Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. Na to wygląda... coś ciężko się dogadać
  2. łee, mój brudniejszy:decayed: grill fajny. ładuj te bixy to bedzie wypas:naughty:
  3. Zakładałem koledze tempomat i żeby go uruchomić wpisałem w logowaniu 11463, po czym zegarek sterowany radiowo stał sie zegarkiem ustawianym ręcznie. Edytuje mi ktoś tą liczbe tak, zeby uwzględniała też zegar radiowy?
  4. Ja swoje hidy tak wcisnąłem Potem całość zaślepiona taśmą klejącą taką porządną i na koniec jeszcze sprayem czarnym psiknąłem i teraz nawet jakby pies lampe mi wydłubał to bedzie miał zagwózdke czy to ori:
  5. Więc 14. Co z resztą?
  6. Dobra chłopaki widze że ciężko to idzie. Proponuje jutro godzina 15
  7. Może wężyk spryskiwacza tył Ci sie rozpiął?
  8. Ja proponuje ten weekend a tak konkretniej to już wy sie musicie dogadać bo ja sie dopasuje
  9. Widze na zdjęciach że Twoje listwy są takie "pofalowane" jak moje były Może to oznaczać że ta metalowa listewka się z nich już wysypała a potem jakiś magik przeykleił całość klejem do szyb albo czymś takim Także dopóki tego nie zdejmiesz to nie wiadomo czego sie spodziewać. Może być tak że kupisz drugie, zdjemiesz swoje do wymiany a tu sie okaże że rudy wszędzie wychodzi:whistling: i wtedy wszystkie drzwi do połowy do malowania
  10. misiek95 odpowiedział(a) na lisek120 temat w 1.9TDI
    Węże w butelke i wypiąłem bezpiecznik pompy paliwa. Filterek dawałem. Jak zajrzysz do mojego wątku to jest tam fotka po wykonaniu zabiegu, ewidentnie widać syf Wypalenie zawartości puszki to zależy jakie obroty mu zapodasz Mi to zajeło jakieś 15-20 min. Reszta poszła do baku
  11. misiek95 odpowiedział(a) na lisek120 temat w 1.9TDI
    Panowie jeżeli głośno wam chodzi silnik na pompowtryskach to polecam czyszczenie liqui moly. Mój chodził po kupnie jak traktor, a a niedawno wyczyściłem pompki i efekt jest mega także polecam każdemu bo koszt jest naprawde niski a efekt może być niesamowity(jak w moim przypadku) ---------- Post dopisany at 17:33 ---------- Poprzedni post napisany at 17:32 ---------- No i poprawiło się także odpalanie rano i nie jest słaby na zimnym jak wcześniej:wink:
  12. Racja, myślałem o panelu bez grzanych d*p
  13. A co jakby zamiast ponownego dobierania koloru prysnąć panel klimy, rns i to powyżej w to samo? nie było by właściwie różnicy poza idealnie dobranym odcieniem
  14. misiek95 odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    Panowie potrzebuje żeby mi na szybko ktoś napisał gdzie się wpinać przy ecu w silniku AVG. Albo chociaż wskazał numer posta w którym temat był poruszony:hi:
  15. Dobra, dzięki chłopaki za podpowiedzi. Do wiosny skompletuje zestaw i bede działał
  16. Poprostu pytam czy można odpuścić ten preparat do zdejmowania smoły. Masło to jeszcze nie słyszałem ale kiedyś ktoś wspominał że benzyna ekstrakcyjna daje rade:naughty:
  17. Jako że budżet ograniczony to starałem się wymienić to co najpotrzebniejsze. A glinka zdejmie smołe z lakieru? Można to zrobić jakiś domowym sposobem?
  18. Panowie poszukuje kogoś kto mnie przyjmie na praktyki- elektronika ogólnie a najlepiej coś związane z autami, jakieś alarmy, diagnostyka takie rzeczy:decayed: Jakby ktoś miał jakiś pomysł albo znajomego to dajcie znać
  19. Planuje odświeżyć swoje auto. Mam polerke, mam karchera, mam pianownice, mam gąbki, 2 wiadra do mycia i szampon jakiś. Planuje zakupić: Cleaner Dodo Glinka(jeszcze nie wiem jaka) Zestaw past i padów z tej aukcji Zestaw Menzerna FG500 PF2500 SF4000 + Gąbki Urban (3871428460) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Wosk megsa 16 Coś do osuszania lakieru Czy to co wypisałem pasuje do siebie? Czy brakuje mi czegoś? Co to jest to LSP?
  20. Mam ten sam problem tylko chyba w mniejszym stopniu. Ciekawe skąd to się bierze
  21. Wczoraj czyściłem pompowtyski preparatem liqui moly- maszyna jetclean zrobiona ze słoika W filterku na powrocie zebrało się całkiem sporo syfu, widać na zdjęciu. Co do efektów to na pewno ciszej chodzi, minimalnie lepsza reakcja na gaz no i wkońcu ustało denerwujące szarpanie w określonym zakresie obrotów Jako że jadą do mnie listwy na drzwi ori z aso wersja z plastikową szyną to zerwałem stare które jakiś rzeźnik przykleił silkonem albo czymś takim. Zrywałem razem z farbą tragedia. A z takich przyjemniejszych rzeczy to wpadły wycierałki z passata Płyn we wspomaganiu przypominał zupe, więc poszedł do wymiany. Zalałem minerala Febi 6162 ---------- Post dopisany 13-01-2014 at 14:12 ---------- Poprzedni post napisany 12-01-2014 at 15:45 ---------- Jest paczuszka dzięki Krycha
  22. Te springi weiteca to ile mają? -40?
  23. Mam nadzieje że to projekt pod ten głośnik, bo jak litraż Ci nie zagra do tego głośnika to bedzie lipa:decayed: kolega tak budował i sie pomylił o pół litra i wyszła straszna łupanka ;d a po Przeróbkach było na prawde git- bass potrafił zejść baardzo nisko
  24. No właśnie też mnie zaciekawił

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.