Treść opublikowana przez misiek95
-
Jakie soczewki bi-xenon pasuja do A4 B5 FL?
Q7 pasują pięknie, ja takie wkladalem do siebie
-
[ALL B5] Audi S4
no wiadomo że nic trudnego, ale są też tacy co każdą pierdołe zlecają komuś "kto sie zna"
-
[ALL B5] Audi S4
Fajnie że działasz sam to sie ceni nie bałeś sie wchodzić pod auto na takich kobyłkach? ja bym tam głowy nie wsadził...
-
[ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P
Najważniejsze to są te Wunderbaumy z ostatniej fotki poskładane już wszystko?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie mam problem z ustawieniem wskazówki od prędkościomierza. Co rozbiore i ustawie to po kilkuset kilometrach znowu wraca na swoją pozycje wyjściową, czyli pokazuje 15km/h kiedy powinna 0. Próbowałem ją dociskać i wyciągać i wkładać inaczej i ciągle kur#@ to samo. Mam ją wkleić czy jak?
-
Dobry środek do usuwania farby z felg
scansol wystarczy na pewno
-
Luzy w tylnim kole i stukanie.
Jak skasujesz luz na 0 to zniszczysz łożysko. Musi byc minimalny zeby działało poprawnie. Powodzenia
-
Wyciszenie wnętrza :)
W b5 konstrukcja drzwi i ramek jest prymitywna i nawet jak blachy sie wyciszy to efekt będzie średni. Kolego ile cie wyniosły maty na wyciszenie b6?
-
Wyciszenie wnętrza :)
Mnóstwo roboty będzie a efekt nie będzie nawet podobny
-
Puka przód przy zmianie biegów i skręcaniu
Otwórz maskę Zaciagnij ręczny i próbuj ruszać do przodu. Jak sipnik będzie stawał dęba i dziwnie sie wychylal to poduchy silnika juz sie kończą
-
Puka przód przy zmianie biegów i skręcaniu
przednia poducha silnika w jakim stanie? jak by była słaba to objawy pasują w 100% poza tym wszystkie śruby sanek i wahaczy trzeba posprawdzać
-
Naprawa fotela kierowcy
Ja do szmaciaka kupiłem za 80zl kubelka. Kwestia czasu i trochę szczęścia
-
Naprawa fotela kierowcy
cholera coś mi sie kojarzy że jest inna bo przy tunelu wyprofilowana jest tak żeby nie ocierała... moge sie mylić bo to było już jakiś czas temu ale pamiętam że jak składałem z 2 foteli jeden to coś mi nie pasowało
-
Rdza - co z tym zrobić ...
Ja po lakierowaniu zaszmalcowałem elaskonem do profili zamkniętych, a później założone listwy z aso z plastikowym środkiem i myślę, że problem nie powróci
-
Naprawa fotela kierowcy
Jak przetloczenia pasują wzorem to możesz śmiało przekładać. Siedzisko to jeden element. Łatwe to nie będzie ale do ogarnięcia
-
Sprezyny obnizajace -35 lub -40
Nie
-
rygluje drzwi
Trzeba zmienić kodowanie vagiem
-
Luzy w tylnim kole i stukanie.
Fwd? Trzeba skasować luzy na łożysku. Kola masz dokrecone?
-
Rdza - co z tym zrobić ...
Jak zdejmiesz listwy to sie zalamiesz. Oddaj do lakiernika..
-
Ustawienie wzmacniaczy i radia - POMOCY :D
Hpf ustawiasz na przod i tył na daną częstotliwość a suba odcinasz lpf tą sama wartością, zeby sie nie nakladaly częstotliwości Tak w okolicy 60-100 hz ustaw granice, zależnie od upodobań ;-)
-
Moja laleczka powerd by Tomekktm1
Przykleilem na tasme przód i tył i od roku żadnych problemów ;-) nawet byla bida zeby przód oderwac do malowania i musiałem żyłką odcinać
-
Dokładka zderzaka
Tak samo tylko w odwrotnej kolejności
-
Dokładka zderzaka
Na obu końcach powinien byc złapany śrubkami. Jak je odkrecisz to tylko zostaje wysunąć z zatrzaskow dokładkę
-
[B5 AJM]Ming blue avant / bix/ gwint/ 18'
to pierwsze zdjete z sedana 2.6
-
Zawieszenie gwintowane
Tak jest, ja walczyłem o tego gwinta ale radze uważać bo gościu ostro kombinuje dlatego wisi już tyle czasu. jakby był okej to już we wtorek by był u mnie zapewne