Treść opublikowana przez misiek95
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Pedzelek i gąbeczka, później zbierałem syf mikrofibrą
-
Diagnostyka telefonem przez adapter OBD2 bluetooth
kolega kupił taki bajer, na dniach bede testował co to potrafi
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
Warto spuszczac nowego swaga i zalewac lhma?
-
Listwa/Listwy dolne drzwi Audi A4 B5
Te dolne odkrecasz srubke od wewnątrz drzwi a następnie pociagasz w stronę tylu auta i wychodzą a z tymi srodkowymi nie ma żadnych problemów. Gdybyś chciał je zdjąć to od środka drzwi po zdjęciu boczkow jest dostęp do spinek
-
Demontaż ręcznego a4 b5
Zaciągasz ręczny, później schylasz się i z dołu odblokowujesz taki bolec który to trzyma. Później zdejmujesz obie części i skladasz w odwrotnej kolejności
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
dziękuje, dbam jak o swoje Plastiki najpierw APC nielsena, później nielsen finesse jako dressing. Po samym APC były tak czyste że aż wyblakłe sie wydawały. 50/50 w trakcie prac nie robiłem bo byłem zbyt podjarany, żeby odkładać maszyne a szkoda, bo różnica szokująca aa nie załapałem pytania chyba. plastików na zewnątrz raczej nie ruszałem, tylko grilla
-
Demontaz dekorow przednich
A no próbuj, folie zawsze można zerwać chyba
-
Przekładka 1.9TDI 110km w miejsce 1.9TDI 116km
A nie myślałeś o tym, żeby poszukać przyczyny tego padania pompowtrysków? dużo jeździsz? jakie konkretnie paliwo lejesz? pytam bo znam mnóstwo aut z tymi silnikami i nikt nie skarży się jakoś bardzo na pompki. Musisz też wiedzieć że nawet silniki na pompie w tym wieku już nie są tak bezawaryjne i też wymagają czasami wkładu finansowego. Co do samego swapa to sprzęgło i większość osprzętu pasuje zamiennie więc nie powinno być większych problemów.
-
Demontaz dekorow przednich
Eksperymentowalem trochę z dekorami w polysku alu, ale ciężko było z utrzymaniem tego. Myślę ze będzie trochę festyn u Ciebie i lepiej było by wszystko w jeden kolor zrobić
-
Problem z wyjęciem radia symphony
Już oglądalem to z boku i jest dostęp do dolnej blaszki. Jutro będę probowal dalej i dam znać co wyszło Radio wyjęte. Prawą strone podważałem śrubokrętakami a lewa była delikatnie wysunięta i jakoś poszło. Nawet bez strat sie obyło Temat do zamknięcia
-
Demontaz dekorow przednich
trzeba wypiąć wszystkie spinki poza tą nad konsolą, później z obu stron wsuwałem jakieś dłuższe materiałowe "szmaty" i ciągnąc na siłe zrywamy środkową spinke. Później przy montażu naturalnie ją pomijamy i nie generuje to żadnego problemu w postaci hałasów, czy luzów
-
Wady I Rdza
Słyszałem, ze w audi uznali ze to element wymienny i nie wymaga ocynku
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Zmieniarka usb
-
Moduł komfortu Audi A4 B5
To normalne, każdy tak ma chyba
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Też mam takie docięte... i mam takie ze szczelinomierza ale to itak uj, bo jedej blaszki nie moge złapać bo jest uszkodzona i jutro bede sie przez schowek z boku jakoś próbował tam dostać
-
jak wyczyścić plamki na lusterkach?
oo, to prawe duże to nawet by mi odpowiadało. Oglądałeś te lusterka? ja przymierzam sie do wymiany bo moje ori prawe angielskie piekielnie przybliża... a grzane te wkłady?
-
wymiana wachaczy przód
na podniesionym aucie normalka. jak opuszczasz i to wszystko ustawia sie do pozycji 0 to wygląda normalnie
-
Problem z wyjęciem radia symphony
Siema, zabrałem się dziś za wyciąganie radia symphony. Robiłem to już kilka razy u siebie i za każdym razem bez problemu. Uzywalem do tego kart kredytowych, później ładnie dociętych szczelinomierzy a także orginalnych "wyjumaków" Ale tym razem udało mi sie wyjąć tylko lewą strone radia, bo po prawej na dole czego bym nie wsuwał to nie moge znaleźć tego dzyndzla którym odchyla sie blaszke. Tak jakby wygieło ją w dół czy coś. Moje pytanie brzmi jak sie do tego dobrać? pomysły mam dwa... 1 ktos na forum a6 pisał żeby wyrwać sam panel bo jest na zatrzaskach i wtedy jest dostęp do tych blaszek 2 wyjąć schowek i łapą próbować wypchać radio na zewnątrz pokonująć jedną lub dwie blaszki. Co o tym myślicie?
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
będzie słabo jak dla mnie ja najpierw spróbował bym polakierować porządnie a jak rzeczywiście popęka to wtedy można coś pokombinować z folią ma ktoś wyjumaki do ori radia?
-
Spuszczanie Paliwa A4 B5 1.8 T Quattro
Do wersji skandynawskiej jak podniesiesz jedną stronę to podobno 165l
-
Problem z otwarciem klapy bagażnika - Avant
U kolegi na spocie widziałem za cała operacja zamykania/ otwierania trwa pół sekundy a u mnie dzieje się to dużo wolniej i kolejno a nie wszystko na raz:wink:
-
Moduł komfortu Audi A4 B5
Zgadza się
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Trzeba mieć oczy szeroko otwarte i szukać jakiegoś nowego majstra od pomp wtryskowych
-
Moduł komfortu Audi A4 B5
Wszystko jest w instrukcji alarmu. Ja w jedną sobotę założyłem całość a nigdy wcześniej tego nie robiłem
-
Audi a4 zderzak tył
Szukaj w kolorze:wink: tak najtaniej