Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. Nie ma u kolegi żadnego tunera i nie wyskakuje mu już żadnen komunikat. Wcześniej miał coś takiego ze po każdym odpaleniu radia wyskakiwalo po jakimś czasie i denerwowalo
  2. O co chcesz się założyć mistrzu? Uderz do kolegi Alan. U niego w nawigacji wyłączyłem komunikat
  3. A może być niedziela tydzień przed driftami?
  4. Kropek ani kodów nie znam ale szukaj używanych sprężyn 1be. Jest to Orginalne sportowe zawieszenie - 2cm. Jeździ się super, auto wygląda lepiej. Znaczenie ma avant/sedan. Silnik r4/v6 no i q/fwd
  5. Jest możliwość instalacji go na dwa sposoby ale najpierw pojedz na zbieżność. Jeżeli coś jest skopane to dowiesz się o tym na 100%
  6. Kolega Savo ma w swojej S"ce takie wnętrze. Poszukaj jego tematu o aucie to dowiesz się więcej na temat tego wnętrza O ile o taki brąz chodzi
  7. Można ten komunikat wyłączyć vagiem. Też z tym walczyłem kiedyś
  8. Dla mnie raczej niedziela ale na drifty też może wpadnę. Arek, odloz mi tam jakąś ładną ramkę licznika
  9. Wpadłem do Twojego tematu pooglądać dokładke ale zauważyłem, że zalałeś płyn do sprysków z biedrony. Nie zniszczyło Ci lakieru? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/285112-uwazajcie-na-plyn-z-biedronki/
  10. misiek95 odpowiedział(a) na TrollGun temat w Audi A4 B5
    Kolega Krycha chyba miał u siebie, poszukaj go. Z tego co mi wiadomo to pasują normalnie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/286446-ramiona-wycieraczek-z-poliftowej-c5/
  11. Ale chodzi Ci o opony dobre na deszcz czy ogólnie? Rainsport 3 polecam. Kupiłem komplet nówek i nie robi mi różnicy czy lece po suchym czy po kałużach. Odprowadzają wszystko momentalnie
  12. misiek95 odpowiedział(a) na play temat w Audi A4 B5
    Tylnego jeszcze nie zdejmowalem ale pewnie te 2 trzeba odkrecic no i w okolicach nadkola też coś będzie do odkrecenia:wink:
  13. Zgadza się, też tak uważam i dlatego szukam używki jakiejś. Na allegro nówki są, znalazłem nawet taką jak mi potrzebna ale ~130zł a to troche dużo jak dla mnie Szkoda że zrobiłem zaślepienie egr i sterowania klapy gaszącej za jednym razem bo nie wiem co było przyczyną braku mocy na zimnym. W każdym razie problem rozwiązany. Gdyby nie to że miałem problem z mocą to w życiu bym sie nie dowiedział, że nie działa mi klapa gasząca, bo telepało minimalnie i czasami nawet mniej niż inne tdiki
  14. misiek95 odpowiedział(a) na play temat w Audi A4 B5
    Tak, kilka torxów. Błotnik to wszystkie śruby pod maską, 2 duże torxy w okolicach profilu na lewarek i 2 lub 3 śruby o których mówiłeś że są przyspawane. Odkręca się je od strony nadkola
  15. Mój klekot w 115km na trochu zmęczonych continentalach 205 szerokich też zrywał na mokrym z 3 biegu na nowych rainsportach już się to nie zdarza
  16. Jak oponki przyzwoite, felgi proste, nic nie bije, to pozostaje kwestia gustu
  17. Kolego jak Ci sie podobają to bierz, nie zadawaj dziwnych pytań Jak Ci zależy na niskiej cenie to zobacz sobie alufelgi z audi a8. 17 cali duże, 8 szerokie. Porządna kuta felga we wzorze który w 16'' występował w b5 a cena jest śmieszna bo 450-550zł za komplet
  18. misiek95 odpowiedział(a) na ravkan temat w Audi A4 B5
    Nikt Ci nie odpowiedział, wiec jak spróbuje. Rdze środkowych słupków tych czarnych załatwi ich wymiana na uzywki, groszowa sprawa. Te małe trójkąciki nie wiem czy są wymienne. W najgorszym przypadku całe ramki szyb tylnych do wymiany, koszt też niewielki. Uszczelki szyb przód i tył nie włożysz nowej bez wycięcia szyby, więc trzeba jechać do fachowca i zapytać o wycene. Co do rdzy na reszcie elementów to ogarnięty lakiernik powinien dać rade zrobić większość bez malowania całych elementów. Co do ceny to tutaj nie mam pojęcia ile sobie za to zażyczy aa co do klami tył to też wymiana na używke. Koszt niewielki i jak masz troche narzędzi to dasz rade sam
  19. misiek95 odpowiedział(a) na play temat w Audi A4 B5
    Mógłbym Ci napisać, jak zdjąć błotnik ale pewnie bardziej ucieszysz się z informacji, że nie musisz tego robić zdjemujesz koło, nadkole i wyciągasz w dół cały zbiorniczek który mocowany jest na 3 śrubkach. Chwila roboty
  20. mialem ten sam problem. W grupie 23 u mnie bipy są w okolicach +90 więc tragiczne, ale pomogło mi czyszczenie pompek preparatem liqui moly. Zanim zdecydujesz się na wymiane czegokolwiek to zainwestuj 50zł i przeczyść cały układ Jeżeli to nie pomoże to szukaj innej przyczyny.
  21. Wymieniales zaciski z tyłu wiec może wcześniej były zapieczone na amen? Jeżeli tak, to możliwe że łapie trochę niżej teraz i jest to normalne... Spotkałem się z tym w swoim aucie i paru innych ale najpierw sprawdź jeszcze raz czy dobrze odpowietrzone
  22. Nic nie pomyliłem. Podejdz sobie do auta i odepnij wezyk. Klapa zostaje otwarta i w tej pozycji trzyma ją sprezyna w czarnej gruszce jak to nazwales
  23. Zaslepilem podcisnienie sterujące gruchą od klapy gaszacej
  24. Lewan jest na urlopie, ja też odpoczywam. Wstrzymajcie się jeszcze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.