Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. No właśnie wróciłem. zjem coś i lecę jakies auto robić więc nie wiem czy się wyrwe
  2. Może być
  3. misiek95 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    gdzie takie dostać? masz może na handel takie przetworki?
  4. Auto ogarnięte, ale cicho-ciemne. Nic dziwnego że nie widziałeś Pisz mi tu na PW co robiłeś we Wleniu
  5. raczej tego nie uratujesz, kup drugi uzywany bez tego defektu, pozaślepiaj z kazdej strony jak ja i powinno jezdzic. jak masz wszystko w aucie sprawne tj poduszki dwumas itd to jakos bardzo sie nie telepie przy gaszeniu bez klapy gaszacej. moja nie dzialala od poczatku i gdyby nie to ze costam grzebalem i wpadlem na trop ze membrana jest przerwana to bym sie w zyciu nie domyslil ze auto moze jeszcze lepiej gasnąć
  6. Pokaże tutaj jak ogarnąłem swój egr, może komuś sie przyda... Najpierw rozkręciłem wszystko, egr i ta rurka od wydechu na stół. Wszystko wyczyszczone do gołej blachy z tego czarnego gówna. Później odrysowałem i wyciąłem z blachy alu zaślepki góra i dół. Na końcu wszystko złożone na wysoko temperaturowy silikon. Później w otwory pod grzybkiem poszły nity, bo jak wiadomo to jest najczęstsze miejsce wycieku. Oczywiście po zaślepieniu otworów należy odpiąć też sterowanie egrem, żeby był zamknięty Do tego oczywiście nowe uszczelki gumowe, wyczyscilem też dokładnie ten zagięty wąż dolotu i skręciłem na nowych opaskach(w ajm skręcane opaski a nie klipsy). Wymieniałem też siłownik klapy gaszącej bo mój miał rozerwaną membrane. Po około 500km kontrolnie zajrzałem jak to wygląda i jak na razie ani kropelki oleju a egr czysciutki jak nowy. Zobaczymy co bedzie dalej
  7. spartańskie warunki powiedz mi czy kolektor wydechowy awx podchodzi p&p do bloku AJM i turbo AJM? bo mi sie szukać nie chce info
  8. Zaworek który tym steruje to n239 i też jest czasem zepsuty Fajnie chłopaki ze to naprawiliscie. Ja nawet nie widziałem sensu naprawy bo kumpel mi załatwił za browarka z jakiegoś golfa..
  9. misiek95 odpowiedział(a) na oyamabdg temat w Audi A4 B5
    Tylko ja jeżdżę autem więc nie suwam fotela nigdy. Powinno polatac
  10. misiek95 odpowiedział(a) na oyamabdg temat w Audi A4 B5
    Tak jak pisze, problem rozwiązuje. 10 kkm+ i nic się nie suwa )
  11. misiek95 odpowiedział(a) na oyamabdg temat w Audi A4 B5
    Łoblklej slizgi parcianą izolacja i dobrze nasmaruj. Brzmi jak druciarstwo ale problem rozwiazuje
  12. Avg zapewne
  13. Niedawno poprawiałem rygle przednich drzwi, bo drzwi nie dociskały mi za dobrze do karoserii... niestety te śruby są tak skonstrukowane, że jak sie je dokręca to rygiel wraca właściwie do pozycji 0. Zastosowałem więc podkładki pod śruby i tym sposobem drzwi są idealnie dociśnięte. Efekt widać "gołym uchem". W srodku cisza, nic nie gwizda. Jak ktoś ma zamiar walczyc z regulacją wszystkich drzwi to niech sobie zarezerwuje wolną sobote bo zabawy od groma
  14. Też to zauważylem. Składa się na to dużo czynników. Wygluszenie maski, ściany grodziowej, osłony silnika góra i dół, stan silnika, poduszek silnika, dwumasy. Ciężko odpowiedziec na twoje pytanie bo nie wiemy które elementy masz a których nie masz:))
  15. Zespawane dokladki+ szary kolor bije na głowę wszystkie pakiety s4, rs4 jak dla mnie
  16. Polecam corronado cherry. Sporo osób ze mną jechało i chwalili wszyscy. Teraz chyba postaram się wyciągnąć jakiś zapach ze skóry. Gliptone czy cuś
  17. Jest to klin który wchodzi między ramke szyby a drzwi, służy do regulacji ramki w płaszczyźnie przód/ tyl względem auta. Bez tego idealnie nie ustawisz Jest przy którejś z 2 dolnych śrub
  18. Akurat wtorek mnie nie ma, do wrocławia lece
  19. Ciekawe dlaczego się rozpadła Raczej nietypowa awaria
  20. przyszły wycierałki- jak coś to wiecie gdzie mnie znaleźć
  21. Jaka by to firma nie była to zdarzają się takie przypadki ze nowy amor stuka. Oddawaj na ggwarancji i tyle
  22. Dobrze zaczynasz ledy robią robotę, nie?
  23. Spoko.......poziom paliwa nie gra roli.....))))) Tylko ostrożnie wyjmuj....ha ha))))))) Powodzenia))))))))))Nie gra? Ciężko wyjąć pływak jak zbiornik zapakowany pod korek
  24. Dostęp jest pod wykładzina bagaja. Jak już się dobierzesz to ręką musisz odpiac czujnik od tego całego kosza i go wyjąć. Polecam robić na niskim poziomie paliwa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.