Treść opublikowana przez misiek95
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Na to wygląda... coś ciężko się dogadać
-
[B5 2.4 benz + lpg] Czarny ALF
łee, mój brudniejszy:decayed: grill fajny. ładuj te bixy to bedzie wypas:naughty:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Zakładałem koledze tempomat i żeby go uruchomić wpisałem w logowaniu 11463, po czym zegarek sterowany radiowo stał sie zegarkiem ustawianym ręcznie. Edytuje mi ktoś tą liczbe tak, zeby uwzględniała też zegar radiowy?
-
Jaki zestaw HID pasuje do A4 + jak puścić kable od tego przez lampy
Ja swoje hidy tak wcisnąłem Potem całość zaślepiona taśmą klejącą taką porządną i na koniec jeszcze sprayem czarnym psiknąłem i teraz nawet jakby pies lampe mi wydłubał to bedzie miał zagwózdke czy to ori:
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Więc 14. Co z resztą?
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Dobra chłopaki widze że ciężko to idzie. Proponuje jutro godzina 15
-
Woda pod wycieraczką kierowcy
Może wężyk spryskiwacza tył Ci sie rozpiął?
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Ja proponuje ten weekend a tak konkretniej to już wy sie musicie dogadać bo ja sie dopasuje
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
Idziesz w ori czy jakiś kombajn?
-
Listwy boczne dolne
Widze na zdjęciach że Twoje listwy są takie "pofalowane" jak moje były Może to oznaczać że ta metalowa listewka się z nich już wysypała a potem jakiś magik przeykleił całość klejem do szyb albo czymś takim Także dopóki tego nie zdejmiesz to nie wiadomo czego sie spodziewać. Może być tak że kupisz drugie, zdjemiesz swoje do wymiany a tu sie okaże że rudy wszędzie wychodzi:whistling: i wtedy wszystkie drzwi do połowy do malowania
-
Głośna praca silnika
Węże w butelke i wypiąłem bezpiecznik pompy paliwa. Filterek dawałem. Jak zajrzysz do mojego wątku to jest tam fotka po wykonaniu zabiegu, ewidentnie widać syf Wypalenie zawartości puszki to zależy jakie obroty mu zapodasz Mi to zajeło jakieś 15-20 min. Reszta poszła do baku
-
Głośna praca silnika
Panowie jeżeli głośno wam chodzi silnik na pompowtryskach to polecam czyszczenie liqui moly. Mój chodził po kupnie jak traktor, a a niedawno wyczyściłem pompki i efekt jest mega także polecam każdemu bo koszt jest naprawde niski a efekt może być niesamowity(jak w moim przypadku) ---------- Post dopisany at 17:33 ---------- Poprzedni post napisany at 17:32 ---------- No i poprawiło się także odpalanie rano i nie jest słaby na zimnym jak wcześniej:wink:
-
Rezanie przedniego panelu RNS-E pod B5
Racja, myślałem o panelu bez grzanych d*p
-
Rezanie przedniego panelu RNS-E pod B5
A co jakby zamiast ponownego dobierania koloru prysnąć panel klimy, rns i to powyżej w to samo? nie było by właściwie różnicy poza idealnie dobranym odcieniem
-
Montaż tempomatu A4 B5
Panowie potrzebuje żeby mi na szybko ktoś napisał gdzie się wpinać przy ecu w silniku AVG. Albo chociaż wskazał numer posta w którym temat był poruszony:hi:
-
Lakier lustro ;p
Dobra, dzięki chłopaki za podpowiedzi. Do wiosny skompletuje zestaw i bede działał
-
Lakier lustro ;p
Poprostu pytam czy można odpuścić ten preparat do zdejmowania smoły. Masło to jeszcze nie słyszałem ale kiedyś ktoś wspominał że benzyna ekstrakcyjna daje rade:naughty:
-
Lakier lustro ;p
Jako że budżet ograniczony to starałem się wymienić to co najpotrzebniejsze. A glinka zdejmie smołe z lakieru? Można to zrobić jakiś domowym sposobem?
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Panowie poszukuje kogoś kto mnie przyjmie na praktyki- elektronika ogólnie a najlepiej coś związane z autami, jakieś alarmy, diagnostyka takie rzeczy:decayed: Jakby ktoś miał jakiś pomysł albo znajomego to dajcie znać
-
Lakier lustro ;p
Planuje odświeżyć swoje auto. Mam polerke, mam karchera, mam pianownice, mam gąbki, 2 wiadra do mycia i szampon jakiś. Planuje zakupić: Cleaner Dodo Glinka(jeszcze nie wiem jaka) Zestaw past i padów z tej aukcji Zestaw Menzerna FG500 PF2500 SF4000 + Gąbki Urban (3871428460) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Wosk megsa 16 Coś do osuszania lakieru Czy to co wypisałem pasuje do siebie? Czy brakuje mi czegoś? Co to jest to LSP?
-
A4 B5 1,9TDI tylne Kola stoja /--\ Co robić ??
Mam ten sam problem tylko chyba w mniejszym stopniu. Ciekawe skąd to się bierze
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Wczoraj czyściłem pompowtyski preparatem liqui moly- maszyna jetclean zrobiona ze słoika W filterku na powrocie zebrało się całkiem sporo syfu, widać na zdjęciu. Co do efektów to na pewno ciszej chodzi, minimalnie lepsza reakcja na gaz no i wkońcu ustało denerwujące szarpanie w określonym zakresie obrotów Jako że jadą do mnie listwy na drzwi ori z aso wersja z plastikową szyną to zerwałem stare które jakiś rzeźnik przykleił silkonem albo czymś takim. Zrywałem razem z farbą tragedia. A z takich przyjemniejszych rzeczy to wpadły wycierałki z passata Płyn we wspomaganiu przypominał zupe, więc poszedł do wymiany. Zalałem minerala Febi 6162 ---------- Post dopisany 13-01-2014 at 14:12 ---------- Poprzedni post napisany 12-01-2014 at 15:45 ---------- Jest paczuszka dzięki Krycha
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Te springi weiteca to ile mają? -40?
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
Mam nadzieje że to projekt pod ten głośnik, bo jak litraż Ci nie zagra do tego głośnika to bedzie lipa:decayed: kolega tak budował i sie pomylił o pół litra i wyszła straszna łupanka ;d a po Przeróbkach było na prawde git- bass potrafił zejść baardzo nisko
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
No właśnie też mnie zaciekawił