Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. Lepiej pod jakim względem? Jak to na-? przecież idealna wartość to chyba 0. Czy ustawienie kąta synchronizacji może mieć wpływ na spalanie? dobra, poczytałem troche z tego co chłopaki pisali na forum passata, to dla każdego auta idealny kąt synchronizacji może być troche inny. Jutro zaczynam eksperymentowanie, bo pali ten mój AJM jak smok Nie wiem tylko, czy kąt synchronizacji może wpływać na korekcje pompek?
  2. mógłbyś zrobić jakieś zdjęcie okolic przedniej popielniczki? też chciałem ją wywalić ale nie wiedziałem jak to będzie wyglądać. Interesuje mnie czy jest tam w środku jakaś dziura czy jak to wykończyłeś?
  3. czy taką poduszke można włożyć do normalniej sportowej kiery a4 b5? bo może bym sobie podmienił fajna jest
  4. misiek95 odpowiedział(a) na dliwski temat w Audi A4 B5
    dobre pytanie, też sie zastanawiałem tyle że ty masz sedana. Ja swoją owinąłem w szmate żeby nie latała i włożyłem w jeden z boczków bagażnika
  5. na tescie dziala czyli wskaznik jest ok... brakuje CI gdzies sygnalu z aku zobacz ktory pin wez kabelek podepnij z jednej do aku z drugiej pod ten pin i bedziesz wiedzial co jest los Tylko ze wskaźnik nie leży w pozycji 0. Podnosi się do pionu jak odpalam a potem milimetr opada i tak już zostaje. Pomierze dla pewności, ale wątpię żeby brakowało sygnału Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka
  6. No na teście działa, a tak normalnie nie chce. Będę miał czas to zajrze tam i zobaczę jak to wymienić. To niedziela na Mercurym? Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka
  7. Mam na oku -40 ale innej firmy. Jak się nie przyzwyczaje to będę znowu przerzucal sprężyny Powiedz mi, czy w moim liczniku można wymienić sam voltomierz? Obejdzie się bez lutowania? Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka
  8. uu ktos tu gleba sie chce pochwalic ;P Weź przestań już mnie wk***ia gorszy beton niż u Alana na gwincie Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka
  9. Co do el. szyb to ja sobie dywan podniosłem od tyłu do przodu. Sprężyny -40 i dobrze się na nich lata ---------- Post dopisany at 13:05 ---------- Poprzedni post napisany at 13:04 ---------- Widzę że zmieniałeś fotele , masz może przednie swoje stare bardziej mi chodziło o firme i o to czy są twarde. Bo mój weitec trochu twardy:decayed: fotele poszły od razu na allegro w komplecie:wink:
  10. Trzeba by jakiegoś spota zmontować, nie?
  11. powiedz kolego co to za spężyny tam wrzuciłeś i jak Ci sie na nich lata co do el. szyb to wszyscy dywan szarpią w całości, Ty widze tylko go odchylałeś. Nie wiem co trudniejsze:naughty: btw. mam takie same buty:grin:
  12. misiek95 odpowiedział(a) na blind0 temat w Audi A4 B5
    Ma ktoś jakieś doświadczenia związane ze sprężynami apex? Chodzi mi o twardość. Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka
  13. misiek95 odpowiedział(a) na blind0 temat w Audi A4 B5
    Powiedzcie mi Panowie, czy są jakieś springi -40 które komfortem jazdy są zbliżone do 1be? Bo mój weitec strasznie twardy. Kolegi KW V1 jest dużo wygodniejszy Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka
  14. mam w tym samym miejscu DRL'e:naughty: dobrze świecą na żywo? bo na fotach jakoś blado
  15. Amortyzatory są 1ba i nie pracują tak jak powinny. Dziwnie się zachowuje na nierównościach Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka
  16. To są Rainsporty, one tak mają być. Przód super a tył średnio bo amorki 1ba. Ogólnie twardo Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka
  17. misiek95 odpowiedział(a) na blind0 temat w Audi A4 B5
    Amorki zasadniczo nie wpływają na wysokość ale ostatnio tu na forum chłopaki pisali ze jak Amorki wydymane są to będzie niżej. Ile w tym prawdy to nie wiem Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka
  18. misiek95 odpowiedział(a) na blind0 temat w Audi A4 B5
    Oponka 205/55/16. Felga ma et chyba 45, dystans 10mm Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka
  19. misiek95 odpowiedział(a) na blind0 temat w Audi A4 B5
    weitec -40, springi używane amorki 1be, tył 1ba. zmierze jak wjade do garażu później bo na podwórku mam wszędzie spadki i nie chce kogoś w błąd wprowadzić
  20. najpierw podziwiaj wnętrze:decayed: dobra, masz wszystko z telefonu...
  21. Po korekcie troche mnie wciągnęło forum KA no i zamówiłem kolejne kosmetyki, m.in. nielsen finesse na plastiki i apc nielsena dzisiaj zabrałem się za wnętrze i jak zacząłem zmywać wszystko apc to myślałem że farba z plastików mi płynie:facepalm:, porobiły sie zacieki i wszystko zmieniło kolor a okazało się że to syf, plak, kurz itd. myślałem, że mam czysto w środku a tam normalnie muł wszędzie był fotki z telefonu, słabe strasznie:thumbdown: No i wpadły springi Weiteca -40. Siadło równo, wszystko pięknie ale amorki z tyłu musze znaleźć jakieś o skróconym skoku bo są 1ba i jeździ się średnio:decayed: fotki później
  22. misiek95 odpowiedział(a) na blind0 temat w Audi A4 B5
    Dobra, zaraz ci pomierze Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka
  23. misiek95 odpowiedział(a) na blind0 temat w Audi A4 B5
    Sprężyny wygniecione? niech wam będzie zaraz auto oplukam i zrobię cos telefonem Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka
  24. misiek95 odpowiedział(a) na blind0 temat w Audi A4 B5
    Ja wrzuciłem wczoraj springi Weiteca używki - 40 i siadlo bardzo fajnie, równo Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka
  25. Lampki zabezpiecz czymś żeby znowu nie zaszły. Podobno nawet dobry wosk do lakieru daje rade Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.