Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. może by coś podziałać, żeby kogos jeszcze ściągnąć? bo będzie nas jak zawsze 3
  2. nie napisaleś nawet czy ośka czy q ad3. a4b5 z AJM to zawsze pięciobiegowa ośka. w quattro 6 biegowym ten silnik to ATJ
  3. Wielkie dzięki! Jutro się za to zabiorę
  4. śruba jest tylko jedna, tam gdzie masz rączkę do zamykania klapy. odkęcasz śrubke, wyjmujesz takie podłużne pseudo uszczelki materiałowe co są między tapicerką a blachą i już widać zaczepy. Jest ich 8, najlepiej podważać delikatnie pojedynczo śrubokrętem aż puszczą
  5. Moim zdaniem w tych autach przebieg nie ma najmniejszego znaczenia auto mające 200kkm może być w gorszym stanie technicznym niż auto które ma 500kkm. Tak naprawdę są to bardzo wytrzymałe auta a największą ich wadą jest poprzedni właściciel. Przebieg trzeba traktować w tym przypadku jako ciekawostkę a nie wyznacznik stanu auta. A jak piszecie ze przebieg macie pewny i udokumentowany sprawdzony to mi się chce śmiać
  6. Chyba kołki a nie dziurki. Bierz bez gadania jak nie zniszczone. Te śruby to potrzebne jak kurfie majty w tych listwach ;d nie nie musisz tam wkręcac..
  7. Te plastikowe też mają metalową wstawke w miejscu śruby i jest to jedyne ich słabe miejsce. Jak dobrze nie nasmarujesz to po paru latach może być problem z odkreceniem jeszcze taka rada z mojej strony... Najpierw warto zdjąć wszystkie listwy i zobaczyć czy Rudy nie wylazi. Zazwyczaj wylazi i drzwi trzeba malować a wtedy warto rozważyć czy nie wyciąć tych bolcow w cholerę i zrobić drzwi na gładko
  8. 7.09 spot Jelenia Góra, zapraszam
  9. Z tego co się orientuje Potrzebujesz przekaznika jeżeli chcesz tak jak oryginalnie było. Jest też jaki patent inny, ale musisz poczytać w warsztacie. Temat na pewno rozpracowany na forum
  10. Najpierw wymień płyn i zobacz czy się poprawi. Albo zmień pompę razem z płynem i wtedy na pewno wszystko będzie cacy
  11. AJM dobra maszyna, powinieneś być mega zadowolony
  12. fajna z fotami coś nie gra bo te na dole jakieś małe
  13. A no tak też myślałem:wink: musisz zdjąć zderzak, oba ślizgi i miejsca gdzie wkręcasz śruby trzymające ślizgi musisz popukać młoteczkiem i troche siłą dogiąć do środka i do góry. Odstaje tak bo zawsze jak zdejmuje sie zderzak to trzeba go wyrywać ze ślizgu i ta blacha sie odgina. Ja miałem tak jak u ciebie jedną strone a teraz jest igiełka co do mm
  14. całkiem inne auto fajnie mieć taką kobiete pewnie zderzak już podkładany na tych zdjęciach? bo coś tam przy błotniku nie halo chyba
  15. Był gdzieś temat na forum ze kupił gościu i tak odstawaly od drzwi, że musiał je zwracać może gdyby pokombinowac i jakoś je wkleić dodatkowo to jakoś by leżały. Ale ja nadal polecam ori na plastiku
  16. Jak już Ci odpada to nic z tego nie będzie jak jesteś rzeznik to na klej ją przyklej. A jak nie to ja polecam ori nowki. Wiadomo wydatek boli ale spokój na lata bo nie gniją. Mam akurat zdjete z auta przed sobą bo auto u lakiernika. Jak ktoś chce zobaczyć jak to wygląda od środka to mogę zrobić foto
  17. Ja tam miałem 4x10mm za czteropak harnunga wiec taniej nie będzie
  18. Taki urok dystansow samorobek ja dorobilem w otworach na śruby plastikowe tulejki żeby śruba ciasno wchodziła i przez to dystans idealnie się ustawia i nie ma bicia
  19. Poczytaj książke "sam naprawiam audi" czy coś takiego. Było tam coś o tym że ustawia się to pozycją zamka w tylnej klapie i są chyba 3 albo 4 opcje.
  20. Nowe oryginały z aso mają w środku chyba plastik. Mam taki nowy komplet z pół roku na aucie już dałem chyba 400 tu na forum za nie od kogoś Jakie chcesz zdjęcia? ;d
  21. Moja teoria jest taka ze przez dziurę w membranie w gruszce uciekalo podcisnienie i dlatego przez jakiś czas po rozruchu nie wszystko chodziło jak powinno. Jeżeli membrane masz całą a podcisnienie nie ucieka to chyba nie tedy Droga ale spróbować możesz. Ktoś tam z seacie wymienił n239 i problem znikl
  22. No właśnie chyba tak to szło
  23. Navi to DX na 99%, a błąd o TMC był na 100%. Podesłałem link właścicielowi navi to może zaraz się tu wypowie bo widze, że sam Cie nie przekonam
  24. Polecam Rainsporty 3. Kupiłem 4 nówki w rozmiarze 205/55/16 i jestem mega zadowolony jak na razie pod każdym względem. Myśle, ze 900zł za taki komplet to niewiele
  25. Wlozylismy navi dx do auta, które pierwotnie nie miało navi, FISa ani nawet 2 DIN to skąd tam tuner? Robiłem to pół roku temu i na którymś z angielskich forów znalazłem info jak to wyłączyć i się udało. Nie pamiętam czy adaptacją czy kodowanie zmieniłem ale na pewno zadziałało nie chce się tutaj z tobą spierac bo widzę że jesteś pewien swego ale autorowi tematu i Tobie podpowiadam, że jest to do zrobienia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.