Treść opublikowana przez misiek95
-
[B5 AFN] Ustawienie drzwi (zawiasy)
Czy orientuje sie ktoś jak ustawić drzwi, aby je bardziej "dociągnąć" do auta? Walczyłem z przesunięciem rygla do wewnątrz auta, ale te śruby które go trzymają są tak zrobione, że koniec końców po dokręceniu rygiel ustawia się w pozycje 0 w pionie i poziomie i taka robota:decayed:
-
Szary dymek z kartek nawiewu
U ojca w passacie od 8 lat na klimie leci czasami mgiełka w kratek i wszystko jest ok u siebie nie zauważyłem tego, ale nie wykluczam
-
Springi -40/-40
Kolego a dlaczego szukasz nowych? Uzywka nie wchodzi w grę? Btw. Też czekam na foto efektu
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
kabelek o ktory pytales to masa zmieniarki, bez tego podobno nie zadziala a ten wzmiacniacz antenowy to podpowiem Ci tylko, że avant z orginalnym symphony ma antene w bocznej szybie i to pewnie z tym ma związek:wink:
-
[ALL B5] Opadające nawiewy - fotostory
ja swoje jak podgiąłem to przez jakis czas chodzilo pieknie a potem sie te plastiki trzymajace blaszke pourywaly:thumbdown: więc jak będziecie podginać to z wyczuciem, bo ja chyba przesadziłem:decayed:
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Te mniejsze zginęły, a te większe ciężko znaleźć
-
Czyszczenie wtryskiwaczy - pompowtryskiwaczy Diesla
Zależy, u mnie była różnica dosyć spora, u kolegi taki zabieg zdzialal cuda. Jak masz zdrowe pompki to warto zrobić profilaktycznie. A jak coś im dolega to warto spróbować przed wymianą/regeneracją. 50zl to nie majątek
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
tak, lz9w. jak już będziesz sie zabierał, to pamiętaj że potrzebna będzie taka dluuzsza chwila zeby to w miare ogarnąć szczególnie jak masz orginalny lakier audi, bo jest okrutnie twardy
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Fajnie się was czyta
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Jak się czepili wszystko w swoim czasie:wink:
-
Nagłosnienie Bose.
Rozkrecasz plastiki w środku, wyciagasz radio, konsole, fotele, dywan. Sciagasz boczki, wymieniasz głośniki. Starą wiazke zastepujesz nową i finito. Można powiedzieć że pasuje p&p całkiem przyjemna robota jak wszystko dobrze idzie
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
No i udało sie, miałem troche czasu i była korekta:naughty: pasty menzerny, wosk finish kare 1000p:whistling: Zdjęcia na szybko z podwórka, jak bedzie chwila to ogarne cos lepszego:wink:
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Można to jakoś odczytać samemu, czy tylko w serwisie jakimś?
-
Czyszczenie wtryskiwaczy - pompowtryskiwaczy Diesla
Toś mu doradził W trakcie ma wymieniać? Ja bym przed operacja założył jakiś tani ale nowy filtr a po operacji załozył już porządny markowy filtr. dobrze mu doradziłem:wink: w czasie operacji robisz obieg (słoik z preparatem- układ wtryskowy-filterek ze stacji benzynowej- słoik z preparatem) a drugi obieg w którym krąży paliwo to (zbiornik-filtr paliwa-zbiornik). Wyciągasz sobie bezpiecznik od pompy paliwa w baku(o ile w twoim aucie taka jest) i wtedy sobie na spokoju wymieniasz filtr paliwa. Po zabiegu podłączasz wszystko spowrotem i gotowe:naughty: Można zrobić to oczywiście tak jak piszesz że puścić preparat czysczący przez normalny filtr ale po co dodatkowe koszty:whistling:
-
Czyszczenie wtryskiwaczy - pompowtryskiwaczy Diesla
Zrób to równocześnie:wink:
-
Zdjęcie listw dolnych z drzwi B5 Avant lift
Poszukaj sobie auta z 95 roku na allegro, one od nowości nie miały tych listew
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Żebyś Ty swoje widział A co do auta, to jeżeli chcesz wpakować kubełki w prądzie a teraz nie masz ele. lędźwi to znowu bedziesz dywan targał żeby wiązke położyć
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
to jeszcze troche polatales po tej zaporze
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
2x12 na przód wrzucisz i będzie akurat
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Ok, będę
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Dawno nie byłem stacja kolejowa przy zalewie fajna miejscówka na zdjęcia
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
robimy spota jutro?
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Dobra koniec tematu, nie chce większego dystansu. Teraz jest idealnie do ori zawiasu. Wypychanie tego koła szerzej to jak lepienie bata z gówna ---------- Post dopisany 13-04-2014 at 14:45 ---------- Poprzedni post napisany 16-03-2014 at 22:16 ---------- ostatnio skupiłem się na mechanicznych sprawach, nic ciekawego:whistling: -na początek wymiłem olej bo już przyszedł na niego czas -później egr został rozebrany, wyczyszczony i złożony na nowych uszczelkach żeby usunąć wycieki -zlikwidowałem jakieś drobne wycieki na wężach w pobliżu IC -tłumik środkowy wyglądał już nieciekawie, dlatego wymieniłem go na ori nówke tak jak powinno być -pompa wspomagania zmieniona na KYB ---------- Post dopisany 07-06-2014 at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2014 at 14:45 ---------- Wpadł nowy komplecik opon- uniroyal rainsport 3 205/55/16:naughty: Poza tym odświeżyłem troche hak, wymieniłem stukający wahacz. Czekam na tapicerke klapy bagażnika bo moja miała już tylko 4 zaczepy i hałasowała. Przymierzam się teraz do korekty lakieru, ale co z tego będzie to nie wiem bo już pół roku sie za to zabieram i jakoś sie zabrać nie moge
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
Ja bym nie ruszal, teraz jest dobrze . Opusciles przód?
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
dobrze wiedzieć