Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. Nie bardzo rozumiem. masz te plastiki połamane czy poprostu mają zniszczoną powierzchnie od słońca? Jak już byś dał 150zł za ładne boczki to po jakiego groma coś wiercić? wkładasz i masz Nie wiem czy zwróciłeś uwage ale każdy kto szuka takich boczków szuka ich dlatego, że połamały mu sie zaczepy rolety a nie dlatego, że materiał mu sie nie podoba i myśle że ciężko ci będzie wykonać to co kombinujesz
  2. A 3? Na forum jest takie czarodziejskie oprogramowanie, które robi magiczne sztuczki. Zobacz co się pokazało po wpisaniu tam Twojego loginu. Zbieg okoliczności? https://www.youtube.com/watch?v=ZOlnx7oyOTI
  3. Czas na komromisy to zaczął się miesiąc temu a skończył jakieś 2 tygodnie temu jak amortyzatory poszły do beki ze złomem Dokładnie tak. Ja niestety odpuszczam dalszą konswersacje. Domyślam się że Hugo nie ma za bardzo czasu i dlatego ta dyskusja się jeszcze nie skończyła banem dla sprawcy zamieszania. btw. wstyd mi, że musiałem brać w tym udział
  4. To znajdź taki do b5 wiadomo że ori lepszy niż laminat ale chłopaki pisali że naprawde dobrej jakości jest ten od MDM
  5. Uzupełnij profil, bo nei wiadomo o jakie auto chodzi. W instrukcji do naszych aut czytałem kiedyś, że ustawiając kluczykiem zamek bagażnika w różnych pozycjach zmienia sie ustawienia właśnie tego jak ma być otwierana tylna klapa. Jeżeli mówisz że według pomiarów wszystko sprawne to właśnie od tego bym zaczął. Poczytaj instrukcje i daj znać czy pomogło
  6. http://allegro.pl/audi-a4-b5-1995-2001-spoiler-daszek-avant-i4584141270.html Ja jak narazie odpuszczam, bo sprzeglo mi sie skonczylo a jeszcze dzisiaj kupiłem zmieniarke mp3 wiec jestem wypłukany z gotówki
  7. Wysunęła się tuleja? Tego jeszcze nie widziałem. Auto fajne, będziesz zadowolony. Trochu bida ale z każdego nowego elementu wyposażenia będzie radocha, ja tak mam
  8. Może spróbuj podmienic przekaznik z kimś znajomym? Nic poza przekaznikiem do głowy mi nie przychodzi
  9. A odłączałeś wcześniej akumulator? Jak zakładałem kumplowi 4x ele to też sie takie kwiatki działy że sie nierówno zamykały, zatrzymywały. Po paru próbach już sie zamykały normalnie i do dzisiaj z tego co wiem nei ma z tym problemu. Myśle że może to mieć związek z nauką wartości krańcowych po każdym rozłączeniu aku
  10. Pewnie coś z przekaźnikiem http://a4-klub.pl/index.php?/topic/120774-all-b5-zacinajace-sie-kierunkowskazy-czyszczenie-stykow-przekaznika/
  11. Ciężko mi sobie wyobrazić jak tymi śrubami ją regulować góra-dół. Jest dostęp do tych śrub czy trzeba jakieś plastiki rozkręcać? a zresztą, jutro sam obczaje bo wiem że klapa nie zgrywa mi sie z dachem idalnie
  12. misiek95 odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    Jeżeli fabrycznie nie miałeś pilotów to nei ma takiej opcji. Jeżeli bardzo Ci zależy to musisz kupić pompke+ kluczyki/piloty pod daną częstotliwość. Jest gdzieś na forum rozpiska numerów pompek, jeżeli Cie interesuje taka imprezka Ja osobiście dorobiłem sobie niefabryczny alarm z dwoma kluczykami scyzorykami i jak sie przymruży oko to nawet piloty wyglądają jak orginalne
  13. @vp-tdi Amortyzatory to było typowe 1ba, jak by czytanie ze zrozumieniem nie było Ci obce, to Kowi pisał o tym że nawet nie ma takich zamienników. Ja sie zfrajerowałem bo na gwałt szukałem amorków i nawet nie sprawdziłem numerów, cen ani nic... zaufałem "koledze" z forum i taka kara Wchodze tu co jakiś czas i sie zastanawiam dlaczego do ciężkiej cholery nie ma użytkownika o nicku "vp-tdi" na tej czarnej liście... To chyba mało powiedziane w moim przypadku Przecież napisał to na samym początku dyskusji w tym temacie ani ja, ani autor zamieszania nie mamy już nic nowego do powiedzienia więc teraz czekamy na reakcje modów
  14. misiek95 odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    W to się nie zaglebialem bo nie było potrzeby, ale przypuszczam ze też pompka w bagażniku. Pytasz tak, jakbyś przesiadl się z passata
  15. misiek95 odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    Czyli co mam przez to rozumieć ?Vagiem zmieniając kodowanie kolego powiedz czego właściwie chcesz się dowiedzieć, to Ci pomożemy..
