Treść opublikowana przez misiek95
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
prawda:guma: patrzcie co sie we Wleniu wyprawia:naughty: http://s30.postimg.org/yddsn0eq9/DSC_0632.jpg na klamoty idzie? ---------- Post dopisany at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany at 18:13 ---------- rezaj rezaj... w marcu praktyki to nie bedziesz mial czasu na pierdoly kolegi auto, dokładam mu troche wyposażenia:decayed: jakie pierdoły:punish:
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
prawda:guma: patrzcie co sie we Wleniu wyprawia:naughty:
-
[ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P
- [ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P
na bieżąco, to coś takiego:decayed:- [ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P
auto się doposaża:grin: będzie wypas:naughty:- Nagłosnienie Bose.
ja u siebie mam glosniki pb 16cm z przodu a do kolegi auta wlasnie wkladam bose także zdam relacje jeżeli będzie trzeba:decayed:- JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Coś się dzieje w końcu- Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Jestem świeżo po montażu pb-6c u siebie:whistling: Głośnik wpakowałem dosyć głęboko, musiałem delikatnie podszlifować prowadnice szyby. Profilaktycznie wybebeszyłem wszystko co mogłoby przeszkadzać z boczka i według mnie można by tam upchać głośnik o głębokości montażowej koło 67mm:naughty: chociaż sam bym się tego nie podjął Nie jest to aż takie trudne ale na pewno czasochłonne. Pierwszy dystans zrobiłem z pienionego PCV a te zewnętrzne krążki odsadzające głośnik z czegoś podobnego do sklejki. tak to wygląda- [B5 AHU] Czyszczenie odpływów wód podszybia - fotostory
ja mam drugie podszybie na części i za cholere nie widze jak można te śrubki przełożyć- [B5 2.4 benz + lpg] Czarny ALF
amorki też eibach czy 1be? Pakuj to do auta na szybkości i pokazuj- [B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Drzwi skończone. Jak narazie bez wzmacniacza, bo kasa poszła na mandacik:decayed: przyszły do mnie drugie lampy, będą na części bo mają niewypiaskowane ładne klosze:naughty: i będzie bix v2- JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Nie, z suszary- JeleniA4 spot info w pierwszym poście
miał być wzmacniacz a wpadł mandacik 200zł i trzeba odłożyć plany:doh:- Porownanie z wyciszeniem drzwi AUDI vs VW
Pewnie miałeś wytłumione drzwi pod jakieś głośniki- [ALL B5] Światła STOP w miejscu św. przeciwmgielnych
właśnie pomyślałem o tym samym, żeby było jeszcze jasniej jak hamujesz:naughty: ale jeszcze to przemyśle jutro sie zabieram za przekładke pinów. ciekaw jestem co tam poprzedni właściciel zamotał montując hak, bo widziałem że przy lampach jakaś ro***erducha jest- Parujące szyby
Miałem ten sam problem jesienią. Kolega mi poradził żebym ustawił nadmuch na maksa we wszystkie kratki, z wyłączoną klimatyzacją i tak pojeździł jeden dzień. Od wtedy problem zniknął całkowicie więc na tym sprawa sie zakończyła. Przypuszczam że to ma jakiś związek z klimą i tym że coś się osadza w nawiewach:whistling:- [B5 APS] by czorny
Wiem, tez mam takie- [B5 APS] by czorny
Masz zarypiste miejsce do rezania:kox: jakbym miał tyle miejsca w garażu to chyba bym z niego nie wychodził Auto super, od dawna śledze postępy. Widze że nie próżnujesz:whistling: Skąd masz takie fajne spinki podszybia? ---------- Post dopisany at 17:38 ---------- Poprzedni post napisany at 17:36 ---------- wydaje mi sie, że powinieneś zamienić ramiona lub pióra miejscami bo coś z nimi nie tak- Sposób na montaż tablic rej. Kradzież.
opitolić taśmą dwustronną całą rablice i nie ma mocy żeby to odkleić swoje to chyba bym musiał jakąś żyłką odcinać, albo żyletką a jak ktoś lubi ramki, to ramka do blachy normalnie wkrętami a potem tablica do ramki taśmą dwustronną jak ktoś będzie chciał zwinąć to naszarpie się a potem odejdzie- JeleniA4 spot info w pierwszym poście
jakbym miał jakieś fele ciekawe to też bym sie zastanawiał chyba:decayed: chociaż dzisiaj w jeżowie jeden sie zdziwił że ślisko i wbił swoje clio czerwone w czerwony autobus:polew:- [B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
raczej 4 kanały bym chciał 4x50w faktycznie dosyć ubogo, ale już go miałem przez miesiąc i byłem zadowolony:naughty: co ciekawe możliwe że wróci do mnie ten sam wzmacniacz i sub:decayed: druga opcja to któryś z blaupunktów w okolicach 4x70W- [B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
dekory fajna sprawa, polecam:naughty: a teraz biore się za jakieś nagłośnienie, bo to co fabryka dała to plan jest taki: - głośniki pb s-6c na dystansach z pienionego PCV w drzwiach wygłuszonych matami dekarskimi -wzmacniacz jbl gto504- 4x50W rms -subwoofer jbl gto1204br 300W rms pierwsze klocki już są- [B5 AFN] Avant by rollek
na tym kicie KW to usiadł piekielnie mogłeś pakować poliftowe lampy do przodu jak juz byl dzwon:whistling:- Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
ale tu cisza:whistling: zapraszam do Jeleniej- [B5 2.4 benz + lpg] Czarny ALF
a tak w ogóle to zdejm te kołpaki:decayed: kiera pewnie esowa poliftowa? - [ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P