Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. Mam aktywne wydechy wiec zmiana całego z s 7 nie wchodzi w grę . Poza tym chciałem większa średnice niż ori
  2. Chce coś takiego tylko jeszcze nie zdecydowałem jaki kolor
  3. Witam właśnie wleciał tylny zderzak s7 lift i teraz trzeba dołożyć końcówki . Mały dylemat mam , czy ładować polerowane czy w czarnym półmacie . Auto ma dużo dodatków w chromie wiec polerowane wydają się lepszym rozwiązaniem , ale brak dpf powoduje czasami zabrudzenie końcówek i tu lepszym rozwiązaniem był by czarny półmat. Jednak czy do takiego zestawienia dokładki i chromu pasują czarne ?? Podpowiedzcie coś bo już sam nie wiem .
  4. peter22 odpowiedział(a) na malik temat w Audi A6/S6/RS6
    Ładna sztuka , Gratuluje zakupu . Mój kolor, jak dla mnie najlepszy kolor audi ??
  5. Nie spodziewałem się takiej różnicy na plus . Przy małych prędkościach (jazda po mieście ) trzeba delikatniej operować pedałem hamulca bo auto od razu staje dęba . Także jestem zadowolony z zakupu zestawu na przód jak i na tył .
  6. Jaka cena za taki moduł do zawieszenia pneumatycznego ??
  7. Z tymi błędami od abs to może być przegnita/uszkodzona wiązka . Wymieniałem to w q5
  8. Dawno się nic nie działo , przyszła wiosna to trzeba było kapcie zmienić . Przy okazji wleciały nowe hamulce na tył 356 które leżały już z pol roku hehe tu podziękowania dla kolegi Wandej , wszystko ładnie siadło .
  9. Dokładnie . Ja tez jestem za kodowaniem ale akurat u siebie miałem to zrobić później i jakoś tak to później trwa do dzisiaj .
  10. Czytałem tez ze sterownik sam wyczuwa po jakimś czasie ze jest nowy akumulator .
  11. Nie musisz . Jeśli wszystkie parametry w nowym są takie same . Ja w a7 nie kodowaniem i jeżdżę już tak z 6 miesięcy i nie ma żadnych błędów
  12. Dokładnie , mogłeś wsadzić od 3.0 bitdi mocowania takie same tylko węże trzeba dopasować . Wkładałem taki do q5 ojca 2.0 tdi i jest dużo lepiej .
  13. No to cena mega jak za te felgi . Na portalach z ogłoszeniami takie latają po 7-8 tys
  14. Dzięki za odpowiedzi i sorry za lekkie zaśmiecenie tematu . Koła dojechały z oponami 275/30/20 . Jak się troszkę wypogodzić to może wrzucę na auto zobaczyć jak się będzie prezentować
  15. Powiedz na jakich oponach jeździsz przy feldze 20 cali ?? Chodzi mi o rozmiar wysokość i szerokość . W necie znalazłem ze powinna być 265/35/20
  16. Nie mam pojęcia mi tuner wygrywał swój program
  17. Rozebrałam dzisiaj Dolot i odziwo gość co robił rozrząd rok temu dotrzymał słowa i musiał poczyścić wszystko . Nie było tragedii przed Po Ponadto padł zaworek od podciśnienia , tez został dzisiaj wymieniony . Może on namieszał , ze nie udało się osiągnąć 400 KM sam nie wiem .
  18. Celowałem w 4 na przodzie , ale jestem zadowolony z tego jak teraz auto jeździ . Druga sprawa cieszę się ze w pierwszej kolejności zrobiłem hamulce . musze się zebrać do czyszczenia tych przepustnic i wtedy powinno jechać jeszcze lepiej .
  19. Wiesz co , szczerze to nie wiem bo robiłem trasę i od razu auto do garażu . Jak pojeżdżę po mieście to będę mógł coś więcej powiedzieć . Ale zmiana biegów (szybsza) odczuwalna i to bardzo
  20. Tak , taki zestaw został wrzucony . Podobno w przedlifcie ciężej osiągnąć 400 . Polift ma już inne wtryski i turbiny . Ale wyczyszczę co trzeba i powinno być jeszcze lepiej . Ten setap co mam wgrany jest na okolice 410 KM z drobnymi dolotami . a taki tam syf siedzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.