Treść opublikowana przez peter22
-
Stano- Suzuki Hayabusa
a zbiornik paliwa tez malujesz ??
-
Piękny klasyk - Audi 80 cabrio ;)
ładne auto i teraz jego wartość będzie tylko rosła
-
[a6 c6 2.0 tdi CAGB] avant s-line
Tak jak kolega napisał wyżej w 2.0 jest multitronik . Mój ojciec miał takie audi z ta skrzynia i dawała radę . Trzeba tylko pamietać o wymianie oleju co 60 tys i bedzie ok.
-
Audi V8 3.6 V8 PT USA
Kawał fury . Dobrze ze sa ludzie co maja serce do takich klasyków . Sporo pali pewnie ten kloc ?
-
[a6 c6 2.0 tdi CAGB] avant s-line
Bierz 2.0 po lifcie turbo CAHA lub GTB i masz ponad 200 KM a przy normalnej jeździe spalanie bez zmian
-
[ALL B5] Audi S4
U mnie w a6 padła skrzynia tzn zmielił sie torsen i były takie same objawy
-
1996 80 Avant RS2
z ciekawości sprawdziłem sobie mobile.de ile kosztuje takie rs2 . Jest pare ładnych sztuk, ale ceny zaczynją się od 120 tyś. za***iście mi się podoba to audi
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
:slina: te łopatki wyglądają
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
:thumbup1:glipton daje rade
-
Limo by Kasku&Nosb:)
jak wam nie podpasuje do a4 b8 to dajcie znac w moim a6 jest trochę więcej miejsca pod maską
-
Limo by Kasku&Nosb:)
kiedy zaczynacie modzenie z tym 3.0 bit??? hehe ja już mam pierwszą rzecz z od tego silnika, IC
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
I skóra w aucie do czyszczenia i nawilżenia dobrym środkiem, bo się strasznie foteliki świeca . Motorek za***isty
-
Limo by Kasku&Nosb:)
No to testujcie chętnie tez zmienię swoje 2.0 na taki silniczek
- 1996 80 Avant RS2
-
Limo by Kasku&Nosb:)
chcecie wsadzić pod mache 3.0 tdi bit
-
[a6 c6 2.0 tdi CAGB] avant s-line
dzięki zamówiłem ;o)
-
[a6 c6 2.0 tdi CAGB] avant s-line
pasują p&p czy trzeba wtyczke zmieniac??
-
[a6 c6 2.0 tdi CAGB] avant s-line
najlepszy kolor
-
1996 80 Avant RS2
Maki dobrze "inwestujesz" w marzenia , Tym bardziej że te nowe auta są robione strasznie i psuja się na potęge . Jak ją dopracujesz po swojemu, to da ci więcej frajdy niż nowe auto z salonu i będzie mniej awaryjne . Czekamy na więcej fotek .
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
udało się, startują ponownie od 7 stycznia , i wtedy kazali się kontaktować
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
czy ten Mariusz zapała to odbiera kiedyś telefon, dzwonie na oba nr i nikt nie odbiera ???
-
1996 80 Avant RS2
zapowiada się pięknie
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
nom Nieźle to wygląda , ciekawe czy się nie będzie rysowalo
-
Audi A5 8T sportback ibiss white //facelift ; 20" ; H&R -40 ; semi dynamic
mi się wydaje że na 18 jeździ się bardziej twardo niż na 20
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
rs6 c5