Treść opublikowana przez misiek95
-
[B5 2.4 benz + lpg] Czarny ALF
noo odrazu inne auto:thumbup1: jakoś tak dziwnie z czarnym grillem:wink: postojówki jednej nie masz:decayed:
-
Pokrowce
poszło PW:naughty:
-
[ALL] Wygłuszenie drzwi i montaż głośnika 13cm
czyli też wyszło by u ciebie 22,5cm x 10m z tego co piszesz:wink: jutro uderzam do castoramy, ciekawe czy cena 74zl nadal aktualna
-
[ALL] Wygłuszenie drzwi i montaż głośnika 13cm
To ile tej maty soudala kupic na dwoje przednich drzwi? Autor tematu pisze, ze 22,5cm x 10m a ktoś tam dalej już pisze ze 5m:eusathink:
-
Woda pod nogami - Passat B5 FL.
u mnie w passacie okazało się, że puszcza linka od otwierania maski. tu też możesz szukać problemu
-
Przycięte końcówki wydechu
Opuscilem wydech z wieszaka lub z 2 wieszaków, jakoś go tam złapałem pasem żeby siedział sztywno i jazda. Na zewnątrz około centrymetra poszło, a wewnątrz z milimetr. Obetnij tyle, żeby wżerów głębokich już nie było:wink:
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Ja chciałem zapytać czy konieczne jest aby zbudować szczelną przestrzeń w drzwiach naszych audi? Bo tak na pierwszy rzut oka to jest conajmniej pare miejsc, którymi powietrze będzie uciekało:thumbdown: jest to np. rygiel w drzwiach, ten drut od "grzybka", odpływy na dole, uszczelka przy szybie itd itd.
-
[B5 2.4 benz + lpg] Czarny ALF
Długie zostawiasz bixa+h7 czy sam bix? Polecam tą pierwszą opcje:naughty:
-
[ALL B5] Regulacja zderzaka przedniego
Odgrzewam kotleta, bo komuś może sie przydać. U mnie zderzak odstawał nie w pionie, jak u autora tematu ale w poziomie, na zewnątrz. Sposobem na poprawienie tego jest zdjecie slizgow i uderzenie pare razy mlotkiem w miejsca gdzie wkręcamy śruby ślizgu. Byle delikatnie:decayed: Slizg wchodzi dzieki temu glebiej, a zderzak jest spasowany idealnie. Jak na nowym aucie:naughty: Wszystkie problemy ze spasowaniem zderzaka biorą się z tego, że zdjemując zderzak trzeba go wyrwać ze ślizgów i przez to odgina się na blacha pod spodem
-
Porownanie z wyciszeniem drzwi AUDI vs VW
dzisiaj zdejmowalem tą blache w passacie i pod spodem nie ma doslownie nic. goła blacha i z drugiej strony goła blacha:decayed: nie wiem czy to takie super wygluszone drzwi:whistling: moim zdaniem wadą w a4b5 są ramki szyby, bo to z nich bierze się hałas podczas jazdy. w passacie tego nie ma mówie oczywiście na przykładzie mojego auta, chociaż uważam że ramki mam ustawione idealnie:naughty:
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
Trzeba było opitolić zółtą folią wszystko, mniej roboty by było:dziura:
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
czekam z niecierpliwością na efekt końcowy:cool:
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
ja slyszalem ze ustawianie nie może nic kosztować w SKP:wink: nie sprawdzałem, bo zawsze na bramie od garażu ustawiam:grin:
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Oglądając Twoje zdjęcia zastanawiam sie często czy to już koło z oponą czy bez Będę wypatrywał na mieście:brawo:
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Mnie nawet te 350 zabiło:grin: Wczoraj wpadły tuleje belki febi:guma: prosta sprawa generalnie, godzina roboty A dzisiaj przyszedł czas na montaż dekorów. Taki tam eksperyment:kox: jeszcze brudne troche od paluchów:doh:
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
taki tam eksperyment z tymi dekorami:decayed: nic czarnego mi tam nie pasuje, musi byc jasne, ale o tym sie nie dyskutuje:naughty: traktuje to jako wprawke przed polerowaniem kółek takich jak twoje, bo u Ciebie super to wygląda:thumbup1:
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
Jak jest z utrzymaniem takiego lustra? Bo ja dekory poleruje obecnie i widzę że to masakra jest. Przetrzesz czymkolwiek i juz ryski zabezpieczasz to czymś?
-
obniżenie zawieszenia
Panowie mam w tej chwili 1be i planuje zakupic springi -40 do tego. Pytanie brzmi czy nie będzie żadnych negatywnych efektów typu podskakiwanie, odbijanie? Czy są jakieś zamienniki przystosowane do springów -40?
-
zawiasy drzwi a4 vs passat b5
mam na podwórku oba auta, jak nie zapomne to sprawdze. ale z tego co pamiętam to inaczej troche to wygląda
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
To właśnie ta
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Kupiłem dekory trochę zmęczone jako dawce i tego jednego nie dałem rady odratować wszystkie ida w lustro? ciekaw jestem efektu na aucie Wszystkie na błysk będą Na następnego spota może wpadnie kolega z forum a4 b8
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Kupiłem dekory trochę zmęczone jako dawce i tego jednego nie dałem rady odratować
-
Porownanie z wyciszeniem drzwi AUDI vs VW
swietnie to nazwałeś, dali ciała ewidentnie w a4 b5 co innego a6 c5:naughty: ostatnio jezdzilem to niebo a ziemia, klasa wyzej:jerk:
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
chłopaki nie leży komuś długi dekor z deski rozdzielczej?
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Dzieki:wink: bixy będą przerabiane, chce zeby wyglądały jak ori. Te mi sie jakos nie widzą zdania są podzielone co do ich wyglądu:decayed: Listwy kosztowały mnie 350zł, jest to poprawiona wersja z plastikiem w środku. Kupiłem od kolegi z forum, podobno zrobiły na aucie 200km