Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. 215/50 na 7.5 jest wąska? to moje 205/50 na 7.5 nazwiesz pewnie szaleństwem albo naciągiem ma wziąć 235 bo tak wyjeżdzały z fabryki? Co to za argument? nie mieszajcie w głowie człowiekowi Jak czytasz to proponuje ze zrozumieniem , czy jest gdzieś napisane że opona 215 jest za wąska na 7,5 cala chyba nie .Stań z tyłu i zobacz że 215 słabo wygląda czytaj wąsko , a o 205 nie wspomnę. A dlaczego nie , a to gadanie że nosi na koleinach to dopiero wodę z mózgu robi , jak się lata na rozkręconym 1ba to nawet na 15 bedzie nosiło. Jak czytasz ze zrozumieniem to autor tematu rozważa właśnie szerokość 7.5cala. Czyli twoim zdaniem powinien kupic szerokie lacze bo auto fajnie wygląda z tyłu? To jedyny plus takich kapci w tej sytuacji.
  2. dobra robota jak zawsze Pisałeś, że będziesz zmieniał diody na mocniejsze... kombinowałeś już coś w tym kierunku? bo mam ten sam problem Jakbym był złodziejem to bym tych diodek śmiesznych nie zauważył raczej
  3. 215/50 na 7.5 jest wąska? to moje 205/50 na 7.5 nazwiesz pewnie szaleństwem albo naciągiem ma wziąć 235 bo tak wyjeżdzały z fabryki? Co to za argument? nie mieszajcie w głowie człowiekowi
  4. No właśnie teraz mam włożony zamiennik, po kupnie auta zmieniałem ale ponad rok było wszystko dobrze Widze po tej tabelce że większa rezystancja może robić takie cyrki... jak będę miał chwile to sprawdze czy wszystko okej z tą wtyczką.
  5. Powiedzcie Panowie czy ten czujnik może się zepsuć w ten sposób ze na liczniku temperatura czasami z 90 stopni spada np. na 70, później wraca, później znowu spada itd? Bo wymieniłem termostat już z tego powodu i nic sie nie zmieniło I teraz nie bardzo wiem czy wymieniać znowu termostat czy może ten czujnik
  6. Jeden z niewielu wzorów który mie sie podoba w czarnym
  7. Bogowie- jeden z lepszych polskich jakie widziałem
  8. Tez sie wahałem między nexenami n blue eco a nankangiem ns2 i padło na ns2
  9. Czemu za duży? to niemal idealny odpowiednik 195/65/15 jeżeli chodzi o obwód a wygląd? no cóż do gwintu powoli dojrzewam, jak sie trafi coś ciekawego to pewnie wezme dystanse to ciężko mi powiedzieć bo jeszcze nawet nie przymierzałem jak to siądzie mam 4x10cm przelotowe ze śrubami w razie czego więc bede kombinował
  10. Auto robi kolejne kilometry Po drodze remont hebli na tyle włącznie z rozebraniem zacisków, wszystkie gumki nowe i na koniec nowe klocki. W ostatnim czasie kolejna wymiana oleju, tym razem Motul od Dzika Koła 16" dobrze sie sprzedały więc odmalowałem s liny. Całość w kolor zbliżony do ori, bez cudowania Do tego Nankangi Ns2 205 50 17, skręcane wentle i takie inne Dzie ta wiosna Panowie
  11. masakra z tymi progami chyba też będę musiał zajrzeć u siebie. Jak z tym walczyłeś? Jak idzie odklejanie tych plastików czarnych?
  12. misiek95 odpowiedział(a) na duzapala temat w Audi A4 B5
    Ja tez wymieniłem na aucie. Przy demontażu trzeba zastosować metodę Siła x gwałt. Montaż przy pomocy twardej śruby. Godzinę mi to zajęło
  13. teoretycznie norma jest -30 do +30... też zadawałem tego typu pytanie bo u mnie BIP'y w okolicach 90 są ale nie dowiedziałem się o nich niczego konkretnego. Jeżdże już 2 lata i nic sie nie zmienia więc moim zdaniem jeżeli korekcje dobre, samochód jedzie jak trzeba to nic sie nie przejmuj lekkim przekroczeniem normy
  14. walczyłem przed chwilą ale za ch*j nie moge sie połączyć z ecu
  15. Spoko później ci podeślę jak bede w domu, bo zapomniałem
  16. Ja moge pograć
  17. oo no to super Tu chyba znalazłem instrukcje http://youtu.be/vNQCDDtIi5Y z tego co tu widać to przebieg w ecu jest tak samo łatwo zmienić jak przebieg w liczniku, nie?
  18. mam vag commandera chinola do liczników tylko i jakiegoś zwykłego do vagowania więc chyba nic nie powalcze tym
  19. w b5 pd jakim sprzętem mozna coś takiego wykonać?
  20. misiek95 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Czy d2s wchodzi w mocowanie d1s? Teraz to sie sam zastanawiam czy u mnie jest wszystko okej
  21. misiek95 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    U mnie chyba było d2s gniazdo bo nie było żadnego problemu
  22. od 1BA
  23. dosyć gruby papier ścierny na butelce szklanej i jazda

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.