Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. Nie, koniec eksperymentów tak jak fabryka przewidziala jest super. Sama wymiana kloszy na niewypiaskowane cieszy oko
  2. No i o to chodzi chyba, żeby się zapychal.... Ja jak wymienialem płyn wspomagania to było w nim od groma opilkow metalu... Sitko w zbiorniczku tu nie ma nic do rzeczy
  3. zrób odwrotnie. trzymaj gaz i wciśnij drugą nogą hamulec w trakcie jazdy to zobaczysz o co chodzi:decayed:
  4. Znajomy mechanik mówił mi, żeby przed wymianą płynu wstawić filterek na przewodzie magiel-zbiorniczek na kilka dni. Podobno taki zabieg czyni cuda. Co o tym myślicie?
  5. najlepiej mieć ori wiązke z auta, wtedy to łatwizna. bez wzmacniacza bose też sie nie obejdzie
  6. Jak wyciszysz drzwi i zrobisz to porządnie to będzie duuużo lepiej niż na seryjnych głośnikach. Ja mam to podpięte chwilowo pod ori symphony i gra całkiem przyzwoicie. Jak będziesz chciał to mam namiar na gościa co sprzedał mi pb s-6c za 169pln, może też go urobisz na promocje:naughty:
  7. przecież napisał, że materiał... Prawidłowo w kubłach powinno grzać 1. oparcie 2. srodek siedziska 3. boki siedziska. Są to 3 osobne obwody. Obstawiam, że przepalają Ci się łączenia mat w siedzisku. Pewnie w tamtym miejscu jest gorąco aż parzy a reszta nic.
  8. zależy który odpali:bag:
  9. no też dzisiaj oglądałem efekt końcowy:drool3: ciekawe kiedy jakieś foty:whistling:
  10. Będę
  11. w tygodniu wpadnij do Stacha to oblukam na żywo i oddam Ci kabelek:kox: wydaje mi sie że przód dużo szerzej niz tył, nie?
  12. 6 szuflad do kredensa bix v2
  13. Ja swoją działkę skończyłem, teraz Alan musi dokończyć i będzie klasa
  14. No jest fajnie,
  15. a można jakoś wyłączyć ten komunikat navi o tunerze? bo co chwile mi wyskakuje informacja żeby podpiąć tuner:facepalm:
  16. Dobra, wszystko jasne. To może uda się wypruc ten tuner z auta. Dzięki
  17. nie mow mlody ze ten archaizm zakupiles jeśli navi lata po CANie, to ciągniesz tylko CAN z licznika do radia, a za komunikację odpowiada już kodowanie w kanale 62 licznika. Z jakiego modelu masz tą navi i co to za navi? Jeśli RNS-D z B/C5 to musi być TMC, ale szczegółów nie znam co do podłączenia. Potwierdzam do RNS-D potrzebny jest tmc aby wyświetlić info na fisie Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2 info, czyli RDS czy info z navi?
  18. to nie moje:decayed: mam nadzieje że pamiętałeś o kabelku, bo ja zapomniałem przypomnieć jeśli navi lata po CANie, to ciągniesz tylko CAN z licznika do radia, a za komunikację odpowiada już kodowanie w kanale 62 licznika. Z jakiego modelu masz tą navi i co to za navi? Jeśli RNS-D z B/C5 to musi być TMC, ale szczegółów nie znam co do podłączenia. Navi to rns-d dx. Czegoś nie rozumiem chyba... licznik jest z tego samego auta co navi ale żeby zadziałało to razem to potrzebny mi tuner TMC? Gdzie on jest w aucie orginalnie?
  19. Czyli rozumiem, że komunikaty RDS będą działać. A co z komunikatami navi? Bo w szarej kostce są też piny T32b/23, 24, 25 – KEY BRANCH - NAVI. Czy coś tam podpinać?
  20. Czy ostatnie wersje liczników w a4 obsługiwały can? Mam navi dx które nie ma wyjść data ena clock i licznik pełny fis z końcówki produkcji. Czy potrzebny mi tuner TMC?
  21. niedziele proponuje
  22. inne auto z tą kierą, nie? ja sie jeszcze waham czy wrzucać lato
  23. Placki, na sprzedaż
  24. http://a4-klub.pl/showthread.php?t=307587
  25. czyli w lampie kierowcy dioda a w lampie pasażera drucik? i jedna dioda eliminuje problem?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.