Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. Pedzelek i gąbeczka, później zbierałem syf mikrofibrą
  2. kolega kupił taki bajer, na dniach bede testował co to potrafi
  3. Warto spuszczac nowego swaga i zalewac lhma?
  4. Te dolne odkrecasz srubke od wewnątrz drzwi a następnie pociagasz w stronę tylu auta i wychodzą a z tymi srodkowymi nie ma żadnych problemów. Gdybyś chciał je zdjąć to od środka drzwi po zdjęciu boczkow jest dostęp do spinek
  5. misiek95 odpowiedział(a) na pacos temat w Audi A4 B5
    Zaciągasz ręczny, później schylasz się i z dołu odblokowujesz taki bolec który to trzyma. Później zdejmujesz obie części i skladasz w odwrotnej kolejności
  6. dziękuje, dbam jak o swoje Plastiki najpierw APC nielsena, później nielsen finesse jako dressing. Po samym APC były tak czyste że aż wyblakłe sie wydawały. 50/50 w trakcie prac nie robiłem bo byłem zbyt podjarany, żeby odkładać maszyne a szkoda, bo różnica szokująca aa nie załapałem pytania chyba. plastików na zewnątrz raczej nie ruszałem, tylko grilla
  7. A no próbuj, folie zawsze można zerwać chyba
  8. A nie myślałeś o tym, żeby poszukać przyczyny tego padania pompowtrysków? dużo jeździsz? jakie konkretnie paliwo lejesz? pytam bo znam mnóstwo aut z tymi silnikami i nikt nie skarży się jakoś bardzo na pompki. Musisz też wiedzieć że nawet silniki na pompie w tym wieku już nie są tak bezawaryjne i też wymagają czasami wkładu finansowego. Co do samego swapa to sprzęgło i większość osprzętu pasuje zamiennie więc nie powinno być większych problemów.
  9. Eksperymentowalem trochę z dekorami w polysku alu, ale ciężko było z utrzymaniem tego. Myślę ze będzie trochę festyn u Ciebie i lepiej było by wszystko w jeden kolor zrobić
  10. Już oglądalem to z boku i jest dostęp do dolnej blaszki. Jutro będę probowal dalej i dam znać co wyszło Radio wyjęte. Prawą strone podważałem śrubokrętakami a lewa była delikatnie wysunięta i jakoś poszło. Nawet bez strat sie obyło Temat do zamknięcia
  11. trzeba wypiąć wszystkie spinki poza tą nad konsolą, później z obu stron wsuwałem jakieś dłuższe materiałowe "szmaty" i ciągnąc na siłe zrywamy środkową spinke. Później przy montażu naturalnie ją pomijamy i nie generuje to żadnego problemu w postaci hałasów, czy luzów
  12. misiek95 odpowiedział(a) na ravkan temat w Audi A4 B5
    Słyszałem, ze w audi uznali ze to element wymienny i nie wymaga ocynku
  13. Zmieniarka usb
  14. misiek95 odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    To normalne, każdy tak ma chyba
  15. Też mam takie docięte... i mam takie ze szczelinomierza ale to itak uj, bo jedej blaszki nie moge złapać bo jest uszkodzona i jutro bede sie przez schowek z boku jakoś próbował tam dostać
  16. oo, to prawe duże to nawet by mi odpowiadało. Oglądałeś te lusterka? ja przymierzam sie do wymiany bo moje ori prawe angielskie piekielnie przybliża... a grzane te wkłady?
  17. na podniesionym aucie normalka. jak opuszczasz i to wszystko ustawia sie do pozycji 0 to wygląda normalnie
  18. Siema, zabrałem się dziś za wyciąganie radia symphony. Robiłem to już kilka razy u siebie i za każdym razem bez problemu. Uzywalem do tego kart kredytowych, później ładnie dociętych szczelinomierzy a także orginalnych "wyjumaków" Ale tym razem udało mi sie wyjąć tylko lewą strone radia, bo po prawej na dole czego bym nie wsuwał to nie moge znaleźć tego dzyndzla którym odchyla sie blaszke. Tak jakby wygieło ją w dół czy coś. Moje pytanie brzmi jak sie do tego dobrać? pomysły mam dwa... 1 ktos na forum a6 pisał żeby wyrwać sam panel bo jest na zatrzaskach i wtedy jest dostęp do tych blaszek 2 wyjąć schowek i łapą próbować wypchać radio na zewnątrz pokonująć jedną lub dwie blaszki. Co o tym myślicie?
  19. będzie słabo jak dla mnie ja najpierw spróbował bym polakierować porządnie a jak rzeczywiście popęka to wtedy można coś pokombinować z folią ma ktoś wyjumaki do ori radia?
  20. Do wersji skandynawskiej jak podniesiesz jedną stronę to podobno 165l
  21. U kolegi na spocie widziałem za cała operacja zamykania/ otwierania trwa pół sekundy a u mnie dzieje się to dużo wolniej i kolejno a nie wszystko na raz:wink:
  22. misiek95 odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    Zgadza się
  23. Trzeba mieć oczy szeroko otwarte i szukać jakiegoś nowego majstra od pomp wtryskowych
  24. misiek95 odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    Wszystko jest w instrukcji alarmu. Ja w jedną sobotę założyłem całość a nigdy wcześniej tego nie robiłem
  25. misiek95 odpowiedział(a) na Kamilek953 temat w Audi A4 B5
    Szukaj w kolorze:wink: tak najtaniej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.