Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. uderzaj do telewizji już teraz moim zdaniem. nawet do jakiejś lokalnej. kamera potrafi wiele zdziałać...
  2. Jak nic nie grzebane w lampach to musi byc dobrze. Sprawdź czy nie razisz innych na światłach mijania. A jeżeli chcesz kombinować w opuszczenie długich to można by pod mocowanie soczewki krótkich u góry podłożyć jakieś dystanse... O ile mówimy o polifcie bo nie widzę na telefonie
  3. Arre i kaju grzebali ostro w hex edytorze i w a6 zabanglalo a polift b5 nie dalo rady wskazowek odpalić
  4. Kurde ugadałem sie już z rodzynem jak by coś nam nie pykło albo nie dał by rady czasowo podskoczyć to bede się do Ciebie odzywał
  5. Poszło PW!
  6. Panowie ma ktoś z was blisko do miejscowości Marki? pilna sprawa!
  7. kilka osób to robiło na forum, więc poszukaj informacji i sam ogarniesz sprawe masz kompletną klape z tymi stykami do otwierania?
  8. Miałem u siebie weiteca -40 z amorkami przód 1be i tył 1ba i kompletnie sobie nie dawały rady. Auto skakało jak pingpong, twardo jak na taczkach i 0 komfortu czy przyjemności z jazdy. Jeżeli macie taki budżet to szukajcie czegoś w miare świeżego ale w zestawie amorki i sprężyny. Bo takie dokładajki na zasadzie, że "amorki wytrzymaja" to o kant d*py można rozbić kolega z Jeleniej dorwał za 300zł komplet springów i amorków -30 idealnie pod swoje auto i jest mega zadowolony z zestawu
  9. więc sprzedawca nie wie, co sprzedaje. Nawet 1.9tdi i 1.8 siądzie inaczej a co dopiero v6 i r4
  10. misiek95 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Ja kleilem czymś takim. pochlania wilgoć przy utwardzaniu a potem ją oddaje, więc przez 2 dni miałem lampy zaparowane, a teraz juz od chyba roku nic się złego nie dzieje ☺ wiec polecam
  11. misiek95 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Polecam szczeliwo poliuretanowe Kupiłem w castoramie i juz 2 razy bez żadnych problemów pokleilem lampy. Nic nie paruje a w razie potrzeby w 3min można rozkleic
  12. Cos ponad 500 w aso podobno
  13. pracy włożone sporo ale zegary, lampy to jakaś pomyłka oby jeździło
  14. Można sie ustawić na 8
  15. obstawiam że na jednej z wycieraczek odkręciła się śruba i sie przestawia na wieloklinie
  16. zmiana zawiasu mając podnośnik i klucze pneumatyczne to moment chyba szybciej niż gwintem kręcić nawet dobra koniec pierdzielenia. bedzie gwint na aucie to sie pochwale jaki komfort uzyskałem
  17. zdjemujesz koło, nadkole i wyciągasz go w dół. Jedna śrubka na górze przy zbiorniczku od wspomagania i dwie gdzieś pod nadkolem. ps. nie gadaj że rozsadziłeś zbiornik ps2. nie spodziewales sie tak szybkiej odpowiedzi, co?
  18. na zime to ja mam 1be
  19. Gdyby już coś tam z niego wyłaziło to bym sie martwił. A tak to bede go doglądał regularnie, więc wszystko pod kontrolą
  20. tak to on. gdzie ruda?
  21. Nie napisałem, że szukam komfortowego zawieszenia, tylko komfortowego gwintu. Czyli jestem gotowy na pewnego rodzaju nieprzyjemne konsekwencje z tym związane. Chciałem się dowiedzieć, która z możliwych opcji jest najbardziej sensowna właśnie pod tym względem o którym mówisz. Przecież to jasne że są gwinty mniej i bardziej "twarde", nie? Moje doświadczenia wyglądają tak, że włożyłem Kit weiteca -40 do swojego auta i nie wytrzymałem miesiąca bo przy seryjnych amortyzatorach latałem jak pingpong po aucie... U Al@na natomiast na gwincie KW lata sie bardzo przyjemnie, charakterystyka pracy jest super i dlatego też kupiłem dzisiaj taki zawias do siebie
  22. Czy jest coś dziwnego w tym, że chce żeby auto wyglądało przyzwoicie a jednocześnie względnie wygodnie jeździć? Skoro na forum kryterium które sprawia że gwint jest "dobry" jest jego twardość to dlaczego ja nie moge szukać gwintu który jest miękki?
  23. KW V1 z przelotem 5kkm, kupiony równo rok temu, jeszcze na gwarancji za 1300zł
  24. no i po ptokach, dzisiaj łyknąłem KW V1
  25. no trochu poobijany był pilnuj lakierka to będzie dobrze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.