Treść opublikowana przez misiek95
-
Dystanse 5mm i notoryczne bicie w kierownicy
No to tak jak pisałem, trzeba coś wyrzezbic:wink:
-
Luz na górnym wahaczu
skreca sie jak auto stoi na kołach a nie jak pokazane jest na filmie...na podnosniku. a urzadzenie takie w aso widziałem kiedyś Jest nawet na allegro.
-
Źle pokazujący wskaźnik paliwa
Wchodzisz w wskaźniki i w którejś grupie masz podane w ohm'ach
-
Problem z otwarciem klapy bagażnika - Avant
Samo czyszczenie pompki wpływa jakoś na szybkość otwierania/ zamykania? Bo u mnie jakoś mulasto to chodzi
-
Źle pokazujący wskaźnik paliwa
Podłącz vaga i sprawdź czy odporność czujnika też wariuje. Jeżeli też to wina pływaka, jeżeli nie to zegarów.
-
Dystanse 5mm i notoryczne bicie w kierownicy
Raczej ich nie kupisz, ja pocialem mamy lampke, tzw. Solara, bo mi wymiar pasował Aa chyba ze o te centralne chodzi. Cytuj to będzie łatwiej
-
Dystanse 5mm i notoryczne bicie w kierownicy
Bardzo możliwe, bezproblemowo od 20kkm. latem i zimą zgadza się
-
Dystanse 5mm i notoryczne bicie w kierownicy
Ja mam 4x 10mm i zrobiłem ostatnio centrowanie tyle ze nie na otworze centralnym:) wstawilem w otwory na śruby w dystansie plastikowe tulejki, w które śruby wchodzą ciasno z oporem i dzięki temu dystans ustawia się idealnie i nie mam żadnego bicia w w kierze #edit: cholera, już to pisałem w tym temacie
-
przeciwmgielne tył
Wiązka też sprawdzona wszystko jest okCzyli na wejściu lampy napięcie jest? W takim razie szukaj przyczyny w lampie.
-
Luz na górnym wahaczu
Mogę potwierdzić. Dziś to robiłem i uszkodziłem tylko gumę tego którego chciałem wyjąć. Do osłonięcia gumy banana użyłem metalowej szufelki i zdała egzamin dobry patent
-
przeciwmgielne tył
czyli podumowując. włącznik działa, napięcie na bezpieczniku sie pojawia, bezpiecznik jest cały ale na wtyczce lampy już napięcia nie ma? w takim razie musisz troche porozkręcać i sprawdzić gdzie wiązka jest uszkodzona
-
czy w waszych b5 tez jest slabe wspomaganie?
przez was sie tak podjarałem tym servotronic'iem że chyba bede miał kolejny wydatek... Albo bede czekał aż mi magiel padnie wtedy to już nieuniknione
-
przeciwmgielne tył
Jeżeli hak nieorginalny to zazwyczaj wpina się w wiązke lewej lub prawej tylnej lampy takimi jakby klipsami zaciskowymi. W takim przypadku właściwie niemożliwe jest żeby coś tam było zrypane, ale sprawdzić nie zaszkodzi.
-
Korozja błotników w Audi A4 B8
Chodzi mi o to ze dla wielu ludzi słowo audi oznaczało brak korozji, chociażby na przykładzie b4. A to ze nowe auta włoskie, francuskie czy też ople gniją to nikogo nie powinno dziwić. Przynajmniej mnie by nie zdziwiło
-
8RN = Eight speakers (active) a ja mam tylko 6
A6 inna konstrukcja drzwi i wygluszenie. W jakości audio faktycznie przepaść.
-
8RN = Eight speakers (active) a ja mam tylko 6
A czy głośniki w tylnej półce są 2 drożne? jeżeli tak to normalka, audi głośnik dwudrożny liczy jako 2
-
Luz na górnym wahaczu
myślę że posmarowanie pomaga, ale nie dożywotnio btw ciekaw jestem czy narzędzie z tego filmiku podołało by takiej piekielnie zapieczonej śrubie
-
Przetarty bok fotela
potwierdzam, też dorwałem fotel z angola za grosze i zrobiłem z dwóch jeden. żadna sztuka a cena śmieszna
-
Luz na górnym wahaczu
Ja zalalem 3 dni wcześniej w pastuchu wd40 i już jak nakretke odkrecalem to śruba się obracala nie ruszana była conajmniej 4lata wcześniej bo auto już długo u nas Wystarczy że ktoś te 4 lata temu posmarował śrubę tawotem i nie było problemu Myślisz ze tawot tyle wytrzymie? Swoją drogą cciekawe czy jest ktoś kto składa to na sucho
-
Korozja błotników w Audi A4 B8
Tragedia. Szkoda ze audi poszło w tym kierunku. Chwilowo może zyskali na zmniejszeniu kosztów produkcji, ale długoterminowo wielka strata
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
No to chyba mamy podobną ideologię mnie tam bardziej jara doprowadzanie auta do coraz lepszego stanu technicznego i wizualnego no i wiadomo wyposażenie. Eksperymentowalem ze sprężynami weiteca ale wyrzucilem je szybciej niż wlozylem
-
Luz na górnym wahaczu
Ja zalalem 3 dni wcześniej w pastuchu wd40 i już jak nakretke odkrecalem to śruba się obracala nie ruszana była conajmniej 4lata wcześniej bo auto już długo u nas
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Ja poprzedniego yatoura miałem miesiąc, później oddałem go za jakieś inne fanty do auta a teraz pp roku znowu kupiłem używke i aż sie doczekać nie mogę paczki
-
Avant spękane plastiki boczków bagażnika
Ja wszędzie gdzie mogłem, szczególnie z lewej strony napchalem gabki ze starej kanapy:polew: ale różnica żadna. Jak skonczysz to daj znać czy jest jakas różnica
-
Avant spękane plastiki boczków bagażnika
Co tu dużo gadać, trzeba cierpliwości troche i na pewno znajdziesz cos ciekawego. Moje też połamane ale chwilowo odpuszczam temat i po prostu nie zaciagam rolety Powodzenia w poszukiwaniach. Jak już będziesz miał drugie boczki to te swoje połamane w ramach eksperymentu rozdziel z materiałem i przecwicz przeszczep a jak sie uda to działaj już na gotowo