Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. Nie będziesz miał problemu. Dopiero w drzwiach dzieli się sygnał na głosnik nisko i wysoko tonowy. Z tego co pamiętam to na żywca bez żadnej zwrotnicy:))
  2. misiek95 odpowiedział(a) na 89siwy temat w Audi A4 B5
    chłopaki a może ktoś z was ma zdjęcie jak i o ile skrócił rozpórke? bo sie zastanawiam czy ciąć obie strony na oko czy jedną przyłapać i drugą obciąć i jeszcze jedno pytanie. Czy myślicie że ten płaskownik będzie pasował orginalny od b5 z tej rozpórki wspawanej w bude? Chodzi mi o to czy zestawienie: mocowania a6 c5 i płaskownik z a4 b5 podejdą P&P?
  3. Mi chyba bardziej pasuje tak jak jest teraz btw szybka licznika igła Dzisiaj w końcu miałem czas pobawić sie nowym woskiem Skoro auto nawoskowane to pomyślałem że sie szarpne i zrobie chociaż raz zdjęcia w miejscu innym niż podwórko Podleciałem na zapore, troche późno już było i światło słabe ale starałem sie jak mogłem
  4. misiek95 odpowiedział(a) na 89siwy temat w Audi A4 B5
    też wczoraj przymierzałem swoją do skrócenia i weszła bez problemu
  5. Możesz podwiesic
  6. misiek95 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Ja rownalem papierem sciernym zawinietym na butelke szklaną o średnicy niewiele mniejszej niż sam otwor
  7. Silniczek z pastucha i wycieralka na drugą stronę?
  8. Przecie to jeden grzyb:) a innych nie ma chyba nawet
  9. To diody zostaw w spokoju. A skóry ciężko dostać idealne, ale nie ma co się wstydzić w 14 letnim aucie
  10. a masz ori alarm? ja tez sie przesiadałem na skóry i też miałem boczki z diodami. podpiąłem pod nie dokładany alarm i mrygają jak ori a co do skór to zestaw gliptona czyszczenie + dressing polecam. Sam takiego nie posiadam ale mialem okazje oglądać jak sie z tym pracuje i całkiem przyjemnie A jak tam zapach w aucie po przesiadce na skóry? bo ja sie nie mogłem przyzwyczaić
  11. lampy u Alana pod bramą rezane? fajne auto, ciągle coś sie dzieje
  12. GTR kosa latałeś?
  13. Mam taki adapter, oddam tanio. Wal pw jak coś
  14. Arek Ty kiedyś walczyłeś coś w licznikach żeby podświetlenie wskazówek po zapłonie ogarnąć. Dałeś rade?
  15. Zbieg okoliczności. Nic tam nie kombinuj tylko obserwuj. Zdarzyło mi się kiedyś że chciałem poprawic dokrecenie, zrobiłem pół obrotu i ukrecilem ta rurke. Litr oleju poszedł na ziemie zanim skumalem że coś sie leje
  16. misiek95 odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    styl felgi idealnie pasuje do stylu auta
  17. ja moge zabrać kompa z vagiem i kabelek. ale poczytaj co jak i w której grupie w vagu odczytać bo ja 2.5 srednio ogarniam dolecisz
  18. Siema. Czy jest ktoś kto potrafi mi wytłumaczyć jaka jest zależność między zużyciem pompowtryskiwaczy a wysokimi BIP'ami w grupie 023? Znam teorie, troche poczytałem i wiem czym są bipy ale zastanawiam się dlaczego norma wynosi -30 do 30 a moje mają okolice 100. Pompki nie wykazują w tej chwili żadnych objawów zużycia, silnik po paru moich doraźnych interwencjach chodzi jakby dopiero sie dotarł... wartości w grupach 013 i 018 wzorowe. Kąt synchronizacji wacha się między 0 a -0.6 Znalazłem gdzieś w necie szczątkowe informacje nt tego, że wysokie bipy oznaczają iż pompowtryski wymagają regulacji. Z tego co czytałem przy wartości 127 komputer podejmuje decyzje, że nie potrafi wyregulować pompki i zaczynają się kłopoty. Czy powiniem sie obawiać? Pozdrawiam i czekam na jakieś info! info:zakładam temat w dziale b6 a nie b5 ponieważ tam zdecydowana większość dyskutuje na temat silników na pompie i pewnie ciezko by bylo uzyskac jakies info edit: dzięki za przeniesienie upp up
  19. A skąd wiesz co kolega tam zalał? Wszędzie się trafia szczoch. W ajmie pompki zajezdzic to niezły wyczyn
  20. Dziwnie wyglądają te ledy, moich w ogóle nie widać w dzień
  21. To jak będą po jakimś czasie wyglądac malowane zaciski zależy w dużym stopniu od tego jak mocno pylą ci klocki hamulcowe:wink:
  22. misiek95 odpowiedział(a) na palel temat w Audi A4 B5
    Sciagalem parę razy i zakładalem na tych samych spinkach. Żadnego problemu nie było
  23. Nawet powinno się. Brak sprzegielka to poważna wada

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.