Treść opublikowana przez misiek95
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
fajnie idzie
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
polecam. daje 10/10. zakończenie mistrz!
-
anty zamarzacz na szyby?
jeżeli by sie to całą zime utrzymało i tak właśnie działało jak na filmiku to warto rozważyć taką opcje
-
Skrzypi na hamulcu ręcznym
mam to samo. chociaż na przeglądzie wyszedł prawy i lewy ręczny idealnie tak samo
-
Skąd się biorą wysokie BIP'y (grupa 023) 1.9 AJM PD
pompowtryski są od tego silnika, nic nie było grzebane nigdy. co rozumiesz przez pompowtryski złom? auto idzie jak diabeł, korekcje wzorowe, praktycznie żadnego kopcenia Podobno wyczyszczenie pompek w ultradźwiękach mogło by pomóc ale czy warto je wyciągać?
-
Słaby xenon HID
Żadna soczewka bix nie wchodzi p&p. Trzeba grubo rezac w lampie
-
Dolna listwa drzwi.
zostaną wystające bolce. trzeba je wyciąć, wszystko wyrównać i pomalować drzwi do listew czy warto?
-
Poprawne założenie przedniego zderzaka
bez odkręcenia śrubek w nadkolach się nie obejdzie
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
W sumie można by coś zaplanować na święta
-
Poprawne założenie przedniego zderzaka
Potwierdzam. Jedyny słuszny sposób. Zderzak wychodzi spasowany jak z fabryki albo i lepiej
-
lusterka w chrom ?
jak ktoś ma pakiet chrom i dołoży lusterka to gdzie w tym agrotuning? Tylko nie żadne ofoliowane ani srebrne tylko satyna/chrom
-
S3 by Nelson
ostatnio miałem okazje obejrzeć identyczną s3. była w każdym niemal detalu taka sama jak twoja
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
z jeagera full fis do vdo full fis tarczki pasują bardzo ładnie jak sie troche pokombinuje i podetnie w paru miejscach
-
[A6 AEL] w quattro
konkretna liczba miałem ostatnio okazje robić coś przy sąsiada c4 i musze powiedzieć że to bardzo fajne auto jak ktoś używa auta do pracy albo buduje dom to chyba nie ma lepszego narzędzia niż c4... wpadnij w końcu na jakiegoś spota
-
Naprawa fotela kierowcy
Ja rozkladalem całość. Co chcesz wiedzieć?
-
[B5 AJM]Ming blue avant / bix/ gwint/ 18'
w każdej lampie masz regulacje w pionie i poziomie i tym musisz sie pobawić stojąc przed jakąś ścianą. Ale cudów sie nie spodziewaj. Hid świeci marnie w porównaniu do orginalnych przetwornic to po pierwsze primo a po drugie soczewki w twoich lampach zapewne są już mocno wysłużone jeździłem dosłownie jeden dzień na takim zestawieniu jak Ty masz i zabrałem się za rezanie bixa popraw oznaczenie silnika w tytule tematu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Zapraszamy na wątek o jeleniogórskich spotach. Mam też nadzieje, że pojawisz się na którymś z nich i pokażesz owe cacko
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Nie było kiedy
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
- [B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Wole myśleć że jak w rs4b5- Drewniana kierownica
- [B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
Można ja przerobić żeby była przykrecana od góry do alu łap, wtedy nie jest aż tak nisko- [B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Były, ale nie wytrzymalem nerwowo bo każdy wsiadajacy je macal paluchami za trudne w utrzymaniu.. No czerwonych kompletnie nie trawie a białe rozwazalem ale jednak piano wygrało:wink:- [B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
z tego co pamiętam to 350 dałem Wpadła kiermana z b6 Teraz działam z dekorami- [ AFN B5] My silver dream by KicaJ 192 km i 393Nm
Fajnie fajnie też sobie chyba sprawie takie żarówki w kierunki - [B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)