Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. uzupełnij profil bo nie wiadomo o jakim aucie rozmawiamy
  2. spróbuj umyć szybe od środka jakimś płynem z "anty fogiem". pochłaniacze jak pochłaniacze ale sprawdź czy wykładzina pod nogami wszędzie sucha u mnie przy -10 żadnego nie było problemu z zamarzaniem. nawet nie parowało tak na prawdę a nie mam żadnego pochłaniacza
  3. misiek95 odpowiedział(a) na chudy30 temat w Audi A4 B5
    no ja rozumiem bo nie tak dawno temu też zadawałem to pytanie na forum i nikt mi nie odpowiedział jednoznacznie o ile skrócić zamontuj łapy, przymierz i do dzieła i raczej musisz ją obciąć z obu stron po troche, wtedy jest szansa że wewnętrzne otwory płaskownika staną się zewnętrznymi i będziesz musiał wywiercić tylko po jednym wewnętrznym ciężko to wytłumaczyć ale jak przymierzysz to załapiesz o co mi chodzi
  4. Panowie a z czego jeszcze gałke można podpasować do b5? szukam jakiejś inspiracji manual 5B
  5. ja mam zimę 185 a lato 205 oponke no i zimą czuć mniejsze spalanie i dłużej przyczepności trzeba szukać a powiedzcie Panowie czy przy feldze 7.5J i oponie 205/50/17 rant ochronny jeszcze spełnia swoją funkcje czy nie bardzo? bo nie wiem czy szukać opon z rantem bo to jednak różnica w cenie spora
  6. misiek95 odpowiedział(a) na chudy30 temat w Audi A4 B5
    temat tematem... nie ten dział. nikt ci dokładnie nei powie ile musisz przyciąć. przymierz, rozmierz i tnij ja jako że ucze sie spawać to sobie ją przeciąłem na środku, później obie strony przyłapałem, zaznaczyłem obciąłem i na środku pospawałem ładnie. Można powiedzieć że wygląda jak ori
  7. U mnie w okolicy znam z 5 osób co od lat jeżdżą pd'kami na OO proponuje lać 50/50 i jesteś w miare bezpieczny
  8. poprostu szukaj zawiasu z anglika a z tym świszczeniem to niewielki wpływ ma na to zawias. jezeli chcesz podniesc drzwi do góry to musisz regulować w miejscu gdzie zamek trafia na rygiel. przerabiałem problem u siebie. PS. uzupełnij profil bo nie wiem o jakim aucie rozmawiamy a co do problemu autora tematu to mialem to samo po kupnie auta i regularnie co pare dni psikałem wd 40 na dolny zawias tam gdzie te ograniczniki i po miesiacu bylo juz wszystko okej
  9. trzymaj sie Arek
  10. misiek95 odpowiedział(a) na _Makki_ temat w Audi
    foty foty foty
  11. zderzak kupiłem od Al@n'a. Mieszkam blisko niego, ale można powiedzieć, że na forum Felunek orginał. Jak sprzedam swoje 16" z oponkami to 17" idą do mnie
  12. Jest temat na forum o tym http://a4-klub.pl/index.php?/topic/222623-montaz-samopoziomowania-do-audi-a4-fotostory-update-do-dynamicznego/ tutaj zacytuje autora Zderzak ze spryskami już na aucie, wszystko działa wlepy klubowe wpadły No i zakupiłem nowy felunek za śmieszną kase. Odmaluje go i albo pójdzie do mnie albo na handel. 17"
  13. Mówiłem, że nie ma zasady
  14. misiek95 odpowiedział(a) na marek232 temat w Audi A4 B5
    W ten z zawiasu z 1be.
  15. Oo no i elegancko
  16. mi pasuje każda w niedziele ale proponował bym gdzieś na oświetlonym parkingu pod tam pod laskiem to troche ciemno o tej godzinie
  17. Tak. I do kabiny w okolicach lewej nogi kierowcy PRzynajmniej u mnie tak jest:)
  18. A gdzie ten spocik? Może będę w okolicy
  19. No i super:) szczegóły są najważniejsze, odrazu inaczej się front prezentuje
  20. nie wyobrażam sobie targania takiego silnika bez kanału/podnośnika i o tej porze roku, na dworze. Podziwiam rób dużo fotek przy pracy, bo temat szalenie ciekawy
  21. Odgrzewam kotleta. Czy ktoś próbował oddzielić ten alu pierścień zewnętrzny od dekla?
  22. ja tam się cieszę że nie oszczędzałeś gta 5 w trybie pierwszosobowym podobno super sprawa ale ja chyba już wyrosłem
  23. bixenon już jest dawno Zderzak ze spryskami wziąłem od Alana ze 2 tygodnie temu ale strasznie poobijany i troche musiałem powalczyć żeby go odratować. teraz już pomalowany i sie sezonuje w piwnicy może w sobote założe na auto bo elektryka już podpięta na orginalnym przekaźniku btw miałem już nic nie rezać w tym roku ale coś mnie podkusiło żeby na olx'ie przejrzeć alusy i dzisiaj przywiozłem komplet 17 calowych "s linów" do odnowienia
  24. Mam zderzak poliftowy do sprzedania jak co. Halo też mogę załatwić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.