Treść opublikowana przez misiek95
-
Błąd RDS-TMC w navi rns-d
Nie ma u kolegi żadnego tunera i nie wyskakuje mu już żadnen komunikat. Wcześniej miał coś takiego ze po każdym odpaleniu radia wyskakiwalo po jakimś czasie i denerwowalo
-
Błąd RDS-TMC w navi rns-d
O co chcesz się założyć mistrzu? Uderz do kolegi Alan. U niego w nawigacji wyłączyłem komunikat
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Tak
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
A może być niedziela tydzień przed driftami?
-
Problem z doborem sprężyn do Audi A4 B5 Avant 1.9 TDi
Kropek ani kodów nie znam ale szukaj używanych sprężyn 1be. Jest to Orginalne sportowe zawieszenie - 2cm. Jeździ się super, auto wygląda lepiej. Znaczenie ma avant/sedan. Silnik r4/v6 no i q/fwd
-
Zmiana promienia skrętu po wymianie wahaczy!
Jest możliwość instalacji go na dwa sposoby ale najpierw pojedz na zbieżność. Jeżeli coś jest skopane to dowiesz się o tym na 100%
-
Brązowe wnętrze. Jaka to wersja A4 B5?
Kolega Savo ma w swojej S"ce takie wnętrze. Poszukaj jego tematu o aucie to dowiesz się więcej na temat tego wnętrza O ile o taki brąz chodzi
-
Błąd RDS-TMC w navi rns-d
Można ten komunikat wyłączyć vagiem. Też z tym walczyłem kiedyś
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Dla mnie raczej niedziela ale na drifty też może wpadnę. Arek, odloz mi tam jakąś ładną ramkę licznika
-
[B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
Wpadłem do Twojego tematu pooglądać dokładke ale zauważyłem, że zalałeś płyn do sprysków z biedrony. Nie zniszczyło Ci lakieru? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/285112-uwazajcie-na-plyn-z-biedronki/
-
Wycieraczki A6 C5 Lift
Kolega Krycha chyba miał u siebie, poszukaj go. Z tego co mi wiadomo to pasują normalnie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/286446-ramiona-wycieraczek-z-poliftowej-c5/
-
3 bieg + deszcz, a 150 konne 1.8T.
Ale chodzi Ci o opony dobre na deszcz czy ogólnie? Rainsport 3 polecam. Kupiłem komplet nówek i nie robi mi różnicy czy lece po suchym czy po kałużach. Odprowadzają wszystko momentalnie
-
Demontaż błotnika
Tylnego jeszcze nie zdejmowalem ale pewnie te 2 trzeba odkrecic no i w okolicach nadkola też coś będzie do odkrecenia:wink:
-
Nie ma mocy przy zimnym silniku. Na rozgrzanym wraca do normy
Zgadza się, też tak uważam i dlatego szukam używki jakiejś. Na allegro nówki są, znalazłem nawet taką jak mi potrzebna ale ~130zł a to troche dużo jak dla mnie Szkoda że zrobiłem zaślepienie egr i sterowania klapy gaszącej za jednym razem bo nie wiem co było przyczyną braku mocy na zimnym. W każdym razie problem rozwiązany. Gdyby nie to że miałem problem z mocą to w życiu bym sie nie dowiedział, że nie działa mi klapa gasząca, bo telepało minimalnie i czasami nawet mniej niż inne tdiki
-
Demontaż błotnika
Tak, kilka torxów. Błotnik to wszystkie śruby pod maską, 2 duże torxy w okolicach profilu na lewarek i 2 lub 3 śruby o których mówiłeś że są przyspawane. Odkręca się je od strony nadkola
-
3 bieg + deszcz, a 150 konne 1.8T.
Mój klekot w 115km na trochu zmęczonych continentalach 205 szerokich też zrywał na mokrym z 3 biegu na nowych rainsportach już się to nie zdarza
-
Alufelgi audi 17' do A4. Będą OK?
Jak oponki przyzwoite, felgi proste, nic nie bije, to pozostaje kwestia gustu
-
Alufelgi audi 17' do A4. Będą OK?
Kolego jak Ci sie podobają to bierz, nie zadawaj dziwnych pytań Jak Ci zależy na niskiej cenie to zobacz sobie alufelgi z audi a8. 17 cali duże, 8 szerokie. Porządna kuta felga we wzorze który w 16'' występował w b5 a cena jest śmieszna bo 450-550zł za komplet
-
Wady I Rdza
Nikt Ci nie odpowiedział, wiec jak spróbuje. Rdze środkowych słupków tych czarnych załatwi ich wymiana na uzywki, groszowa sprawa. Te małe trójkąciki nie wiem czy są wymienne. W najgorszym przypadku całe ramki szyb tylnych do wymiany, koszt też niewielki. Uszczelki szyb przód i tył nie włożysz nowej bez wycięcia szyby, więc trzeba jechać do fachowca i zapytać o wycene. Co do rdzy na reszcie elementów to ogarnięty lakiernik powinien dać rade zrobić większość bez malowania całych elementów. Co do ceny to tutaj nie mam pojęcia ile sobie za to zażyczy aa co do klami tył to też wymiana na używke. Koszt niewielki i jak masz troche narzędzi to dasz rade sam
-
Demontaż błotnika
Mógłbym Ci napisać, jak zdjąć błotnik ale pewnie bardziej ucieszysz się z informacji, że nie musisz tego robić zdjemujesz koło, nadkole i wyciągasz w dół cały zbiorniczek który mocowany jest na 3 śrubkach. Chwila roboty
-
[ AJM ] 1.9 Prośba o analizę
mialem ten sam problem. W grupie 23 u mnie bipy są w okolicach +90 więc tragiczne, ale pomogło mi czyszczenie pompek preparatem liqui moly. Zanim zdecydujesz się na wymiane czegokolwiek to zainwestuj 50zł i przeczyść cały układ Jeżeli to nie pomoże to szukaj innej przyczyny.
-
Miękki pedał hamulca po wymianie klocków i zacisków.
Wymieniales zaciski z tyłu wiec może wcześniej były zapieczone na amen? Jeżeli tak, to możliwe że łapie trochę niżej teraz i jest to normalne... Spotkałem się z tym w swoim aucie i paru innych ale najpierw sprawdź jeszcze raz czy dobrze odpowietrzone
-
Nie ma mocy przy zimnym silniku. Na rozgrzanym wraca do normy
Nic nie pomyliłem. Podejdz sobie do auta i odepnij wezyk. Klapa zostaje otwarta i w tej pozycji trzyma ją sprezyna w czarnej gruszce jak to nazwales
-
Nie ma mocy przy zimnym silniku. Na rozgrzanym wraca do normy
Zaslepilem podcisnienie sterujące gruchą od klapy gaszacej
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Lewan jest na urlopie, ja też odpoczywam. Wstrzymajcie się jeszcze