Treść opublikowana przez misiek95
-
[ALL B5] Czarnula! BBS Orange! Sprzedam!
Teraz jak mi skórki wpadły takie jak twoje to auta prawie jak blizniaki
-
nie swieca sie lampki podswietlenia kabiny z tylu
Miałem to samo, rozebrałem całą lampke i przyczyściłem mechanicznie wszystkie styki a potem WD40 i działa :wink:Wszystko jest tam wciskane w siebie więc rozłożenie to minuta roboty. Jeżeli to nie pomoże, to możesz też zagłębić się w schematy i sprawdzić czy lampka jest dobrze zasilona
-
Ogrzewane fotele.
Podgrzewane fotele to zielona kostka. Jeżeli takowa wychodzi z fotela to wystarczy dorobić wiązke razem z przełącznikami i bedzie działać
-
Podgrzewane dysze spryskiwaczy!!!
Podobno przy ujemnych temperaturach jak spryskujesz szybe to aż para idzie bo płyn jest ogrzany. U mnie też idą kabelki i czekam na konkretne mrozy żeby zobaczyć czy to w ogóle działa także polecam też poczekać
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
Trakcyjnie bardzo podobnie, też jest sztywny. A co do mocy to tylko 101km, także d*py nie urywa
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
240tkm AJM. Chodzi jak pszczoleczka i oby tak dalej
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
Nie przeginaj z tym żółtym Kolega kupił a3 w twoim kolorze i roczniku tylko klekot i oska. Można by go na spota przyciągnąć
-
Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
Ciekawe czy będzie się to trzymalo długo bo sam nad tym myślę
-
[B5 ABC] Naprawa podgrzewania w fotelach przednich
Dzisiaj naprawilem podgrzewanie w swoim fotelu i przy okazji poprawilem robotę bo ktoś to ewidentnie spartolil. Rozginanie tych spinek to moment jeżeli ma się odpowiednie narzędzie. Polecam uważać aby nie wyrwać tego drutu z gąbki bo później po złożeniu okaże się że przetloczenia w fotelach zniknęły. U mnie tak było i naprawilem to przy pomocy miliona trytytek. Przypinalem ten drut wyrwany z gąbki do stelaża fotela pod gąbką. Cała impreza zajęła mi z 10 godzin. Jak ktoś jest cierpliwym pedantem to polecam
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Z bagażnika wyleciał wzmacniacz i sub, ze schowka wyleciała zmieniarka ale za to wpadły czarne grzane kubły w skórze Jak narazie w aucie tylko tył ale na dniach na pewno wpadnie reszta włącznie z climatronikiem, wiązką grzania, boczkami łokciem itd. Dokończyłem pakiet ledów na własnych modułach Materiałowe kubły idą na handel, więc jakby ktoś był zainetersowany to uderzać na PW ---------- Post dopisany 30-11-2013 at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany 28-11-2013 at 17:14 ---------- Wiązka zrobiona, fotele przód już w aucie
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Prace nad felgami trwają, małe spy foto:whistling: Jak na malowanie własnoręcznie w garażu to myśle, że wyszło idealnie jest pare pyłków, ale tego nie da sie uniknąć chyba bez komory Przy tym świetle wyglądają prawie jak srebrne ale jest to bez wątpienia biała perła
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Jak są drogie to chyba sobie odpuszcze rzeczywiscie dosyć pożądany towar, nie pomyślałem nawet o tym. Sprawdź, napisz cenę na pw i zobaczymy Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 4
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Diesel cyfrowy vdo. A predkosciomierz jakiś znajdziesz vdo? A czy tarcze ma to dziś Ci odpowiem, bo zapomniałem Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 4
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Drogą handlu wymiennego wpadną do mnie czarne kubelki w skórze, grzane może ktoś chętny na moje fotele?
-
[ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P
Daj zdjęcia jak teraz wygląda, póki na alu stoi Jak zrealizujesz te plany co mówiłeś typu fis, recaro itd. to auto bedzie kosa:kox: Jak bym miał tyle gratów co Ty, to bym z garażu nie wychodził
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Ja nie robie na błysk tylko szpachlowalem wszystkie ubytki wzery itd. W poniedziałek będzie podkład we wtorek może będą zrobione. A prostowanie bardzo profesjonalnie, nie ma do czego się przyczepić Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 4
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Nawet nie byłem pewien czy Ciebie widziałem. Ze 3 razy się oglądałem bo nie byłem pewien felgi wyprostowalem u twojego człowieka w Siedlecinie a w castoramie byłem po papiery wodne do szlifowania alu. Będą idealne jak nówki Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 4
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Z zawiasem nic nie robiłem Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 4
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Matys kupiłeś xenon?
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Mam wrażenie, że po spocie masz chęć modzenia Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 4
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
Byłem, jeździłem. 180km robi robotę Sprawdź czy masz te tarczki vdo na handel
-
Zacinająca się klamka zewnętrzna
Witam! Mam problem z klamką zewnętrzną drzwi kierowcy. Po otworzeniu auta centralnym zamkiem musze pociągnąć za klamke pare razy żeby w końcu coś w środku "pstrykneło" i można było otworzyć drzwi. Gdy zamykam i otwieram drzwi jeszcze raz bez zamykania centralnym problem nie występuje. Czy ktoś się z czymś takim spotkał? ---------- Post dopisany 11-11-2013 at 12:06 ---------- Poprzedni post napisany 02-09-2013 at 20:44 ---------- Odświeżam
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Ostatnio zrobiłem instalacje grzanych luster oraz kupiłem prawe, duże, grzane w kolorze Razem z kolegą wzieliśmy się za produkcje modułów led. Brakuje jeszcze kierunkowych w suficie oraz rejestracji. Niestety zdjęcia w aucie wyszły słabe, taki aparat:decayed: Wrzucam jedno A tutaj różnica barwy A teraz zabieram się za alu, ale nadal nie wiem czy na srebrno je zrobić czy na biało
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Sam wkład w kawałkach. Dobra, spróbuje tam gdzie mówisz
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Ja bede Gdzie w jeleniej sprzedać wkład katalizatora?