Treść opublikowana przez misiek95
-
Miałem piękne ori 18" czas na zdroworozsądkowe 16" pomóżcie (zdjęcie)
No tak nie ma to jak koleiny na a4... istny poligon
-
Miałem piękne ori 18" czas na zdroworozsądkowe 16" pomóżcie (zdjęcie)
215/50 na 7.5 jest wąska? to moje 205/50 na 7.5 nazwiesz pewnie szaleństwem albo naciągiem ma wziąć 235 bo tak wyjeżdzały z fabryki? Co to za argument? nie mieszajcie w głowie człowiekowi Jak czytasz to proponuje ze zrozumieniem , czy jest gdzieś napisane że opona 215 jest za wąska na 7,5 cala chyba nie .Stań z tyłu i zobacz że 215 słabo wygląda czytaj wąsko , a o 205 nie wspomnę. A dlaczego nie , a to gadanie że nosi na koleinach to dopiero wodę z mózgu robi , jak się lata na rozkręconym 1ba to nawet na 15 bedzie nosiło. Jak czytasz ze zrozumieniem to autor tematu rozważa właśnie szerokość 7.5cala. Czyli twoim zdaniem powinien kupic szerokie lacze bo auto fajnie wygląda z tyłu? To jedyny plus takich kapci w tej sytuacji.
-
ALARM - montaż ori instalacji alarmu
dobra robota jak zawsze Pisałeś, że będziesz zmieniał diody na mocniejsze... kombinowałeś już coś w tym kierunku? bo mam ten sam problem Jakbym był złodziejem to bym tych diodek śmiesznych nie zauważył raczej
-
Miałem piękne ori 18" czas na zdroworozsądkowe 16" pomóżcie (zdjęcie)
215/50 na 7.5 jest wąska? to moje 205/50 na 7.5 nazwiesz pewnie szaleństwem albo naciągiem ma wziąć 235 bo tak wyjeżdzały z fabryki? Co to za argument? nie mieszajcie w głowie człowiekowi
-
Rezystencja czujnika cieczy chłodzącej
No właśnie teraz mam włożony zamiennik, po kupnie auta zmieniałem ale ponad rok było wszystko dobrze Widze po tej tabelce że większa rezystancja może robić takie cyrki... jak będę miał chwile to sprawdze czy wszystko okej z tą wtyczką.
-
Rezystencja czujnika cieczy chłodzącej
Powiedzcie Panowie czy ten czujnik może się zepsuć w ten sposób ze na liczniku temperatura czasami z 90 stopni spada np. na 70, później wraca, później znowu spada itd? Bo wymieniłem termostat już z tego powodu i nic sie nie zmieniło I teraz nie bardzo wiem czy wymieniać znowu termostat czy może ten czujnik
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
260 sztuka
-
[B5 AFN] LaserRot / 19"RS6
Jeden z niewielu wzorów który mie sie podoba w czarnym
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Bogowie- jeden z lepszych polskich jakie widziałem
-
Polecane opony letnie
Tez sie wahałem między nexenami n blue eco a nankangiem ns2 i padło na ns2
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Czemu za duży? to niemal idealny odpowiednik 195/65/15 jeżeli chodzi o obwód a wygląd? no cóż do gwintu powoli dojrzewam, jak sie trafi coś ciekawego to pewnie wezme dystanse to ciężko mi powiedzieć bo jeszcze nawet nie przymierzałem jak to siądzie mam 4x10cm przelotowe ze śrubami w razie czego więc bede kombinował
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Auto robi kolejne kilometry Po drodze remont hebli na tyle włącznie z rozebraniem zacisków, wszystkie gumki nowe i na koniec nowe klocki. W ostatnim czasie kolejna wymiana oleju, tym razem Motul od Dzika Koła 16" dobrze sie sprzedały więc odmalowałem s liny. Całość w kolor zbliżony do ori, bez cudowania Do tego Nankangi Ns2 205 50 17, skręcane wentle i takie inne Dzie ta wiosna Panowie
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
masakra z tymi progami chyba też będę musiał zajrzeć u siebie. Jak z tym walczyłeś? Jak idzie odklejanie tych plastików czarnych?
-
belka wleczona audi
Ja tez wymieniłem na aucie. Przy demontażu trzeba zastosować metodę Siła x gwałt. Montaż przy pomocy twardej śruby. Godzinę mi to zajęło
-
BIP-y pytanie .!
teoretycznie norma jest -30 do +30... też zadawałem tego typu pytanie bo u mnie BIP'y w okolicach 90 są ale nie dowiedziałem się o nich niczego konkretnego. Jeżdże już 2 lata i nic sie nie zmienia więc moim zdaniem jeżeli korekcje dobre, samochód jedzie jak trzeba to nic sie nie przejmuj lekkim przekroczeniem normy
-
Przebieg auta jak sprawdz w VCDS
walczyłem przed chwilą ale za ch*j nie moge sie połączyć z ecu
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Spoko później ci podeślę jak bede w domu, bo zapomniałem
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja moge pograć
-
Przebieg auta jak sprawdz w VCDS
oo no to super Tu chyba znalazłem instrukcje http://youtu.be/vNQCDDtIi5Y z tego co tu widać to przebieg w ecu jest tak samo łatwo zmienić jak przebieg w liczniku, nie?
-
Przebieg auta jak sprawdz w VCDS
mam vag commandera chinola do liczników tylko i jakiegoś zwykłego do vagowania więc chyba nic nie powalcze tym
-
Przebieg auta jak sprawdz w VCDS
w b5 pd jakim sprzętem mozna coś takiego wykonać?
-
Rezanie bixenonu
Czy d2s wchodzi w mocowanie d1s? Teraz to sie sam zastanawiam czy u mnie jest wszystko okej
-
Rezanie bixenonu
U mnie chyba było d2s gniazdo bo nie było żadnego problemu
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
od 1BA
-
Jakie soczewki bi-xenon pasuja do A4 B5 FL?
dosyć gruby papier ścierny na butelce szklanej i jazda