Treść opublikowana przez misiek95
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Nie, koniec eksperymentów tak jak fabryka przewidziala jest super. Sama wymiana kloszy na niewypiaskowane cieszy oko
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
No i o to chodzi chyba, żeby się zapychal.... Ja jak wymienialem płyn wspomagania to było w nim od groma opilkow metalu... Sitko w zbiorniczku tu nie ma nic do rzeczy
-
Wciśnięcie pedału hamulca + gazu = tryb testowy?
zrób odwrotnie. trzymaj gaz i wciśnij drugą nogą hamulec w trakcie jazdy to zobaczysz o co chodzi:decayed:
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
Znajomy mechanik mówił mi, żeby przed wymianą płynu wstawić filterek na przewodzie magiel-zbiorniczek na kilka dni. Podobno taki zabieg czyni cuda. Co o tym myślicie?
-
System Bose!Prośba o szybką odpowiędź!
najlepiej mieć ori wiązke z auta, wtedy to łatwizna. bez wzmacniacza bose też sie nie obejdzie
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Jak wyciszysz drzwi i zrobisz to porządnie to będzie duuużo lepiej niż na seryjnych głośnikach. Ja mam to podpięte chwilowo pod ori symphony i gra całkiem przyzwoicie. Jak będziesz chciał to mam namiar na gościa co sprzedał mi pb s-6c za 169pln, może też go urobisz na promocje:naughty:
-
Podgrzewanie foteli, w którym miejscu działa.
przecież napisał, że materiał... Prawidłowo w kubłach powinno grzać 1. oparcie 2. srodek siedziska 3. boki siedziska. Są to 3 osobne obwody. Obstawiam, że przepalają Ci się łączenia mat w siedzisku. Pewnie w tamtym miejscu jest gorąco aż parzy a reszta nic.
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
zależy który odpali:bag:
-
[ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P
no też dzisiaj oglądałem efekt końcowy:drool3: ciekawe kiedy jakieś foty:whistling:
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Będę
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
w tygodniu wpadnij do Stacha to oblukam na żywo i oddam Ci kabelek:kox: wydaje mi sie że przód dużo szerzej niz tył, nie?
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
6 szuflad do kredensa bix v2
-
[ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P
Ja swoją działkę skończyłem, teraz Alan musi dokończyć i będzie klasa
-
[B5 2.4 benz + lpg] Czarny ALF
No jest fajnie,
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a można jakoś wyłączyć ten komunikat navi o tunerze? bo co chwile mi wyskakuje informacja żeby podpiąć tuner:facepalm:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Dobra, wszystko jasne. To może uda się wypruc ten tuner z auta. Dzięki
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
nie mow mlody ze ten archaizm zakupiles jeśli navi lata po CANie, to ciągniesz tylko CAN z licznika do radia, a za komunikację odpowiada już kodowanie w kanale 62 licznika. Z jakiego modelu masz tą navi i co to za navi? Jeśli RNS-D z B/C5 to musi być TMC, ale szczegółów nie znam co do podłączenia. Potwierdzam do RNS-D potrzebny jest tmc aby wyświetlić info na fisie Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2 info, czyli RDS czy info z navi?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
to nie moje:decayed: mam nadzieje że pamiętałeś o kabelku, bo ja zapomniałem przypomnieć jeśli navi lata po CANie, to ciągniesz tylko CAN z licznika do radia, a za komunikację odpowiada już kodowanie w kanale 62 licznika. Z jakiego modelu masz tą navi i co to za navi? Jeśli RNS-D z B/C5 to musi być TMC, ale szczegółów nie znam co do podłączenia. Navi to rns-d dx. Czegoś nie rozumiem chyba... licznik jest z tego samego auta co navi ale żeby zadziałało to razem to potrzebny mi tuner TMC? Gdzie on jest w aucie orginalnie?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Czyli rozumiem, że komunikaty RDS będą działać. A co z komunikatami navi? Bo w szarej kostce są też piny T32b/23, 24, 25 – KEY BRANCH - NAVI. Czy coś tam podpinać?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Czy ostatnie wersje liczników w a4 obsługiwały can? Mam navi dx które nie ma wyjść data ena clock i licznik pełny fis z końcówki produkcji. Czy potrzebny mi tuner TMC?
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
niedziele proponuje
-
[B5 2.4 benz + lpg] Czarny ALF
inne auto z tą kierą, nie? ja sie jeszcze waham czy wrzucać lato
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Placki, na sprzedaż
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
http://a4-klub.pl/showthread.php?t=307587
-
[ALL B5] Światła STOP w miejscu św. przeciwmgielnych
czyli w lampie kierowcy dioda a w lampie pasażera drucik? i jedna dioda eliminuje problem?