Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. Ja bede, lewan będzie, alan też chyba będzie
  2. Bierz bez zastanawiania. Pamiętaj że b5fl dopiero od pewnego rocznika miały ramiona z tymi fajnymi mocowaniami
  3. Zależy jaki masz kabelek pin z licznika trzeba odczytać. Jeżeli masz jeagera a kupisz vdo to pamiętaj że same tarczki się trochę różnią i trzeba pokombinować żeby dobrze leżały ) oczywiście zakładajac że kupisz np. Angola
  4. misiek95 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Masz mnóstwo czarnych aut z czarnym bixem na forum. Jak wnętrze lampy czarne to bardziej widać dziurki na lampie, naturalna sprawa
  5. byle nie przesadzac z tą matą dekarską, bo sporo waży a zawiasy jak wiadomo i bez tego potrafią sie zmeczyć
  6. dobra teoria
  7. Patrzcie jakiego Dzika znalazłem u Was pod realem
  8. ja sie właśnie dowiedziałem że jade w niedziele rano jakiegoś golfa oglądać, więc jednak wieczór bardziej pasuje. Którą godzine proponujecie?
  9. misiek95 odpowiedział(a) na rafvis temat w Audi A4 B5
    Belka tylna krzywa. Tylko wymiana pomoże
  10. Ja zimą testuje Coli 476, zobaczymy czy wytrzymie do wiosny
  11. Ma głośniki a nie ma instalacji? A co ma do tego że auto z Belgii? Kolego rozbierz boczek gdzie jest subwoofer i zobacz czy wszystko podpięte. Pomierz przewody czy coś tam w ogóle dociera z radia. Może być niepodłączone a może w ogóle nie być suba. Pewnie wiesz, że subwoofer jest wzmacniaczem dla tylnych głośników? A no i zasadnicza sprawa to zobacz czy nie masz w radiu Fader ustawione na sam przód
  12. siemanko! Jakbyś już rozklejał te lampy i je ratował to mam te elementy które u Ciebie są czarne w normalnym kolorze. Chętnie je odsprzedam za jakieś grosze bo mi leżą w szufladzie. Dla Ciebie też mam ratunek, bo mi jeden klosz leży. Kwestia tego czy lewa czy prawa lampa. Jak zainteresowany byś był to odezwij sie na PW
  13. Kawał roboty włożonej w mechanike. Pompki, szklanki, wałek wymieniane z jakiegoś konkretnego powodu? Fajnie wygląda ta mata w bagażniku, aż sie chyba szarpne. http://allegro.pl/audi-a4-b5-94-01-kombi-dywanik-do-bagaznika-mata-i4687764141.html to taka, nie?
  14. Zdejm ten trójkąt plastikowy nad boczkiem i obejrzyj dokladnie kostke. Jeżeli w niej kable się kończą to musisz pociągnąć instalacje pod grzanie tylnej szyby
  15. Łatwo, trzeba podważyć i wydlubac delikatnie
  16. Nie wszystkie miały. Czasami działa z tylną szybą a czasami automatycznie po zapłonie jeżeli jest poniżej 5stopni
  17. Kawał roboty z tym remontem tyłu w q bedziesz na spocie w niedziele?
  18. Aktualnie w moich jarzmach w aucie stukają jakieś najtańsze gówna wsadzone przez poprzedniego właściciela. Dobrane było raczej wszystko było ok, przez ponad rok latałem na nich bezproblemowo ale chyba miały jakiś tam luz minimalny i wytłukło mi jarzma. Pomyślałem że jak załatwie niewytłuczone jarzma i nowe klocki to nie może być luzu a tu sie okazało że na każdych klockach jest conajmniej milimetr. Czy to dopuszczalne? Czy szukać idealnych jarzm żeby nie było grama luzu?
  19. Ja mam prawie 40km, nie pomoge
  20. Coli 476, normalnie aplikator z takiej gąbeczki i później polerowanie mikrofibrą. Nie wiem jeszcze jak z wytrzymałością, ale polecam ze względu na efekt na ciemnym lakierze No troche psuje, jest już jakiś plan co z tym zrobić. Dzisiaj Alan mi pokazał jak działa ori wypinany i takiego właśnie bede szukał do siebie
  21. Siema Było już pare tematów o "dzwoniących klockach" na nierównościach, wiadomo ze jest to zazwyczaj spowodowane źle dobranym klockiem albo zmęczoną sprężyną zewnętrzną na zacisku itd. Ja mam problem tego rodzaju, że za każdym razem jak wciskam hamulec to słuchać takie puknięcie z przodu. Rozebrałem dzisiaj hamulce, tak jak przypuszczałem klocki mają luz w jarzmach. Ten wewnętrzny klocek dosyć mocno można suwać w góre i w dół. Pomyślałem że nie bede zadnego druciarstwa robił, podleciałem do Alana i wziąłem od niego najładniejsze jarzma jakie miał, później z jarzmami do sklepu i mówie żeby mi dobrali takie klocki żeby idealnie leżały bez luzów bo wiem że jest conajmniej 2 rozmiary. Żadne nie siedziały sztywno. Co dalej z tym robić? Szukać idealnych jarzm? Jaki luz jest dopuszczalny żeby nie stukało? Skąd sie biorą te luzy?
  22. A ja mam wszystkie urwane elementy. Myślicie że jak po wewnętrznej stronie zapakuje tego poxipolu od serca to będzie trzymało? Bo wolałbym nie malować
  23. Podłącz vaga i sprawdź czy wartości rezystancji czujnika są prawidlowe? Przy czyszczeniu pływaka rozumiem że zadbales też o kostki/ wtyczki? Licznik vdo czy jeager?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.