Treść opublikowana przez peter22
-
Audi a6 c6 polift s-line 2.0 tdi CAHA
Jeszcze nie jest wystawione . Napisałem tylko na forum . Jak chcesz aktualne fotki to postaram sie cos zrobic i ci prześle na maila
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
ta czarna była w Katowicach na Muchowcu jak dobrze pamiętam i mam nawet fotki .
-
1992 Ur-S4 2.2 20vT
kiedy planujesz malowanie budy ???/
-
C5 Freak Biturbo+
Czyli sprzedana
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Dla mnie nr jeden jest mega .
-
[A6 ALLROAD] 2.7T- terenowy wariat :D
Ja bym zostawił ta felgę. Na co dzień tez śmigam na 20 calach i nie ma tragedii . A ty masz jeszcze pneumatyke . Zastanów sie bo szkoda takiej kultowej felgi
-
NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
Bedziesz miał przetarty szlak bo w jokera rs bedą wzmacniać skrzynie . Teraz już nie wyrabia . Kiedy odbiór rs-a
-
NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
Super wybór
-
NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
szymeniu kolor już wybrałeś tego rs6+
-
Audi a6 c6 polift s-line 2.0 tdi CAHA
ojciec robi krótkie dystanse i to była jego decyzja . zmienia tylko dlatego że ma swoje lata i ciężko mu się wysiada z a6 Jak się sprzeda to będzie szukał jakiegoś suwa najprawdopodobniej .
-
Audi a6 c6 polift s-line 2.0 tdi CAHA
na seryjnych wyglądła jak kastrat ;oD Panowie autko ojca do sprzedania . Na dniach został zrobiony rozrządu i wymieniony olej wraz z wszystkimi filtrami. Cena 77.000zł auto posiada dwa komplety felg aluminiowych 18 na lato 17 na zimę . Nie wymaga żadnego wkładu finansowego . Polecam
-
NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
Teraz wychodzi chyba rs6 + moc tez chyba trochę podnieśli
-
NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
czyli wracasz do Niemca??
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
do rs wejda
-
[A6 ALLROAD] 2.7T- terenowy wariat :D
Wydaje mi sie , ze ktoś zmienił kiere albo lewarek zmiany biegów . Bo Kiera tez powinna byc drewniana jeśli lewarek jest drewniany. A poza tym bardzo ładne autko
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
folia ma taką zmorkę . Ja dzisiaj dałem wszystko do lakierowania do łodzi do gościa co maluje takie rzeczy cały czas do a8
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Powiem tak wczoraj pytałem poleconego lakiernika ile by wziął za pomalowania tunel środkowy, ramkę zegarów i listwy . Wywalił mi cenę 700zł za tunel i listwy oklejanie kolega powiedział dla klienta 200 zł , ja zapłaciłem mniej po znajomosci. Co do kolejenia to listwy wyszły super tunel tez nie jest zły . Jak masz kogoś kto ci pomaluje w dobrej kasie i idealnie to maluj . Ja jeszcze wyprubuje spraj który można nabić w sklepie zaopatrujących lakierników , mam jeszcze drugi tunel to poćwicze i napisze co i jak . Bede miał do sprzedania oryginalna ramkę do sprzedania od rs6 polift bo do mnie nie pasuje jest za wąskie wycięcie na ekran 2 milimetry i obcina mi litery z lewej strony wiec jak cos to pisac kto ma polifta i jest chętny . Stan idealny
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
DziekiKończę to co zacząłem we wnętrzu i starczy modyfikacji . Moze cos jeszcze z mocą powalczę w tym silniku , albo zmienię sam silnik na cos mocniejszego
-
Siemianowy Golfik Gti
Dobrze wyglada .
-
A4 B8 Lift 3.0 TDI QUATTRO S-Tronic by Patrox
zdjęcia w pierwszym poscie nie działają już bangla
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Jeśli pytasz o moje audi, to jutro mam jechać i pomagać Krzyskowi .
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grzesiu wyszło mega , ale brakuje mi w tym przodzie grilla od rs4
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
Widziany w Katowicach . B.ladnie się prezentuje . miałem podejść i pogadać ale się mijaliśmy cały czas .
-
Summer Cars Party 2014r - 6-7 Września
Siemka ja jade w sobotę na dwa dni z dwoma kolegami czyli na chwilę obecną 3 auta . mam nadzieje że uda się spotkać i poznać kolegów z a4 klub.pl. Pozdrawiam
-
A4 B8 3.0TDI by R-performance
za***iście teraz to się pewnie odpycha .rogal się postarał