Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. Czy orientuje sie ktoś jak ustawić drzwi, aby je bardziej "dociągnąć" do auta? Walczyłem z przesunięciem rygla do wewnątrz auta, ale te śruby które go trzymają są tak zrobione, że koniec końców po dokręceniu rygiel ustawia się w pozycje 0 w pionie i poziomie i taka robota:decayed:
  2. U ojca w passacie od 8 lat na klimie leci czasami mgiełka w kratek i wszystko jest ok u siebie nie zauważyłem tego, ale nie wykluczam
  3. misiek95 odpowiedział(a) na blind0 temat w Audi A4 B5
    Kolego a dlaczego szukasz nowych? Uzywka nie wchodzi w grę? Btw. Też czekam na foto efektu
  4. kabelek o ktory pytales to masa zmieniarki, bez tego podobno nie zadziala a ten wzmiacniacz antenowy to podpowiem Ci tylko, że avant z orginalnym symphony ma antene w bocznej szybie i to pewnie z tym ma związek:wink:
  5. ja swoje jak podgiąłem to przez jakis czas chodzilo pieknie a potem sie te plastiki trzymajace blaszke pourywaly:thumbdown: więc jak będziecie podginać to z wyczuciem, bo ja chyba przesadziłem:decayed:
  6. Te mniejsze zginęły, a te większe ciężko znaleźć
  7. Zależy, u mnie była różnica dosyć spora, u kolegi taki zabieg zdzialal cuda. Jak masz zdrowe pompki to warto zrobić profilaktycznie. A jak coś im dolega to warto spróbować przed wymianą/regeneracją. 50zl to nie majątek
  8. tak, lz9w. jak już będziesz sie zabierał, to pamiętaj że potrzebna będzie taka dluuzsza chwila zeby to w miare ogarnąć szczególnie jak masz orginalny lakier audi, bo jest okrutnie twardy
  9. Fajnie się was czyta
  10. Jak się czepili wszystko w swoim czasie:wink:
  11. Rozkrecasz plastiki w środku, wyciagasz radio, konsole, fotele, dywan. Sciagasz boczki, wymieniasz głośniki. Starą wiazke zastepujesz nową i finito. Można powiedzieć że pasuje p&p całkiem przyjemna robota jak wszystko dobrze idzie
  12. No i udało sie, miałem troche czasu i była korekta:naughty: pasty menzerny, wosk finish kare 1000p:whistling: Zdjęcia na szybko z podwórka, jak bedzie chwila to ogarne cos lepszego:wink:
  13. Można to jakoś odczytać samemu, czy tylko w serwisie jakimś?
  14. Toś mu doradził W trakcie ma wymieniać? Ja bym przed operacja założył jakiś tani ale nowy filtr a po operacji załozył już porządny markowy filtr. dobrze mu doradziłem:wink: w czasie operacji robisz obieg (słoik z preparatem- układ wtryskowy-filterek ze stacji benzynowej- słoik z preparatem) a drugi obieg w którym krąży paliwo to (zbiornik-filtr paliwa-zbiornik). Wyciągasz sobie bezpiecznik od pompy paliwa w baku(o ile w twoim aucie taka jest) i wtedy sobie na spokoju wymieniasz filtr paliwa. Po zabiegu podłączasz wszystko spowrotem i gotowe:naughty: Można zrobić to oczywiście tak jak piszesz że puścić preparat czysczący przez normalny filtr ale po co dodatkowe koszty:whistling:
  15. Zrób to równocześnie:wink:
  16. Poszukaj sobie auta z 95 roku na allegro, one od nowości nie miały tych listew
  17. Żebyś Ty swoje widział A co do auta, to jeżeli chcesz wpakować kubełki w prądzie a teraz nie masz ele. lędźwi to znowu bedziesz dywan targał żeby wiązke położyć
  18. to jeszcze troche polatales po tej zaporze
  19. 2x12 na przód wrzucisz i będzie akurat
  20. Ok, będę
  21. Dawno nie byłem stacja kolejowa przy zalewie fajna miejscówka na zdjęcia
  22. robimy spota jutro?
  23. Dobra koniec tematu, nie chce większego dystansu. Teraz jest idealnie do ori zawiasu. Wypychanie tego koła szerzej to jak lepienie bata z gówna ---------- Post dopisany 13-04-2014 at 14:45 ---------- Poprzedni post napisany 16-03-2014 at 22:16 ---------- ostatnio skupiłem się na mechanicznych sprawach, nic ciekawego:whistling: -na początek wymiłem olej bo już przyszedł na niego czas -później egr został rozebrany, wyczyszczony i złożony na nowych uszczelkach żeby usunąć wycieki -zlikwidowałem jakieś drobne wycieki na wężach w pobliżu IC -tłumik środkowy wyglądał już nieciekawie, dlatego wymieniłem go na ori nówke tak jak powinno być -pompa wspomagania zmieniona na KYB ---------- Post dopisany 07-06-2014 at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2014 at 14:45 ---------- Wpadł nowy komplecik opon- uniroyal rainsport 3 205/55/16:naughty: Poza tym odświeżyłem troche hak, wymieniłem stukający wahacz. Czekam na tapicerke klapy bagażnika bo moja miała już tylko 4 zaczepy i hałasowała. Przymierzam się teraz do korekty lakieru, ale co z tego będzie to nie wiem bo już pół roku sie za to zabieram i jakoś sie zabrać nie moge
  24. Ja bym nie ruszal, teraz jest dobrze . Opusciles przód?
  25. dobrze wiedzieć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.