Treść opublikowana przez misiek95
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
No właśnie wróciłem. zjem coś i lecę jakies auto robić więc nie wiem czy się wyrwe
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Może być
-
Rezanie bixenonu
gdzie takie dostać? masz może na handel takie przetworki?
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Auto ogarnięte, ale cicho-ciemne. Nic dziwnego że nie widziałeś Pisz mi tu na PW co robiłeś we Wleniu
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
raczej tego nie uratujesz, kup drugi uzywany bez tego defektu, pozaślepiaj z kazdej strony jak ja i powinno jezdzic. jak masz wszystko w aucie sprawne tj poduszki dwumas itd to jakos bardzo sie nie telepie przy gaszeniu bez klapy gaszacej. moja nie dzialala od poczatku i gdyby nie to ze costam grzebalem i wpadlem na trop ze membrana jest przerwana to bym sie w zyciu nie domyslil ze auto moze jeszcze lepiej gasnąć
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Pokaże tutaj jak ogarnąłem swój egr, może komuś sie przyda... Najpierw rozkręciłem wszystko, egr i ta rurka od wydechu na stół. Wszystko wyczyszczone do gołej blachy z tego czarnego gówna. Później odrysowałem i wyciąłem z blachy alu zaślepki góra i dół. Na końcu wszystko złożone na wysoko temperaturowy silikon. Później w otwory pod grzybkiem poszły nity, bo jak wiadomo to jest najczęstsze miejsce wycieku. Oczywiście po zaślepieniu otworów należy odpiąć też sterowanie egrem, żeby był zamknięty Do tego oczywiście nowe uszczelki gumowe, wyczyscilem też dokładnie ten zagięty wąż dolotu i skręciłem na nowych opaskach(w ajm skręcane opaski a nie klipsy). Wymieniałem też siłownik klapy gaszącej bo mój miał rozerwaną membrane. Po około 500km kontrolnie zajrzałem jak to wygląda i jak na razie ani kropelki oleju a egr czysciutki jak nowy. Zobaczymy co bedzie dalej
-
[B5 AJM] OGrowóz
spartańskie warunki powiedz mi czy kolektor wydechowy awx podchodzi p&p do bloku AJM i turbo AJM? bo mi sie szukać nie chce info
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
798402133
-
[ALL TDI PD] Regeneracja siłownika klapy gaszącej
Zaworek który tym steruje to n239 i też jest czasem zepsuty Fajnie chłopaki ze to naprawiliscie. Ja nawet nie widziałem sensu naprawy bo kumpel mi załatwił za browarka z jakiegoś golfa..
-
Luz fotela kierowcy
Tylko ja jeżdżę autem więc nie suwam fotela nigdy. Powinno polatac
-
Luz fotela kierowcy
Tak jak pisze, problem rozwiązuje. 10 kkm+ i nic się nie suwa )
-
Luz fotela kierowcy
Łoblklej slizgi parcianą izolacja i dobrze nasmaruj. Brzmi jak druciarstwo ale problem rozwiazuje
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Avg zapewne
-
[B5 AFN] Ustawienie drzwi (zawiasy)
Niedawno poprawiałem rygle przednich drzwi, bo drzwi nie dociskały mi za dobrze do karoserii... niestety te śruby są tak skonstrukowane, że jak sie je dokręca to rygiel wraca właściwie do pozycji 0. Zastosowałem więc podkładki pod śruby i tym sposobem drzwi są idealnie dociśnięte. Efekt widać "gołym uchem". W srodku cisza, nic nie gwizda. Jak ktoś ma zamiar walczyc z regulacją wszystkich drzwi to niech sobie zarezerwuje wolną sobote bo zabawy od groma
-
Różnica w wygłuszeniu przedlift/polift
Też to zauważylem. Składa się na to dużo czynników. Wygluszenie maski, ściany grodziowej, osłony silnika góra i dół, stan silnika, poduszek silnika, dwumasy. Ciężko odpowiedziec na twoje pytanie bo nie wiemy które elementy masz a których nie masz:))
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Zespawane dokladki+ szary kolor bije na głowę wszystkie pakiety s4, rs4 jak dla mnie
-
Zapaszki do auta
Polecam corronado cherry. Sporo osób ze mną jechało i chwalili wszyscy. Teraz chyba postaram się wyciągnąć jakiś zapach ze skóry. Gliptone czy cuś
-
Podczas demontażu drzwi tylnych
Jest to klin który wchodzi między ramke szyby a drzwi, służy do regulacji ramki w płaszczyźnie przód/ tyl względem auta. Bez tego idealnie nie ustawisz Jest przy którejś z 2 dolnych śrub
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Akurat wtorek mnie nie ma, do wrocławia lece
-
[ AJM ] 1.9 Prośba o analizę
Ciekawe dlaczego się rozpadła Raczej nietypowa awaria
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
przyszły wycierałki- jak coś to wiecie gdzie mnie znaleźć
-
Nowe amortyzatory Sachs, stukanie.
Jaka by to firma nie była to zdarzają się takie przypadki ze nowy amor stuka. Oddawaj na ggwarancji i tyle
-
[B5 AJM]Ming blue avant / bix/ gwint/ 18'
Dobrze zaczynasz ledy robią robotę, nie?
-
Wskaźnik paliwa wariuje AHU.
Spoko.......poziom paliwa nie gra roli.....))))) Tylko ostrożnie wyjmuj....ha ha))))))) Powodzenia))))))))))Nie gra? Ciężko wyjąć pływak jak zbiornik zapakowany pod korek
-
Wskaźnik paliwa wariuje AHU.
Dostęp jest pod wykładzina bagaja. Jak już się dobierzesz to ręką musisz odpiac czujnik od tego całego kosza i go wyjąć. Polecam robić na niskim poziomie paliwa