Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. jesli mowa o mocy to Golf 6 HGP 3,6 BiTurbo Grip 700 PS Club 2 - YouTube jest kozak
  2. Ale kolego zrobiłeś zamiesznie na forum Fura bardzo ładna ale niestety nieliczni moga sobie na taką pozwolić.:kox::kox::kox:
  3. no ładnie wyglada, cała zimo zostaje na szukanie
  4. a nie jest ładniejsza od RS, ta co wkleiłeś fotke wydawała mi sie zawsze mała optycznie. Ta 20 od a8 ma et 37 moje obecne mają et45, chyba nie beda obcierać?? Jak narazie facet wystamił je za 4000 na zimie a bez opon chce 3500, może jak sie jeszcze troszke poczeka to cena spadnie. Niedoczytałem cena jest za 3 koła a nie za 4
  5. dokładnie tak jak piszesz trzeba szukac 19
  6. Skoda robi pomiane , wszyscy się smieją jak sie ustawia pierwszy raz na starcie , ale juz po pierwszym przejeździe kopary im opadają:kox: ---------- Post dopisany 05-10-2012 at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany 23-09-2012 at 20:13 ---------- Pare nowych fotek po myciu:naughty: <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br />
  7. Wypasione jedynie co zmień to felgi bo na tych to słabo wyglada i zawias w dół
  8. peter22 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    super a jaki stan???? widze ze gdzieś w twojej okolicy mieszka sprzedający, bo tak szybko felunie wylądowały na aucie
  9. peter22 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    to w moim a6 chyba by już była rowna z blotnikiem . ciekawe jak ta fela by wygladała w A6 C6
  10. peter22 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    ładne tylko jak jest et 33 to fela wejdzie do srodka czy bardziej na zewnątrz porownujac do et np 45??
  11. nie boisz sie że stożek zaciągnie wodę w ulewne dni
  12. peter22 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    tu masz takie FELGI AUDI 20" 9J --- OPONY 275/35/20 (2624368906) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  13. to jakiego szukac żeby było w miare młode rocznikowo ??
  14. aż takie różnice to co tam pomodzili ze nie podpasi????
  15. czy taka turbina z 3.0 tdi 245 KM bedzie dobra Nr katalogowy turbiny - 059 145 874L. Nr Garretta - GTB2260VZK.
  16. sprzedawało sie tak długo pewnie przez to jasne wnętrze
  17. a nawet po to zebu felga 20 cali głupio nie wyglądała hehe:grin::grin::grin:
  18. dobre opony i wiedza Rogalla robią swoje. na obecnym setapie na pierwszym biebu mam zmniejszone doładowanie dopiero od następnych przełożen mam podniesione . Tutaj masz linka Skoda Emeryta 1.8 TSI - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum kolego skadą octavią 1.8t zrobioną na 310KM zlał juz tyle mocnych aut że szok. Ja nie robie auta na wyscigi bo a6 ma spora mase i sie do tego nie nadaje. Robie auto dla siebie do jazdy na codzień z małym spalaniem w trasie .
  19. wsadzam jeszcze gtb22 i wydech celuje w 260 KM jak ma kolega piramida z forum skody, mysle że 3.0 tdi może miec problem z takim 2.0 tdi 260 KM
  20. niestety znaczek zostaje bo został zalany jakims dziwnym klejem i bez uszkodzenia grila nie da sie go zdjac. chyba wcześniejszemu właścicielowi buchneli pare razy i zakleił na dobre:facepalm:
  21. to teraz jestes zwiazany z marka audi na zawsze :oD
  22. Auto nie było hamowane po zmianie , dopiero jak wejdzie turbina gtb22 i wydech to bede jechal na korekte. ---------- Post dopisany at 12:10 ---------- Poprzedni post napisany at 12:07 ---------- Srednica jest taka sama jak w b8 3.0 tdi , mam te same złączki . Wrclaguna jak u siebie zmienial na IC od 3.0 tdi to chyba opisywał jaka mają srednice .
  23. Witam juz jestem po montażu IC z 3.0 biturbo dodatkowo doszedł zderzak polift i gril RS <br /><br />
  24. Bardzo mi sie podoba twoje a4 ale niestety potrzebuje kombi i wiecej miejsca . Ale bede pamietał w razie czego:wink: ---------- Post dopisany 17-09-2012 at 18:43 ---------- Poprzedni post napisany 16-09-2012 at 21:32 ---------- co do wymiany na zderzak poliftowy, trzeba pamietac że są inne wtyczki na halogeny i jesli ktos ma czujniki to kable trzeba przedłużyc . wtyczki do halogenów kosztuja groszec w ASO wiec nie ma co robic druciarni:whistling:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.