Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. Teraz jak mi skórki wpadły takie jak twoje to auta prawie jak blizniaki
  2. Miałem to samo, rozebrałem całą lampke i przyczyściłem mechanicznie wszystkie styki a potem WD40 i działa :wink:Wszystko jest tam wciskane w siebie więc rozłożenie to minuta roboty. Jeżeli to nie pomoże, to możesz też zagłębić się w schematy i sprawdzić czy lampka jest dobrze zasilona
  3. Podgrzewane fotele to zielona kostka. Jeżeli takowa wychodzi z fotela to wystarczy dorobić wiązke razem z przełącznikami i bedzie działać
  4. Podobno przy ujemnych temperaturach jak spryskujesz szybe to aż para idzie bo płyn jest ogrzany. U mnie też idą kabelki i czekam na konkretne mrozy żeby zobaczyć czy to w ogóle działa także polecam też poczekać
  5. Trakcyjnie bardzo podobnie, też jest sztywny. A co do mocy to tylko 101km, także d*py nie urywa
  6. 240tkm AJM. Chodzi jak pszczoleczka i oby tak dalej
  7. Nie przeginaj z tym żółtym Kolega kupił a3 w twoim kolorze i roczniku tylko klekot i oska. Można by go na spota przyciągnąć
  8. Ciekawe czy będzie się to trzymalo długo bo sam nad tym myślę
  9. Dzisiaj naprawilem podgrzewanie w swoim fotelu i przy okazji poprawilem robotę bo ktoś to ewidentnie spartolil. Rozginanie tych spinek to moment jeżeli ma się odpowiednie narzędzie. Polecam uważać aby nie wyrwać tego drutu z gąbki bo później po złożeniu okaże się że przetloczenia w fotelach zniknęły. U mnie tak było i naprawilem to przy pomocy miliona trytytek. Przypinalem ten drut wyrwany z gąbki do stelaża fotela pod gąbką. Cała impreza zajęła mi z 10 godzin. Jak ktoś jest cierpliwym pedantem to polecam
  10. Z bagażnika wyleciał wzmacniacz i sub, ze schowka wyleciała zmieniarka ale za to wpadły czarne grzane kubły w skórze Jak narazie w aucie tylko tył ale na dniach na pewno wpadnie reszta włącznie z climatronikiem, wiązką grzania, boczkami łokciem itd. Dokończyłem pakiet ledów na własnych modułach Materiałowe kubły idą na handel, więc jakby ktoś był zainetersowany to uderzać na PW ---------- Post dopisany 30-11-2013 at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany 28-11-2013 at 17:14 ---------- Wiązka zrobiona, fotele przód już w aucie
  11. Prace nad felgami trwają, małe spy foto:whistling: Jak na malowanie własnoręcznie w garażu to myśle, że wyszło idealnie jest pare pyłków, ale tego nie da sie uniknąć chyba bez komory Przy tym świetle wyglądają prawie jak srebrne ale jest to bez wątpienia biała perła
  12. Jak są drogie to chyba sobie odpuszcze rzeczywiscie dosyć pożądany towar, nie pomyślałem nawet o tym. Sprawdź, napisz cenę na pw i zobaczymy Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 4
  13. Diesel cyfrowy vdo. A predkosciomierz jakiś znajdziesz vdo? A czy tarcze ma to dziś Ci odpowiem, bo zapomniałem Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 4
  14. Drogą handlu wymiennego wpadną do mnie czarne kubelki w skórze, grzane może ktoś chętny na moje fotele?
  15. Daj zdjęcia jak teraz wygląda, póki na alu stoi Jak zrealizujesz te plany co mówiłeś typu fis, recaro itd. to auto bedzie kosa:kox: Jak bym miał tyle gratów co Ty, to bym z garażu nie wychodził
  16. Ja nie robie na błysk tylko szpachlowalem wszystkie ubytki wzery itd. W poniedziałek będzie podkład we wtorek może będą zrobione. A prostowanie bardzo profesjonalnie, nie ma do czego się przyczepić Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 4
  17. Nawet nie byłem pewien czy Ciebie widziałem. Ze 3 razy się oglądałem bo nie byłem pewien felgi wyprostowalem u twojego człowieka w Siedlecinie a w castoramie byłem po papiery wodne do szlifowania alu. Będą idealne jak nówki Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 4
  18. Z zawiasem nic nie robiłem Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 4
  19. Matys kupiłeś xenon?
  20. Mam wrażenie, że po spocie masz chęć modzenia Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 4
  21. Byłem, jeździłem. 180km robi robotę Sprawdź czy masz te tarczki vdo na handel
  22. Witam! Mam problem z klamką zewnętrzną drzwi kierowcy. Po otworzeniu auta centralnym zamkiem musze pociągnąć za klamke pare razy żeby w końcu coś w środku "pstrykneło" i można było otworzyć drzwi. Gdy zamykam i otwieram drzwi jeszcze raz bez zamykania centralnym problem nie występuje. Czy ktoś się z czymś takim spotkał? ---------- Post dopisany 11-11-2013 at 12:06 ---------- Poprzedni post napisany 02-09-2013 at 20:44 ---------- Odświeżam
  23. Ostatnio zrobiłem instalacje grzanych luster oraz kupiłem prawe, duże, grzane w kolorze Razem z kolegą wzieliśmy się za produkcje modułów led. Brakuje jeszcze kierunkowych w suficie oraz rejestracji. Niestety zdjęcia w aucie wyszły słabe, taki aparat:decayed: Wrzucam jedno A tutaj różnica barwy A teraz zabieram się za alu, ale nadal nie wiem czy na srebrno je zrobić czy na biało
  24. Sam wkład w kawałkach. Dobra, spróbuje tam gdzie mówisz
  25. Ja bede Gdzie w jeleniej sprzedać wkład katalizatora?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.