Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. peter22 odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    a zbiornik paliwa tez malujesz ??
  2. ładne auto i teraz jego wartość będzie tylko rosła
  3. Tak jak kolega napisał wyżej w 2.0 jest multitronik . Mój ojciec miał takie audi z ta skrzynia i dawała radę . Trzeba tylko pamietać o wymianie oleju co 60 tys i bedzie ok.
  4. peter22 odpowiedział(a) na f16mysliwiec temat w Audi
    Kawał fury . Dobrze ze sa ludzie co maja serce do takich klasyków . Sporo pali pewnie ten kloc ?
  5. Bierz 2.0 po lifcie turbo CAHA lub GTB i masz ponad 200 KM a przy normalnej jeździe spalanie bez zmian
  6. U mnie w a6 padła skrzynia tzn zmielił sie torsen i były takie same objawy
  7. peter22 odpowiedział(a) na _Makki_ temat w Audi
    z ciekawości sprawdziłem sobie mobile.de ile kosztuje takie rs2 . Jest pare ładnych sztuk, ale ceny zaczynją się od 120 tyś. za***iście mi się podoba to audi
  8. :thumbup1:glipton daje rade
  9. jak wam nie podpasuje do a4 b8 to dajcie znac w moim a6 jest trochę więcej miejsca pod maską
  10. kiedy zaczynacie modzenie z tym 3.0 bit??? hehe ja już mam pierwszą rzecz z od tego silnika, IC
  11. I skóra w aucie do czyszczenia i nawilżenia dobrym środkiem, bo się strasznie foteliki świeca . Motorek za***isty
  12. No to testujcie chętnie tez zmienię swoje 2.0 na taki silniczek
  13. peter22 odpowiedział(a) na _Makki_ temat w Audi
    super fura
  14. chcecie wsadzić pod mache 3.0 tdi bit
  15. dzięki zamówiłem ;o)
  16. pasują p&p czy trzeba wtyczke zmieniac??
  17. najlepszy kolor
  18. peter22 odpowiedział(a) na _Makki_ temat w Audi
    Maki dobrze "inwestujesz" w marzenia , Tym bardziej że te nowe auta są robione strasznie i psuja się na potęge . Jak ją dopracujesz po swojemu, to da ci więcej frajdy niż nowe auto z salonu i będzie mniej awaryjne . Czekamy na więcej fotek .
  19. udało się, startują ponownie od 7 stycznia , i wtedy kazali się kontaktować
  20. czy ten Mariusz zapała to odbiera kiedyś telefon, dzwonie na oba nr i nikt nie odbiera ???
  21. peter22 odpowiedział(a) na _Makki_ temat w Audi
    zapowiada się pięknie
  22. nom Nieźle to wygląda , ciekawe czy się nie będzie rysowalo
  23. mi się wydaje że na 18 jeździ się bardziej twardo niż na 20

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.