Treść opublikowana przez secio84
-
B6 DIVISION
Pany macie jakiś dobry patent na zdarcie, ściągnięcie taśmy 2-stronnej z listew na progi. Bo moje palce juz rady nie dają.
-
B6 DIVISION
Ktoś chce Chlapacze????? Ori
-
B6 DIVISION
tylko że był wymieniany, mowa o czujniku tym zielonym tak z tyłu silnika ? tak Nie wiem ile , jak założę całość to dopiero będę chciał to sprzedać a to wezmę za jakiś czas są rzeczy ważne i ważniejsze No to w takim razie sterownik wentylatorów który jest na psie przednim. Zetknął bym na niego albo podłączyć pod komp może cos będzie wiadomo.
-
B6 DIVISION
Czujnik temp ci padł
-
B6 DIVISION
Pany ktoś orientuje się co to może być za felga jak się nazywa?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Będzie bezbarwny jeszcze
-
B6 DIVISION
Coś takiego może być ??
-
Spoty Katowice i okolice
Nie umie wysłać pw może ty mi jakąś fotę wyślij i oczywiście cenę
-
B6 DIVISION
Przy moich małych kołach to bym musiał same zaciski włożyć bez tarcz Nic tylko zmienić koła No tak szukam jakiś 17 i tak na zime
-
B6 DIVISION
Przy moich małych kołach to bym musiał same zaciski włożyć bez tarcz
-
Spoty Katowice i okolice
18 mam chce coś na zimę. A co to masz i za ile
-
B6 DIVISION
I to jest kompletnie nic więcej nie musze do tego kupić prócz tarcz i klocków. Tak. Oczywiście klocki i tarcze nabędziesz u mnie w zastrzaszająco niskiej cenie Oki załatwię zaciski a później będę pisał. Możesz na pw napisać mi ile z klocki i tarcze
-
B6 DIVISION
I to jest kompletnie nic więcej nie musze do tego kupić prócz tarcz i klocków.
-
B6 DIVISION
Oki to dziś będę szukał. Chyba ze ty cos znajdziesz to podeślij linka na pw
-
B6 DIVISION
Mordo wpisz na allegro zacisk a6 c6. Ostatnio po 50zl/szt znalazlem:wink:Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 I z tego co kojarzę to one w całości są nie trzeba jarzma?A zamówiłem na ten tył jarzma powinno być jutro z hurtowni 85zl za sztukę. Wyślij mi na pw VIN z tego auta to Ci dokładnie sprawdzę co to za auto i jaka produkcja [emoji2]
-
B6 DIVISION
Panowie potrzebny nr zacisków pod tarcze 320 chyba że ty Waldek masz jakiś ładny komplet
-
B6 DIVISION
Chopie byle nie biały!Ty żyjesz kiedy jedziesz na horwacje. Już chyba zdecydowane będą srebrne.
-
B6 DIVISION
To zdecydowanie srebne
-
Spoty Katowice i okolice
Jakie fotki? Hi hi... znaki każdy sobie może wypalić no chyba ze masz inicjały no gorzej jak ten ktoś ma te same. Myślę że nic nie ugrasz. Mnie by się chyba nie chciało szukać i robić takich akcji. Ale Twoja sprawa Jakie tam emocje? Dziś nasi byli mega słabi. Robie to dla zasady nie nawidze złodzieji Żebyś mnie źle nie zrozumiał. Oczywiście kara gnojowi się należy jeśli to on ale trudno wg mnie będzie to w tym wypadku udowodnić. U Ciebie było inaczej bo sqrwiel kradł żeby zarobić a tu (jeśli to on) pożyczył sobie dekielek bo mu brakowało i ciężko będzie mu coś udowodnić i ukarać, tak myślę. No wogole z takimi rzeczami to ciężka sprawa jest.A tak z innej beczki potrzebne mi alusy na zimę jakieś 16 a najlepiej 17 może ktoś coś ma do sprzedania.
-
B6 DIVISION
Spoko dzięki za poradę.
-
B6 DIVISION
Myślałem nad żółtym albo bialym
-
B6 DIVISION
Ludziska jaki kolor na zaciski do mojego padła????
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bry
- B6 DIVISION