz trudny w utrzymaniu
  5. Wsadź gumy w sprężyny dostępne na Allegro i nie bedzie ci dobijało i obcierało. Ja mam takie gumy u sie je i zdaje egzamin
  6. poczytaj o quattro i różnych wysokościach opony . a to się zmieni jak zrobisz naciąg na tyle http://sportaudi.pl/viewtopic.php?p=67890#67890
  7. Orzeł juz przetarł szlak mocnego 3.0
  8. bardzo zadbana furka , felgi te co pokazałeś to nie bardzo , bardziej pasują do golfa 1 , ja bym wsadził coś z porsche takie jak ma Maki w swojej s-ce
  9. Trochę mało zdjec , ale moc konkretna
  10. te nawet fajnie wyglądają tylko ta cena http://allegro.pl/audi-a6-a7-s6-s7-rs7-felgi-kola-275-30r21-i5022988823.html?utm_source=criteo&utm_medium=cpc&utm_campaign=alluserscro
  11. brałem od tego gościa , wystawiony ma taki a możesz dostać inny . Zdjęcie jest przeważnie u niego poglądowe . w zderzaku który kupiłem dla ojca nie był idealny i lakiernik miał więcej roboty .
  12. z********* , a po zmianie koła i dołożeniu s-line będzie malina
  13. Oby wszystko było ok .
  14. Ja ci powiem tak , z mojej niewiedzy, jak wkładałem quattro do siebie wsadziłem dyfer od automatu a mam manual. Tylne koła kręciły sie szybciej niż przednie i zmieliło mi torsen. Wiec wydaje mi sie ze w quattro średnica wszystkich 4 kół powinna byc taka sama . Quattro to jest napęd stały. A nie dołączany .
  15. te na tyle będą miały mniejszą średnicę bo będzie naciąg większy niż na przodzie
  16. wygląda b. ładnie . w łodzi masz takiego zdolnego tapicera???
  17. załóż takie opony żeby ci się średnica kola zgadzała, przód tył . szkoda żeby się torsen posypał
  18. i wcale tak źle nie wygląda poszerzenie bez śrubek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.