  16. Właśnie nie w każdym tak jest ale to nie zmienia faktu ze to nic trudnego
  17. misiek95 odpowiedział(a) na oyamabdg temat w Audi A4 B5
    sposobów jest pare. najskuteczniejszy to grzanie palnikiem ale gumy na wahaczach sie niszczy w moment. drugi to wybijanie mlotem ale nie zawsze puszcza. trzeci to wyciąganie śrubą, nakrętka i kontra i ciągnie sie w drugą strone... jest jeszcze wiercenie ale chyba już łatwiej wyjąć całą zwrotnice niż wiercić śrube o twardości 10.9
  18. misiek95 odpowiedział(a) na oyamabdg temat w Audi A4 B5
    górne samemu łatwo jest wymienić Akurat mechanika mam godnego zaufania, co mogę robić to robię sam przy Audi a co nie powierzam jemu. Proto jest pisać na kompie, że łatwo wymienić. Śruby były tak zapieczone, że 1 pękła i było 40 min męczenia na podniesionym samochodzie aby ją wybić, nawet grzanie zbytnio nie pomagało. Także bez podnośnika i palnika zrobiłbym tyle, że zostałbym z pęknięta śrubą. Widzę, że Ty jesteś mechanikiem, robisz to na codzień, masz sprzęt to dla Ciebie to łatwa robota ale nie dla mnie. Także ludzie darujcie sobie takie komentarze... kolega vp-tdi jest spcjalistą do spraw wszelakich a tak na poważnie to przyznaj sam że gdyby śruba się odkręciła to wymiana jest banalnie prosta. Nikt przez forum Ci nie powie czy bedziesz miał problem czy nie. Wszystko zależy od tej właśnie śrubki i czasami pójdzie w moment a czasami mi sie zdarzało że całe zwrotnice targałem na ziemie i dopiero w 2 osoby potężnym młotem wybijaliśmy te śrube
  19. tourany biorą przy podłodze w moim miasteczku
  20. Pewnie, ze ważne. Nie słyszałem jeszcze o takiej operacji, więc możesz zostać pionierem, powodzenia:hi:
  21. Jakbyś to jakoś sensownie napisał odrazu to by było łatwiej... To powiedZ w jakie moce celujesz ze nie chcesz bloku awx/avf?
  22. Jest już taki temat na forum. Musisz mieć łokieć z łapą i 3 nakretki. Tunel.możesz kupić q możesz wyciąć swój. Nie jest to jakieś trudne bo twoją dziurę przykrywa ubudowa łokcia i wygląda jak ori
  23. Poprzecznie go nie upchniesz, ale czytałem gdzieś ze słupki są zamienne w poprzeczniaku i podluzniaku, tyle ze asz/arl to zasadniczo awx swoją drogą to ja nie wiem co ty chcesz tym osiągnąć
  24. Co działa? Chyba nie mówisz o tych amortyzatorach od Ciebie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.