Treść opublikowana przez misiek95
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
zarypiście gwizda
-
Listwa/Listwy dolne drzwi Audi A4 B5
O, to pochwal sie, co to za patent ? U mnie teraz drzwi, blotniki beda pomalowane i po calej operacji myslalem ogolnie o nasmarowaniu miejsc pod listwami jakims gestym smarem, albo lepidlem, mazia zeby tam woda nie podchodzila, moze jakims kauczukiem dekarskim, jeszcze nie wiem dokladnie. no jak też kombinowałem w ten sposób ale po paru konsultacjach zdecydowalem ze wszedzie zapakuje elaskonu, tego do profili zamkniętych pod listwy na drzwiach załadowałem, pod te na błotnikach też. Wszędzie tak od serca, później ładnie wycierasz pozostałości na widoku i podobno ma być spokój dożywotnio minus taki że dobry tydzien jak otworzylem szybe w aucie podczas jazdy to piekielnie smierdziało
-
Listwa/Listwy dolne drzwi Audi A4 B5
no taka sytuacja ... http://postimg.org/gallery/223jsdkqo/98a3a26a/ grubo! ja mialem bardziej lajtowo ale itak wszystkie drzwi malowałem. razem z fragmentami blotników i kawalek zderzaka tył 600zł jakby ktoś sie zdecydował to znam fajny patent na zabezpieczenie tego na lata po malowaniu
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
jak zaleje do pełna to bede wiedział, bo to wtedy sie cyrki działy działałeś już z tym APC?
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Zdziwiłbyś jak bardzo Wymień amorki, pamiętaj aby teraz brać sportowe o skróconym skoku i na bank będziesz zadowolony i z wyglądu i z prowadzenia, komfort na 100% spadnie A potrafisz to jakoś wytłumaczyc? "podpora" sprężyny jest na innej wysokości?
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Amortyzator nie ma wpływu na wysokość.
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Któryś model KYB jest dedykowany pod niższe springi. Był temat o tym gdzies na forum
-
A4 B5 Avant 1.9TDI 90 KM - Technika jazdy dieslem
Gaśnie kontrolka to odpalasz, nic nie cuduj bo lepiej nie będzie )
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Jakby ktoś wkładał do b5 to polecam to miejsce
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
to zamawiam, lista zamknięta. nie biore odpowiedzialności za to czy komuś ta wycieraczka będzie pasowała do auta wg. opisu pasuje
-
Zwykle A4 B5 1.9TDI AJM 17", Program
ładnie też sie przymierzam do programu. jakieś spostrzeżenia co do spalania?
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
nie ma problema
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
zapraszamy! chłopaki chce któryś wycierałke na tył z golfa V? bo zamawiamy z Alanem i można jedną paką puścić http://allegro.pl/audi-a3-8l-a4-b5-a6-c5-ramie-wycieraczki-aero-i4607404791.html?bi_s=archiwum_allegro&bi_m=Offers&bi_c=Product&bi_term=Motoryzacja-3_Cz%C4%99%C5%9Bci+samochodowe-620_Cz%C4%99%C5%9Bci+karoserii-4094_Pozosta%C5%82e-4095 pasuje p&p ale ma tylko 350mm. moja ori miala chyba 370
-
Zwykle A4 B5 1.9TDI AJM 17", Program
jak wrażenia po zrobieniu programu? masz jakiś wykres?
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
dzięki, ja też tak zrobiłem ale nie dawało mi to spać po nocach i musiałem porządnie wszystko ogarnąć tak jak pisałem auto częściowo odmalowane... po zdjęciu starych listew na drzwiach pokazała się tam ruda i też męczyła mnie ta myśl dlatego postanowiłem pomalować 4x drzwi do listwy dolnej i dolny fragment lewego przedniego błotnika. Auto poszło do lakiermana, ja sie nie odważyłem po odmalowaniu wszystkie powierzchnie pod listwami oraz wstawkami na błotnikach zapryskane elaskonem, tak żeby nigdy juz nie bylo problemu rudej w tych miejscach. Przed chwilą umyłem na szybkiego auto i cyknąłem jak to teraz wyglada
-
Bixenon do B5 polift
podobno najmniej inwazyjna jest soczewka z q7- ja takie mam Soczewkami handluje z tego co wiem bidzio10 czy coś takiego i to właśnie do niego uderzaj po wszelkie info
-
Audi A4 B5 2.8 V6 quattro - Golden Magic
jasny środek jak jest wyprany to wydaje sie że jest piekielnie czysto w środku a ciemny to czy czysty czy brudny wyglada podobnie
-
Trzeba trzymać przycisk aby otworzyła się szyba.
nie wiem jak tam w b6 to wygląda ale w b5 po wyjęciu aku trzeba czasami nauczyć szyby wartości krańcowych. polega to na tym, że musisz opuścić szybe na sam dół, puścić przycisk, kliknąć jeszcze raz opuszczanie w dół, później podnieść szybe do góry i kliknąć jeszcze raz podnoszenie szyby. zanim zaczniesz grzebać może warto spróbować
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Jak troche ogarniesz lakier, to bardzo możliwe że będzie to najładniejsze b5 jakie widziałem szeroki polift super pomysł. Środek też super wyglada. Aż sie przekonałem do czarnych dekorów chyba. Dobrze widze że to jakaś perła czy piano tradycyjne?
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Pędzelek najzwyklejszy z castoramy pierwszy lepszy a gąbeczka do mycia naczyń z najbliższego zlewu Poczytaj sobie forum http://forum.kosmetykaaut.pl/ Mały up w temacie, miałem chwile dzisiaj żeby ogarnąć finalnie EGR. Na początek wszystko rozkręciłem, umyłem jak trzeba. Później z blachy alu 1mm wyciąłem zaślepki: Później w otwory pod grzybkiem poszły nity wężyk podciśnienia oczywiście odpięty, wymieniałem też siłownik klapy gaszącej bo mój miał dziurawą membrane, dzięki Lewan Jakiś czas temu kupiłem też zmieniarke mp3 Yatour'a, super sprawa. Kiedyś już taką miałem przez miesiąc Teraz już zamontowana na stałe w schowku w mało widocznym miejscu Auto też w niewielkim stopniu odmalowane, ale o tym więcej jak umyje auto i porobie zdjęcia Czyściłem też ścieżki pływaka w zbiorniku, bo wskazania paliwa zaczeły wariować
-
Wady I Rdza
rzeczywiście Islandia, to właściwie wszystko tłumaczy. Mozna nawet powiedzieć że auto dobrze sie trzyma
-
A4 B5 Avant 1.9TDI 90 KM - Technika jazdy dieslem
Jakoś tam zbytnio obrotów nie przeliczaj. Pojezdzisz to wyczujesz o co chodzi. PSJ szkodzi głównie turbinom ze zmienna geometria, ale każdy diesel potrzebuje żeby mu czasami dac ognia, tak profilaktycznie znaczkiem mtm bym się nie sugerował
-
skuteczność hamowania
W przypadku trzeciej sytuacji nie będzie różnicy
-
rozładowany akumulator
Też kiedyś tak miałem ze wsiadam do auta jak zawsze a aku na 0 wyladowany. SprawdŹ amperomierzem czy na klemach masz jakiś pobór a jeżeli tak to wyciagasz kolejno bezpieczniki i wpinasz amperomierz
-
Spawany stelaż deski rozdzielczej
Faktycznie jjakoś dziwnie. U mnie też są tam spawy ale wyglądają bardziej "fabrycznie". Czy to nie ma związku z przekladką z angola?