Treść opublikowana przez misiek95
-
[a4 b5] kierownica
nie interesowałem sie tematem kiery z b7, ale jak szukalem info o przekładce z b6 to natknąłem się na takie tematy w necie, jak znasz angielski to trochu Ci rozjaśni sprawe http://www.audizine.com/forum/showthread.php/445847-A4-guy-calling-out-for-desperate-help-(OEM-RS4-steering-wheel-content) http://www.audizine.com/forum/showthread.php/243393-Retrofit-of-a-B6-or-B7-Steering-wheel
-
Usztywnienie tapicerki drzwi.
No jak wszystko mechaniczne sprawne to nie ma prawa nic brzęczeć. A jak już chcesz coś w boczkach poprawiać to możesz dołożyć jeszcze jedno farbyczne wygłuszenie. Koszt znikomy a costam zawsze daje takie rozwiązanie
-
[a4 b5] kierownica
Ale o którą kiere pytasz?
-
gumowe osłony amortyzatorów
Odboje z oslonami. Jak uszkodzone to do wymiany bo amorki szlag trafi
-
[a4 b5] kierownica
Myślę że tak. Chłopaki tu na forum pakują cały czas do b6 jakieś wypasione fajery z b7 więc i do b5 podejdzie
-
[a4 b5] kierownica
Może jakas mf z b7 by podeszła ale to by trzeba z taśmą przekladac chyba... Nie bawił bym sie w to. Fafnasty ma u siebie jakaś kiere z a8 chyba, zajrzyj do jego tematu
-
[a4 b5] kierownica
wczoraj przekładałem trójramienną z b6 i musiałem jedną wtyczkie przelutować niby pisali że pasuje, że p&p a u mnie nie pasiła a3 8p to chyba ta sama kiera co b6 więc też powinna pasować a6 c5 lift trójramienna to chyba też to samo pierwsze audi tt jest właściwie taka sama jak poliftowa trójramienna ale ma srebrną obwódke na poduszce oczywiście mówie o trójramiennych bo innych nawet nie rozważałem
-
Stukanie przy jeździe po dziurach, POMOCY !
A no bywa i tak a co do tych osłon wydechu to ja zaraz po kupnie auta na wszystkie te kołki zapakowałem 2x większe podkładki coby sie nic tam nie zrywało nigdy- każdemu polecam
-
Stukanie przy jeździe po dziurach, POMOCY !
myśle, że sam to wykluczył
-
Koncówka drążka - wybór?
ze swojej strony polecił bym meyle a lemfordera bym odpuścił no chyba że masz pewność że nie trafisz na podjepke
-
Gaszak w oleju
Sprawdź czy membrana w "gaszaku" cala. Obstawiam że rozerwana
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
A czy będzie w jakiś sposób niebezpieczne dla skóry kilkunastoletniej? Nielsenem Finesse też moge atakować kiere? btw. podoba mi sie twój podpis
-
[B5 AJM] WHITE BITCH AWX 163 HP 360 NM GWINT 18
obserwuje temat od dłuższego czasu i ciesze się że postanowiłeś ratować auto na zdjęciu nie wygląda jakby miał odpalić a co do tego że odbiłeś w prawo to miałem podobną sytuacje kilka razy i to jednak jest odruch- nic nie poradzisz
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
podmień z kimś czujnik, skasuj błędy i zobacz co sie będzie działo
-
Stukanie przy jeździe po dziurach, POMOCY !
haha no dobra dobra Co do wahaczy to jeżeli nie są nowe to nie możesz mieć 100% pewności, że są ok. Sam sie o tym boleśnie przekonałem u siebie bo wymieniałem ten sam wahacz 3 razy i za każdym razem wkładałem prawie idealną używke która jak sie później okazywało miała luz w jakimś dziwnym zakresie ruchu. Możesz pojechać na szarpaki chociaż to pewnie nic nie da. Lepiej chyba poświęcić więcej czasu i samemu wszystko posprawdzać
-
Wycieraczki A6 C5 Lift
Może to ze mną coś nie halo ale moim zdaniem te z pastucha leżą 100 razy lepiej
-
[ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P
A tak na serio to zmieniło sie coś? wpadne dzisiaj może po te kostke do poduchy
-
Podłączenie ori haka westfalia, schemat
siema! kupiłem nowy hak odpinany westfalia do b5 razem z kompletną wiązką ale niestety nie wiem jak to podłączyć żeby działało jak powinno. Licznik mam z pełnym fisem fabrycznie i chciałbym żeby działała mi kontrola spalonych żarówek w przyczepie jak fabryka wymyśliła Może ktoś ma jakiś schemat albo wypruł taką wiązke i wie co do czego? Z góry dzięki za pomoc
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
No to wyższa szkoła jazdy jakoś nigdy nie miałem zajawki na robienie zdjęć ale te twoje fotki nocne mnie zainspirowały i chyba też sie pobawie w wolnej chwili
-
Przedmuchy, olej w dolocie, EGR
Co do wyciekow to pozdejmuj węże i sprawdź czy stoi tam olej:) a to ze w miejscach laczen podcieka to kwestia dobrego poskladania tego
-
Stukanie przy jeździe po dziurach, POMOCY !
podczas jazdy po kostce brukowej wciśnij delikatnie hamulec i zobacz czy robi sie cicho
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
na drzwiach od garażu ustawiałem później latałem na niesklejonych lampach żeby wszystko przetestować
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
ja musiałem jeszcze walczyć żeby soczewke ustawić dobrze względem długich z h7... to dopiero była jazda Słuchaj dalej chcesz wysyłać kiermane do obszycia? Bo ja chyba bede miał 2 na stanie niedługo to moge Ci pożyczyć jedną sztuke
-
Stukanie przy jeździe po dziurach, POMOCY !
No to tymbardziej obstawiam klocki.
-
Spotkania na drodze
W niedziele we Wrocławiu przy Osinieckiej albo Rumiankowej czarne b6 avant, ale nie było kierownika