Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. Troszkę trzeba sie napracować , żeby mieć polifta .
  2. miron nie zakładaj od razu opon niech felga dobrze wyschnie i się utwardzi . chyba że malowałeś proszkowo , to nie ma problemu . jak normalnie to niech pan przy montażu nie żałuje mazidła .
  3. mm

    peter22 odpowiedział(a) na Rufus110hp temat w Inne marki
    Wypasionea wersja . Stare diesle robią robotę 500 tys/km to dla nich pestka przy prawidłowym uzytkowaniu
  4. gdzie jesteś w tej chorwacji ??? ja jestem w trogirze i widziałem czarną B8 na podkładkach tablicy a4-klub.pl
  5. Jakaś czarna alkantara by się dobrze prezentowała
  6. Dobrze , że zmieniasz felgi , bo te już są takie strasznie opatrzone
  7. i co z tym poliftem . Cisza taka pewnie w trakcie przekładki , albo Grzesiu pojechał na zasłużony urlop
  8. na ori też da się przemalować . twoje stare rs6 II obecnie moje przeszły odnowe i wyglądają za***iście .
  9. dokładnie plastyki w kolor i będzie całkiem inne auto . Super silnik i jedyny słuszny napęd
  10. jak tak leci z modami to pewnie i na lepsze koło przyjdzie czas
  11. jakies takie małe te koła się wydaja
  12. a z jakiego auta taka turbina ??? Ładny wynik wam wyszedł . Ja się cały czas zastanawiam czy u siebie wsadzić większe wtryski , czy zmienić silnik na r 3,2 biturbo . Pytanko jeszcze o sprzęgło, seryjne brd czy wzmacniałeś docisk???/
  13. ja jebe powiesić kutasa tylko za jaja.
  14. Jest co robić w środku .
  15. Siemian nawet teraz takiego robili na 4 motion wejdź na ich FB bo nie mogę tu linka wkleić
  16. ładna sztuka to teraz prowadz do Witka R-performance na montaż napędu na 4 buty
  17. ta ma 9 cali pare gratów zebrałem , listwy i kokpit oklejone folią black piano https://www.facebook.com/michal.karmowski#!/carwrapbelchatow/photos/pcb.898447463518085/898447260184772/?type=1&theater
  18. Ładna jest co robić , jakis większy opis by sie przydal
  19. Wiem ze masz sporo roboty ale jak byś znalazł chwile to zrób jakaś kalkulacje ile trzeba na to kasy szykować i pytanie czy skrzynia biegów od diesla moze zostać czy trzeba zmieniać
  20. Obecnie auto jest w manualu 2.0 tdi dołożyłem już napęd quattro . Auta nie zamierzam sprzedawać i dlatego wpadł taki pomysł . I teraz chciałem sie rozeznac jakie pieniądze trzeba szykować na taki swap
  21. Dźwięk silnika za***isty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.