Treść opublikowana przez misiek95
-
Zwarcie do masy czujnika poziomy paliwa
uzupełnij profil bo nie wiadomo o jakim aucie rozmawiamy
-
Zamarzająca przednia szyba od środka!
spróbuj umyć szybe od środka jakimś płynem z "anty fogiem". pochłaniacze jak pochłaniacze ale sprawdź czy wykładzina pod nogami wszędzie sucha u mnie przy -10 żadnego nie było problemu z zamarzaniem. nawet nie parowało tak na prawdę a nie mam żadnego pochłaniacza
-
rozpórka rezanie
no ja rozumiem bo nie tak dawno temu też zadawałem to pytanie na forum i nikt mi nie odpowiedział jednoznacznie o ile skrócić zamontuj łapy, przymierz i do dzieła i raczej musisz ją obciąć z obu stron po troche, wtedy jest szansa że wewnętrzne otwory płaskownika staną się zewnętrznymi i będziesz musiał wywiercić tylko po jednym wewnętrznym ciężko to wytłumaczyć ale jak przymierzysz to załapiesz o co mi chodzi
-
gałka zmiany biegów z A4 B6
Panowie a z czego jeszcze gałke można podpasować do b5? szukam jakiejś inspiracji manual 5B
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
ja mam zimę 185 a lato 205 oponke no i zimą czuć mniejsze spalanie i dłużej przyczepności trzeba szukać a powiedzcie Panowie czy przy feldze 7.5J i oponie 205/50/17 rant ochronny jeszcze spełnia swoją funkcje czy nie bardzo? bo nie wiem czy szukać opon z rantem bo to jednak różnica w cenie spora
-
rozpórka rezanie
temat tematem... nie ten dział. nikt ci dokładnie nei powie ile musisz przyciąć. przymierz, rozmierz i tnij ja jako że ucze sie spawać to sobie ją przeciąłem na środku, później obie strony przyłapałem, zaznaczyłem obciąłem i na środku pospawałem ładnie. Można powiedzieć że wygląda jak ori
-
Olej opałowy, a silnik AJM 115KM
U mnie w okolicy znam z 5 osób co od lat jeżdżą pd'kami na OO proponuje lać 50/50 i jesteś w miare bezpieczny
-
Ciężko się zamykają i otwierają drzwi
poprostu szukaj zawiasu z anglika a z tym świszczeniem to niewielki wpływ ma na to zawias. jezeli chcesz podniesc drzwi do góry to musisz regulować w miejscu gdzie zamek trafia na rygiel. przerabiałem problem u siebie. PS. uzupełnij profil bo nie wiem o jakim aucie rozmawiamy a co do problemu autora tematu to mialem to samo po kupnie auta i regularnie co pare dni psikałem wd 40 na dolny zawias tam gdzie te ograniczniki i po miesiacu bylo juz wszystko okej
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
trzymaj sie Arek
- 1996 80 Avant RS2
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
zderzak kupiłem od Al@n'a. Mieszkam blisko niego, ale można powiedzieć, że na forum Felunek orginał. Jak sprzedam swoje 16" z oponkami to 17" idą do mnie
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Jest temat na forum o tym http://a4-klub.pl/index.php?/topic/222623-montaz-samopoziomowania-do-audi-a4-fotostory-update-do-dynamicznego/ tutaj zacytuje autora Zderzak ze spryskami już na aucie, wszystko działa wlepy klubowe wpadły No i zakupiłem nowy felunek za śmieszną kase. Odmaluje go i albo pójdzie do mnie albo na handel. 17"
-
Podgrzewane lusterka . Jak się włączają
Mówiłem, że nie ma zasady
-
Rozpórki a4 b5
W ten z zawiasu z 1be.
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Oo no i elegancko
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
mi pasuje każda w niedziele ale proponował bym gdzieś na oświetlonym parkingu pod tam pod laskiem to troche ciemno o tej godzinie
-
Nie leje tylny spryskiwacz, leje się płyn z komory silnika...
Tak. I do kabiny w okolicach lewej nogi kierowcy PRzynajmniej u mnie tak jest:)
-
Nie leje tylny spryskiwacz, leje się płyn z komory silnika...
Pod nadkolem poszukaj
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
A gdzie ten spocik? Może będę w okolicy
-
Jak doprowadzić przedni odstający zderzak do ładu?
No i super:) szczegóły są najważniejsze, odrazu inaczej się front prezentuje
-
Takie tam B5 quattro... :)
nie wyobrażam sobie targania takiego silnika bez kanału/podnośnika i o tej porze roku, na dworze. Podziwiam rób dużo fotek przy pracy, bo temat szalenie ciekawy
-
Malowanie dekielków S line
Odgrzewam kotleta. Czy ktoś próbował oddzielić ten alu pierścień zewnętrzny od dekla?
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
ja tam się cieszę że nie oszczędzałeś gta 5 w trybie pierwszosobowym podobno super sprawa ale ja chyba już wyrosłem
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
bixenon już jest dawno Zderzak ze spryskami wziąłem od Alana ze 2 tygodnie temu ale strasznie poobijany i troche musiałem powalczyć żeby go odratować. teraz już pomalowany i sie sezonuje w piwnicy może w sobote założe na auto bo elektryka już podpięta na orginalnym przekaźniku btw miałem już nic nie rezać w tym roku ale coś mnie podkusiło żeby na olx'ie przejrzeć alusy i dzisiaj przywiozłem komplet 17 calowych "s linów" do odnowienia
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Mam zderzak poliftowy do sprzedania jak co. Halo też mogę załatwić