Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. polecam. daje 10/10. zakończenie mistrz!
  2. jeżeli by sie to całą zime utrzymało i tak właśnie działało jak na filmiku to warto rozważyć taką opcje
  3. misiek95 odpowiedział(a) na ayew temat w Audi A4 B5
    mam to samo. chociaż na przeglądzie wyszedł prawy i lewy ręczny idealnie tak samo
  4. pompowtryski są od tego silnika, nic nie było grzebane nigdy. co rozumiesz przez pompowtryski złom? auto idzie jak diabeł, korekcje wzorowe, praktycznie żadnego kopcenia Podobno wyczyszczenie pompek w ultradźwiękach mogło by pomóc ale czy warto je wyciągać?
  5. misiek95 odpowiedział(a) na Radol temat w Audi A4 B5
    Żadna soczewka bix nie wchodzi p&p. Trzeba grubo rezac w lampie
  6. misiek95 odpowiedział(a) na imbusek temat w Audi A4 B5
    zostaną wystające bolce. trzeba je wyciąć, wszystko wyrównać i pomalować drzwi do listew czy warto?
  7. bez odkręcenia śrubek w nadkolach się nie obejdzie
  8. W sumie można by coś zaplanować na święta
  9. Potwierdzam. Jedyny słuszny sposób. Zderzak wychodzi spasowany jak z fabryki albo i lepiej
  10. misiek95 odpowiedział(a) na Dawidzior9 temat w Audi A4 B5
    jak ktoś ma pakiet chrom i dołoży lusterka to gdzie w tym agrotuning? Tylko nie żadne ofoliowane ani srebrne tylko satyna/chrom
  11. misiek95 odpowiedział(a) na Nelson temat w Audi A3/S3/RS3
    ostatnio miałem okazje obejrzeć identyczną s3. była w każdym niemal detalu taka sama jak twoja
  12. z jeagera full fis do vdo full fis tarczki pasują bardzo ładnie jak sie troche pokombinuje i podetnie w paru miejscach
  13. konkretna liczba miałem ostatnio okazje robić coś przy sąsiada c4 i musze powiedzieć że to bardzo fajne auto jak ktoś używa auta do pracy albo buduje dom to chyba nie ma lepszego narzędzia niż c4... wpadnij w końcu na jakiegoś spota
  14. Ja rozkladalem całość. Co chcesz wiedzieć?
  15. w każdej lampie masz regulacje w pionie i poziomie i tym musisz sie pobawić stojąc przed jakąś ścianą. Ale cudów sie nie spodziewaj. Hid świeci marnie w porównaniu do orginalnych przetwornic to po pierwsze primo a po drugie soczewki w twoich lampach zapewne są już mocno wysłużone jeździłem dosłownie jeden dzień na takim zestawieniu jak Ty masz i zabrałem się za rezanie bixa popraw oznaczenie silnika w tytule tematu
  16. Zapraszamy na wątek o jeleniogórskich spotach. Mam też nadzieje, że pojawisz się na którymś z nich i pokażesz owe cacko
  17. Nie było kiedy
  18. Wole myśleć że jak w rs4b5
  19. misiek95 odpowiedział(a) na keicam217 temat w Audi A4 B5
    Tak
  20. Można ja przerobić żeby była przykrecana od góry do alu łap, wtedy nie jest aż tak nisko
  21. Były, ale nie wytrzymalem nerwowo bo każdy wsiadajacy je macal paluchami za trudne w utrzymaniu.. No czerwonych kompletnie nie trawie a białe rozwazalem ale jednak piano wygrało:wink:
  22. z tego co pamiętam to 350 dałem Wpadła kiermana z b6 Teraz działam z dekorami
  23. Fajnie fajnie też sobie chyba sprawie takie żarówki w kierunki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.