Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. No to tak jak pisałem, trzeba coś wyrzezbic:wink:
  2. misiek95 odpowiedział(a) na oyamabdg temat w Audi A4 B5
    skreca sie jak auto stoi na kołach a nie jak pokazane jest na filmie...na podnosniku. a urzadzenie takie w aso widziałem kiedyś Jest nawet na allegro.
  3. Wchodzisz w wskaźniki i w którejś grupie masz podane w ohm'ach
  4. Samo czyszczenie pompki wpływa jakoś na szybkość otwierania/ zamykania? Bo u mnie jakoś mulasto to chodzi
  5. Podłącz vaga i sprawdź czy odporność czujnika też wariuje. Jeżeli też to wina pływaka, jeżeli nie to zegarów.
  6. Raczej ich nie kupisz, ja pocialem mamy lampke, tzw. Solara, bo mi wymiar pasował Aa chyba ze o te centralne chodzi. Cytuj to będzie łatwiej
  7. Bardzo możliwe, bezproblemowo od 20kkm. latem i zimą zgadza się
  8. Ja mam 4x 10mm i zrobiłem ostatnio centrowanie tyle ze nie na otworze centralnym:) wstawilem w otwory na śruby w dystansie plastikowe tulejki, w które śruby wchodzą ciasno z oporem i dzięki temu dystans ustawia się idealnie i nie mam żadnego bicia w w kierze #edit: cholera, już to pisałem w tym temacie
  9. misiek95 odpowiedział(a) na slawi75 temat w Audi A4 B5
    Wiązka też sprawdzona wszystko jest okCzyli na wejściu lampy napięcie jest? W takim razie szukaj przyczyny w lampie.
  10. misiek95 odpowiedział(a) na oyamabdg temat w Audi A4 B5
    Mogę potwierdzić. Dziś to robiłem i uszkodziłem tylko gumę tego którego chciałem wyjąć. Do osłonięcia gumy banana użyłem metalowej szufelki i zdała egzamin dobry patent
  11. misiek95 odpowiedział(a) na slawi75 temat w Audi A4 B5
    czyli podumowując. włącznik działa, napięcie na bezpieczniku sie pojawia, bezpiecznik jest cały ale na wtyczce lampy już napięcia nie ma? w takim razie musisz troche porozkręcać i sprawdzić gdzie wiązka jest uszkodzona
  12. przez was sie tak podjarałem tym servotronic'iem że chyba bede miał kolejny wydatek... Albo bede czekał aż mi magiel padnie wtedy to już nieuniknione
  13. misiek95 odpowiedział(a) na slawi75 temat w Audi A4 B5
    Jeżeli hak nieorginalny to zazwyczaj wpina się w wiązke lewej lub prawej tylnej lampy takimi jakby klipsami zaciskowymi. W takim przypadku właściwie niemożliwe jest żeby coś tam było zrypane, ale sprawdzić nie zaszkodzi.
  14. Chodzi mi o to ze dla wielu ludzi słowo audi oznaczało brak korozji, chociażby na przykładzie b4. A to ze nowe auta włoskie, francuskie czy też ople gniją to nikogo nie powinno dziwić. Przynajmniej mnie by nie zdziwiło
  15. A6 inna konstrukcja drzwi i wygluszenie. W jakości audio faktycznie przepaść.
  16. A czy głośniki w tylnej półce są 2 drożne? jeżeli tak to normalka, audi głośnik dwudrożny liczy jako 2
  17. misiek95 odpowiedział(a) na oyamabdg temat w Audi A4 B5
    myślę że posmarowanie pomaga, ale nie dożywotnio btw ciekaw jestem czy narzędzie z tego filmiku podołało by takiej piekielnie zapieczonej śrubie
  18. misiek95 odpowiedział(a) na cube75 temat w Audi A4 B5
    potwierdzam, też dorwałem fotel z angola za grosze i zrobiłem z dwóch jeden. żadna sztuka a cena śmieszna
  19. misiek95 odpowiedział(a) na oyamabdg temat w Audi A4 B5
    Ja zalalem 3 dni wcześniej w pastuchu wd40 i już jak nakretke odkrecalem to śruba się obracala nie ruszana była conajmniej 4lata wcześniej bo auto już długo u nas Wystarczy że ktoś te 4 lata temu posmarował śrubę tawotem i nie było problemu Myślisz ze tawot tyle wytrzymie? Swoją drogą cciekawe czy jest ktoś kto składa to na sucho
  20. Tragedia. Szkoda ze audi poszło w tym kierunku. Chwilowo może zyskali na zmniejszeniu kosztów produkcji, ale długoterminowo wielka strata
  21. No to chyba mamy podobną ideologię mnie tam bardziej jara doprowadzanie auta do coraz lepszego stanu technicznego i wizualnego no i wiadomo wyposażenie. Eksperymentowalem ze sprężynami weiteca ale wyrzucilem je szybciej niż wlozylem
  22. misiek95 odpowiedział(a) na oyamabdg temat w Audi A4 B5
    Ja zalalem 3 dni wcześniej w pastuchu wd40 i już jak nakretke odkrecalem to śruba się obracala nie ruszana była conajmniej 4lata wcześniej bo auto już długo u nas
  23. Ja poprzedniego yatoura miałem miesiąc, później oddałem go za jakieś inne fanty do auta a teraz pp roku znowu kupiłem używke i aż sie doczekać nie mogę paczki
  24. Ja wszędzie gdzie mogłem, szczególnie z lewej strony napchalem gabki ze starej kanapy:polew: ale różnica żadna. Jak skonczysz to daj znać czy jest jakas różnica
  25. Co tu dużo gadać, trzeba cierpliwości troche i na pewno znajdziesz cos ciekawego. Moje też połamane ale chwilowo odpuszczam temat i po prostu nie zaciagam rolety Powodzenia w poszukiwaniach. Jak już będziesz miał drugie boczki to te swoje połamane w ramach eksperymentu rozdziel z materiałem i przecwicz przeszczep a jak sie uda to działaj już na gotowo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.