Treść opublikowana przez misiek95
-
Kolektor wydechowy AWX Tdi B6 pasuje do B5?
a wiecie moze czy do ajm też podpasi wydechowy od awx? bo mój jest pęknięty
-
Audi A4 1.9TDI AJM 115KM
Ja mam bipy +-90 a silnik chodzi jakby się dopiero dotarł. Więc jak mi ktoś powie ze bipy 30 to pompki do wymiany to chyba wyjde ;d
-
RNS -D nie gra przód
A nie masz vaga? Ustaw się z kims z forum żeby ci to ogarnął bo to.minuta roboty i żadna filozofia
-
RNS -D nie gra przód
pewnie radyjko zakodowane na BOSE, trzeba zmienić kodowanie i zagra jak trzeba
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
a no jak mi sie cos rzuci w oczy to zawsze sie odzywam btw co najmniej 2 moich kumpli tak na poważnie już szuka audi więc na pewno ich przyciągne na spota za jakiś czas
-
Nowicjusz - wątek powitalny
zajrzyj do wątku o spotach w jeleniej górze. akurat wczoraj sie widzieliśmy. wpadnij na następnego spota!
-
Audi A4 1.9TDI AJM 115KM
nikt Ci tego nie powie bo przy tych autach przebieg zawsze pozostaje tajemnicą. żeby nie kupować kota w worku to sobie weź vaga, kabelek i przebadaj pompki czy są sprawne jak by sie nawet okazało że pompki sie kończą to jest to spora karta przetargowa i można wiele utargować a pompki to jak wiadomo nie majątek i w okolicach 1k zł można przyzwoite używki zakupić jak dla mnie obawianie sie pompowtrysków to paranoja
-
AJM montaż kpl. sprzęgła z AVF
Czyli tarcza + docisk awx i śmiało program mogę robić i latać? nadal nie wiem czym konkretnie się roznia ale to juz mniejsza z tym
-
AJM montaż kpl. sprzęgła z AVF
Warto się pchać w ten koszt rzędu 500zl za komplet? Rozwazam też regeneracje samej tarczy... Dodam ze planuje program zrobić niedługo
-
AJM montaż kpl. sprzęgła z AVF
Ja się nie zastanawiam czy kupić to od awx, pytałem czym się różnią bo nie wiem gdzie takie znaleźć.
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Nie mów, że Cie objechał Jak wracałem to zaczeło mi sie ślizgać sprzyngło delikatnie więc pewnie wpadnie komplet z AWXa a to oznacza że jednak wpadnie t awx i potem program dopiero tylko nie wiem jeszcze kiedy bo wiadomo sprzeglo tez wydatek nie mały
-
AJM montaż kpl. sprzęgła z AVF
odgrzewam kotleta. Jaka jest właściwie różnica w sprzęgłach awx/ajm? Wszędzie na allegro jest na aukcjach że komplet pasujący do ajm/awx i nie bardzo wiem co kupić
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Trzeba wyrwać chwasta z forum
-
8 głośników b5 lift?
Pewnie liczą głosnik dwudrozny jako 2
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Ja mogę wziąć lapka i vaga tylko nie wiem jeszcze czy znowu nie przyjade pastuchem bo audi się maluje.. Dobra, juz odebrane
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Może nie audi, ani nawet VAG ale polecam zobaczyć strach sie bać
-
[B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
doszedłem do wniosku, że żeby dokładka PDC robiła robote, to końcówki wydechu muszą być jakieś konkretne ładne a nie seria
-
Błotnik z aukcji internetowych
zawsze orginał bedzie lepszy najlepiej kupuj tak żebyś odbierał sam bo ja kiedyś kupowałem przez internet i niby mial byc orginał a był jaki był
-
Słabe wspomaganie
Napisz do użytkownika Alan. Miał kiedyś kilka takich
-
wzmacniacz plus glosniki
blaupunkt dobry wybór. spójrz w mój temat, swego czasu bardzo podobnie kombinowalem i mam podobny zestaw
- Słabe wspomaganie
-
Słabe wspomaganie
Tak, pompy byly mocniejsze. Ciezszy silnik musi miec mocniejsze wspomaganie. A magiel rozni sie tym, ze ten z 2.5 ma taki jakby amortyzator ktory poprawia prowadzenie. Jak ci wyje pompa, to nie ma watpliwosci ze do wymiany
-
Luz na górnym wahaczu
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/15016-all-b5-master-sport-opinie-i-test-online-wahaczy/ Tutaj powinieneś znaleźć odpowiedź na swoje pytanie, nie wiem co jeszcze chcesz wiedzieć? Ja osobiście pakuje zawsze orginalne używki, najczęściej TRW. Dodam że jeżeli oddajesz to do wymiany mechanikowi to może warto wymienić oba lewe górne? bo potem jak zacznie stukać to znowu zapłacisz za robote
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Zdejmij zderzak, slizgi i postukaj mloteczkiem w blachę pod slizgiem aż wróci na swoje miejsce. Potem poskladaj i powinno być jak z fabryki
-
[A4 B5] Parujące szyby po myjce bądź deszczu
Podszybie masz zle złożone i pylkowy dostał wody