Treść opublikowana przez misiek95
-
wypadek z ciagnikiem
uderzaj do telewizji już teraz moim zdaniem. nawet do jakiejś lokalnej. kamera potrafi wiele zdziałać...
-
Swiatła drogowe(długie) świecą za wysoko.Jak ustawić?
Jak nic nie grzebane w lampach to musi byc dobrze. Sprawdź czy nie razisz innych na światłach mijania. A jeżeli chcesz kombinować w opuszczenie długich to można by pod mocowanie soczewki krótkich u góry podłożyć jakieś dystanse... O ile mówimy o polifcie bo nie widzę na telefonie
-
ciekawostki licznikowe
Arre i kaju grzebali ostro w hex edytorze i w a6 zabanglalo a polift b5 nie dalo rady wskazowek odpalić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurde ugadałem sie już z rodzynem jak by coś nam nie pykło albo nie dał by rady czasowo podskoczyć to bede się do Ciebie odzywał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poszło PW!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie ma ktoś z was blisko do miejscowości Marki? pilna sprawa!
-
Wymiana tylnej klapy Avant.
kilka osób to robiło na forum, więc poszukaj informacji i sam ogarniesz sprawe masz kompletną klape z tymi stykami do otwierania?
-
gdzie kupic zawieszenie 1be do audi a4 b5
Miałem u siebie weiteca -40 z amorkami przód 1be i tył 1ba i kompletnie sobie nie dawały rady. Auto skakało jak pingpong, twardo jak na taczkach i 0 komfortu czy przyjemności z jazdy. Jeżeli macie taki budżet to szukajcie czegoś w miare świeżego ale w zestawie amorki i sprężyny. Bo takie dokładajki na zasadzie, że "amorki wytrzymaja" to o kant d*py można rozbić kolega z Jeleniej dorwał za 300zł komplet springów i amorków -30 idealnie pod swoje auto i jest mega zadowolony z zestawu
-
Nowe sprężyny lekko obniżające
więc sprzedawca nie wie, co sprzedaje. Nawet 1.9tdi i 1.8 siądzie inaczej a co dopiero v6 i r4
-
Rezanie bixenonu
Ja kleilem czymś takim. pochlania wilgoć przy utwardzaniu a potem ją oddaje, więc przez 2 dni miałem lampy zaparowane, a teraz juz od chyba roku nic się złego nie dzieje ☺ wiec polecam
-
Rezanie bixenonu
Polecam szczeliwo poliuretanowe Kupiłem w castoramie i juz 2 razy bez żadnych problemów pokleilem lampy. Nic nie paruje a w razie potrzeby w 3min można rozkleic
-
Listwy dolne gumowe progowe z ASO
Cos ponad 500 w aso podobno
-
Moja lekko agresywna a4 po remoncie
pracy włożone sporo ale zegary, lampy to jakaś pomyłka oby jeździło
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Można sie ustawić na 8
-
Wchodząca wycieraczka na słupek
obstawiam że na jednej z wycieraczek odkręciła się śruba i sie przestawia na wieloklinie
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
zmiana zawiasu mając podnośnik i klucze pneumatyczne to moment chyba szybciej niż gwintem kręcić nawet dobra koniec pierdzielenia. bedzie gwint na aucie to sie pochwale jaki komfort uzyskałem
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
zdjemujesz koło, nadkole i wyciągasz go w dół. Jedna śrubka na górze przy zbiorniczku od wspomagania i dwie gdzieś pod nadkolem. ps. nie gadaj że rozsadziłeś zbiornik ps2. nie spodziewales sie tak szybkiej odpowiedzi, co?
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
na zime to ja mam 1be
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Gdyby już coś tam z niego wyłaziło to bym sie martwił. A tak to bede go doglądał regularnie, więc wszystko pod kontrolą
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
tak to on. gdzie ruda?
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Nie napisałem, że szukam komfortowego zawieszenia, tylko komfortowego gwintu. Czyli jestem gotowy na pewnego rodzaju nieprzyjemne konsekwencje z tym związane. Chciałem się dowiedzieć, która z możliwych opcji jest najbardziej sensowna właśnie pod tym względem o którym mówisz. Przecież to jasne że są gwinty mniej i bardziej "twarde", nie? Moje doświadczenia wyglądają tak, że włożyłem Kit weiteca -40 do swojego auta i nie wytrzymałem miesiąca bo przy seryjnych amortyzatorach latałem jak pingpong po aucie... U Al@na natomiast na gwincie KW lata sie bardzo przyjemnie, charakterystyka pracy jest super i dlatego też kupiłem dzisiaj taki zawias do siebie
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Czy jest coś dziwnego w tym, że chce żeby auto wyglądało przyzwoicie a jednocześnie względnie wygodnie jeździć? Skoro na forum kryterium które sprawia że gwint jest "dobry" jest jego twardość to dlaczego ja nie moge szukać gwintu który jest miękki?
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
KW V1 z przelotem 5kkm, kupiony równo rok temu, jeszcze na gwarancji za 1300zł
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
no i po ptokach, dzisiaj łyknąłem KW V1
-
[B5 AWT] Audi 1.8T+Stage Progress/Kw v1/
no trochu poobijany był pilnuj lakierka to będzie dobrze